Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Halállal végződött az ivartalanítás - segítsetek mit tegyünk? fórum

Halállal végződött az ivartalanítás - segítsetek mit tegyünk? (beszélgetős fórum)


1 2
43. Andii29 (válaszként erre: 42. - Andii29)
2018. jún. 22. 11:40
Valtoztak=valtottak
2018. jún. 22. 11:40

Sziasztok :D

Stefike nagyon jól van, azért neha erezni rajta hogy mennyire megviseltek a történtek. Nagyon eros kutyus, visszatért gyakorlatilag a halálból. Apuék természetesen orvost változtak. Kicsit messzebb van, de megoldható távolságban. Az a doki azt mondta hogy majd fel even belül ő mindenképp megnézné mit is mokolt az elozi doktornő, es ha tényleg annyira gáz benn a helyzet, azaz sok osszoves, tagulat, vagy hegesedés lesz, akkor ki kell venni mindent, nehogy malignus legyen. De ezt majd meglátja, az lenne a legjobb ha nem kellene hozzanyulni. Meg csinál képalkotót, stb.

41. d5bae51d10 (válaszként erre: 40. - Kleeri)
2018. jún. 7. 07:44
Jó reggelt. Kleeri, egyetértek Veled!
40. kleeri
2018. jún. 6. 16:45
A hideg rázott, ahogy végig olvastam a bejegyzéseket, borzasztó ez az egész, ettől függetlenül úgy gondolom ezzel az orvossal többet ne kezeltessétek a kutyust. Mindenképpen várjátok meg, hogy teljesen felépüljön ebből a traumából, begyógyuljanak a sebei, és csak akkor kerüljön szóba szerintem az újabb műtét, ha életmentő.
2018. jún. 6. 16:17

Sziasztok!

Stefinek megnézte a sebét másik doki, békés, a hasa is fizikálisan negatív. Még gyengélkedik, nem annyira virgonc, de már játszik, eszik, iszik, alig venni észre hogy majdnem meghalt....

Szóba került a doki által egy újabb műtét, hogy megnéni mi is van a másik petefészkével... Hogy ha rosszul hegesedik, ugyanúgy bajt okozhat... Hát errre még alszunk jó párat... Amúgy meg igaza van, ha adhéziósodik, akkor gond lehet, akár tályogosodhat :S


Köszönjük az aggódást!!!

2018. jún. 6. 08:22
Azóta valami pozitív vagy negatív történés?
37. d5bae51d10 (válaszként erre: 36. - Andii29)
2018. jún. 4. 09:21
Örömmel olvasom...
2018. jún. 1. 19:33

Stefi napról napra jobban van!!! Tesójával sokat pihennek (Stefi az alfa, Roxi bújós).

Rendesen eszik is, tegnap egy kicsi vérzés volt meg, de inkább csak pettyezgetés.. Es alvadt. Valószínűleg ahogy elkezdett mozogni, ugy tisztult még.


Nagyon remélem hogy ennyi lesz a történet. 💗

35. dd9dec5381 (válaszként erre: 32. - Andii29)
2018. máj. 31. 08:13

Szívből örülök, annyira at tudom érezni... Pont ket eve hogy a kötelező oltastol megbetegedett a törpenyuszink, egész nyaron heti kétszer vittük kezelesre, közben otthon reggel-este lenyomni a vitamint a torkan kenni a sebeit, csopogtetni a kis szemét stb.:(., De meggyógyult :).

Nagyon erősek ezek a kis állatkák, hatalmas az élni akarásuk.

A legjobbakat nektek! <3

34. d5bae51d10 (válaszként erre: 32. - Andii29)
2018. máj. 31. 07:59
Jó reggelt. Ma hogy van a kutyus?
33. michelle.r (válaszként erre: 32. - Andii29)
2018. máj. 30. 15:53
Éljen! ;) Nem úgy néz ki, mint aki halni készül, szerintem is túl van a kritikus helyzeten.
2018. máj. 30. 15:50

Keveset eszik, de bőven iszik, tegnap ota nem vérzett halistennek.


Kiengedtük melle a tesóját, együtt pihennek, alszanak... Szerencsére nem piszkálja a tesó sem a ruhát, sem a kötést.


Borzalmas volt a tegnapelőtti éjszaka es a tegnapi nap, nem kivanom senkinek. De lekopogom, megmaradunk💗

31. PöttyösPanka (válaszként erre: 27. - Andii29)
2018. máj. 30. 08:18
Már lábon van! Remélem, túl van a nehezén!
2018. máj. 30. 07:51
Jobbulást a kutyusnak!
29. 124637ff9b (válaszként erre: 27. - Andii29)
2018. máj. 30. 06:09
Minden rendben lesz 🍀
28. Lilimami (válaszként erre: 27. - Andii29)
2018. máj. 29. 23:11
Gyógyulj meg drága kutyus!
2018. máj. 29. 20:49

Tettem fel képet a a profilomba. 💗

Szédeleg még, de határozottan jobban van 💗

Ha van fejlemény majd írok... Köszönöm a drukkokat!!!

2018. máj. 29. 19:33
Istenem 😢😢😭 Legalább hozná rendbe amit elszúrt .... reméljük nincs fájdalma
25. andi6020 (válaszként erre: 20. - Anyucikóni)
2018. máj. 29. 18:10
Hol élsz te? Jesszus. Mondjuk ilyenekkel van tele a Facebook, mint te. Csak írnak eszetlenül.
2018. máj. 29. 15:23

Köszönöm az együttérzést, a segítséget!

A fb dolog inkább fellángolás volt, tehetetlenségemben nem volt jobb ötletem :(


Fél óra múlva ott lesz a másik doki, intézik a kórházat, ha kell. Bár most eszik, iszik, csak keveset, es egy órája egyet ugatott is.


Rossz igy távolból hallgatni a beszámolókat.... Főleg hogy anyám annyira pánikol, hogy már sztem nem is objektív :S


Erös kutya, reggel óte nem vérzett, puha a hasa, talán tamponálodott a vérzés.


Es ő tényleg nem dög. Köszönöm!

2018. máj. 29. 14:56
Itt most nem kivárni kellene, hanem azonnal állatkórházba vinni a kutyust! A legközelebbibe, ahol full ellátják!
22. d5bae51d10 (válaszként erre: 17. - Andii29)
2018. máj. 29. 14:52
Kivárni???
21. Hoxa (válaszként erre: 20. - Anyucikóni)
2018. máj. 29. 14:35

Ezt teljesen rosszul tudod. Igen, neked tök mindegy, de az érintetteknek nem.


Remélem nem fogadja meg a korábbi tanácsod, mert egy ilyen fb poszttal nagy bajba kerülhet. Nagyon sok ember nincs tisztában azzal, mit szabad és mit nem szabad az interneten. Ezt például nem szabad.

20. Anyucikóni (válaszként erre: 19. - Michelle.r)
2018. máj. 29. 14:29
Nekem aztán tök mindegy. Csak azt mondom, hogy nem kell ilyen esetben köntörfalazni egy fb-posztban. Le kell írni a tényeket. Saját joga, hogy kiről ír. És ha valóban elpusztul, akkor nemcsak rágalom.
19. michelle.r (válaszként erre: 18. - Anyucikóni)
2018. máj. 29. 14:13

Nem dög. Kutya. Családtag.

Az orvos szakmai hibát vétett, amit javasolsz az súlyosan sérti a jóhírnévhez fűződő jogát. Egy másik per tárgya.


Próbáld meg értelmezni, amit írtam.

18. Anyucikóni (válaszként erre: 16. - Michelle.r)
2018. máj. 29. 13:33
Mivaaan? Ha az a dög elpusztul, szerinted azért nem kéne felelni az orvosnak??
2018. máj. 29. 12:31

Evett, ivott par falatot, kortyot, anyu van otthon vele, óránként, fel óránként megy hozza itatni, de csak párat lefetyel ..:(

Gyenge továbbra is, fájdalma látszólagosan nincs, hamarosan kaphatja a fájdalomcsillapító tablettát.


Apuék hivtak másik állatorvost is, kvázi ennek a csajnak a szuperese, igy az is megnézi, de telefonban mondta ő is hogy most ki kell várni ezt a napot, mi lesz.....:(

16. michelle.r (válaszként erre: 6. - Anyucikóni)
2018. máj. 29. 10:56

Remek tanács. Remélem, majd vállalod a kártérítés összegét is. Mert ha azt orvos perel, nyerni fog.


@Andii29, hívjatok egy másik állatorvost. És tényleg, a cane corso nagyon erős és stramm, remélem, túléli!

15. 124637ff9b (válaszként erre: 8. - Andii29)
2018. máj. 29. 10:55

Az legalább jó hír.

Én bízom a fiatal erős szervezetében.

Megértem a bánatodat, aggodalmadat és tehetetlenségedet, de a harag rossz tanácsadó.

Koncentráljatok a kutyusra, hogy a legnagyobb kényelme meglegyen, minden más másodlagos.

2018. máj. 29. 10:47

Szia! Ha névvel kiteszed a Facebookra, akkor beperelhetnek. Én nem a híresztelést tenném most a listám tetejére, hanem kerítenék egy másik állatorvost. Minél gyorsabban.

Ha - ne adj isten - elpusztul a kutyus, akkor bevinném olyan helyre, ahol megállapítják az okokat és arról hivatalos papírt adnak. Ezután, ha bebizonyosodik a hiba és papírom is van róla, hivatalos úton tennék panaszt. A Facebookon való fröcsögésnek semmi értelme, sem a kutyán nem segít, sem rajtad. És hidd el, még csak jobban sem fogod tőle érezni magad. Tanulj mások hibáiból!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook