Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hajvasaláskor ajánlott valami hajápolót a hajba rakni? fórum

Hajvasaláskor ajánlott valami hajápolót a hajba rakni? (tudásbázis kérdés)


8. KergePárduc (válaszként erre: 7. - Tavasz007)
2013. jan. 17. 22:17

Én is ezért vasalom, hogy a rengeteg hajam ne olyan legyen, mint egy oroszlán sörénye.

Én Balea Trend it up hajkiegyenesítő krémet használok, ez direkt vasaláshoz hővédő. Vasalás után pedig hajvégápoló mindenképpen kell. Én a L'Oreal-t ajánlom :)

7. tavasz007 (válaszként erre: 5. - Mandala25)
2013. jan. 17. 14:14

én hetente 1x vasalom, többször nem!! nagyon bejön, mert nagy hajam van, és végre ez egy kicsit el tudja rendezni...


Nem kell nekem szögegyenes haj, csak ne legyen oroszlános.

2013. jan. 17. 14:00
én régebben vasaltam a hajam, de évek óta csak megmosom és kész. azóta nem törik, nem hullik.
2013. jan. 17. 13:50
Nagyon figyelj oda rá.én teljessen tönkretettem vele a hajam.Pedig kerámialapos vasalóm van.törik,kihullott rengeteg
2013. jan. 17. 13:40
Igazából a hővédő sem védi a hajat a forróságtól, rendszeres pakolások, hidratálás, de a napi vasalás káros hatűsait ezek sem segítik megelőzni.
2013. jan. 17. 13:38

Hővédő

Nem vasalom a hajam, így nem tudok konkrét terméket ajánlani, de szerintem a hővédő szükséges, ha vasalod, ezáltal pedig nem kis hőnek teszed ki, ami ugye szárítja, roncsolja, töri a hajadat

2013. jan. 17. 13:36

vagy nem kell, ha igen, ki mit ajánl, és előtte vagy utána?? :))


köszi, tudom lerágott csont, de nem tudom..

2013. jan. 17. 13:34
Hajvasalás: ajánlott valami hajápolót a hajba rakni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook