Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Halak - Oroszlán párosítás fórum

Halak - Oroszlán párosítás (beszélgetős fórum)


2012. nov. 30. 12:53

Énm haéak vagyok. Volt 1-2 oroszlán pasim, de mind a kettő dühítően beképzelt, magabiztos volt. A kezdeti nagy szerelme, lángolása átment egy fajta önimádatba, amit én már nem bírtam elviselni.

( 20 éve volt. A pasinak azóta sem sikerült megnősülni. Hálistennek azta nem volt oroszlánfiúhoz közöm. )

7. zsuzso100 (válaszként erre: 6. - Resita)
2010. márc. 17. 06:58
De gondolom a problémák ugyanazok, az Oroszlán az Oroszlán és nem mondom, hogy a Halak tökéletes lenne. Tulajdonképpen még jól ki is egészítik egymást, ha jól belegondolunk.
2010. márc. 16. 21:18
Mi is halak oroszlán páros vagyunk, tüz és viz 1987 ben egy jósnő azt mondta a legrosszabb párositás, és hogy nem fogunk együtt hosszú időt tölteni,ahhoz képest ebben az évben 40 éves házasok leszünk.Kivételek erősitik a szabályt. Hal nő, oroszlán férfi.
5. zsuzso100 (válaszként erre: 3. - Doboska.p)
2008. nov. 13. 14:51

Hát, nekünk még az aszcendensünk is az, én Halak-Halak, ő Oroszlán-Oroszlán...

Én nem vagyok olyan beszédes...nálunk inkább ő...az viszont igaz, hogy én állandóan mennék..mindegy hova, egy séta a városba..vagy akármi...amit nehezen viselek, az, hogy én sem vagyok egy rendmániás, sőt...na de ő....és hogy Ő a tökéletes, a hiúságában nem szabad megbántani, mert akkor aztán...viszont iszonyatos módon tud szeretni...ez tény!

4. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Zsuzso100)
2008. nov. 13. 13:15

A fiam volt , menyaszonyanak a szulei hal - oroszlan parositas ! Több mint 20-eve boldog hazassagban elnek.(minden valoszinuseg szerint az acendensuk besegitett ebbe ! ?)

Mert normalissan ez nem muködik ! A viz eloltja a tuzet es nem vesz rola tudomast.Ez az asztrologiai megallapitas , hoszu tavon nagyon elönytelen a tuzjegyre.

2008. nov. 13. 13:09
szia zsuzso! Hát mi egy ilyen páros vagyunk! Én halak a párom oroszlán. Nekünk is sokan mondták hogy a két jegy TŰZ-VÍZ vagyis ellentétek. De hát az ellentétek vonzzák egymást. Mi is nagyon különbözünk. Én imádok beszélni a párom nem annyira. A párom szeret irányítani én inkább szeretem ha irányítanak. Én imádok bulizni a párom nem annyira. stb...stb.. De már 13 éve együtt vagyunk és remekül kiegészítjük egymást!!! Ti hogy vagytok ezzel?? Üdv.
2008. nov. 13. 11:14
Senkinél nincs ilyen párosítás??? Hááát...nem csodálom.
2008. nov. 12. 22:55

Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

Mindenhol azt olvasom, hogy eléggé összeférhetetlen párosítás...viszont pont egy asztrológus mondta, hogy habár mindenki ezt mondja, igazából teljesen jó, mert a Halak a legnőiesebb, az Oroszlán a legférfiasabb jegy. Persze fordított párosítás már nem lehet túl előnyös.

Én valahogy bevonzom az életembe az Oroszlánokat...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook