Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajvasaláshoz ki milyen hővédőt használ? Ami tényleg jó. fórum

Hajvasaláshoz ki milyen hővédőt használ? Ami tényleg jó. (beszélgetős fórum)


9. Biborcsiga (válaszként erre: 8. - Plavalaguna)
2019. jún. 15. 21:00
De sajna nekem nem áll jól, csak az egyenes hajat preferálom.
8. plavalaguna (válaszként erre: 6. - Csgybzs)
2019. jún. 14. 23:21

Ez de jó blog :) bár ahogy az én hajam tud tekeredni azt pont nem találom benne.


De amúgy szerintem is, hullámos hajhoz egyszerűbb hullámos frizurákban gondolkodni, akkor kevesebb az ember gondja.

7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Biborcsiga)
2019. jún. 14. 14:12

Én most vettem SteamPod hajvasalót. Ahhoz van remek hajápoló

[link]

6. csgybzs (válaszként erre: 5. - Biborcsiga)
2019. jún. 14. 12:06
Akkor én inkább ezt a vonalat erősíteném. Nekem is hullámos a hajam, és meg is untam a vasalást. Most kezdtem a Curly Hair Method nevű, hullámos/göndör hajú embereknek "kifejlesztett" hajápolási rutint. Csodákat művel. Magyarul itt tudsz róla olvasni: [link]
5. Biborcsiga (válaszként erre: 2. - Csgybzs)
2019. jún. 14. 11:43
Igen, van benne hullám. Ha magától szárad. Nem azt mondom, hogy nagyon hullámos, de nem is nevezném szög egyenesnek.
2019. jún. 14. 11:16

Én Avonos hővédőt használok.

Nekem évek óta bevált

2019. jún. 14. 11:08

Wella

[link]


A hajad végéből vágasd le a száraz részt.

Használj minőségi sampont és hajpakolást, amit hajmosás után a hajadon hagysz egy kis ideig. Használj újraépítő sprayt amit a törölköző száraz hajadra fújsz és tekerd a törölközőbe fél órára. Meglátod milyen puha és gyönyörű lesz utána.


Én ezeket használom.

Sampon: [link]


Pakolás: [link]


Vehetsz Wellát is de az drágább, a Londa pedig a Wella leányvállalata és ugyanolyan jó minőségő és olcsóbb is :)



Spray: [link]


Plusz egy simító és hővédő krém pluszba: [link]



Érdemes beruházni ezekre, meghálálja a haj.

Én ezeket használom. :)

2019. jún. 14. 11:07

Nem lehet, hogy inkább hullámos-göndör lenne a hajad, csak mivel kifésülöd szöszös lesz, száraz hatású és durva tapintású? Milyen mikor leveszed a törölközőt mosás után? Hullámosan áll, vagy szögegyenes?


Én ritka, vékony hajat semmi esetre sem vasalnék. Ha hullámos a hajad, akkor van tippem.

2019. jún. 14. 10:54

Vékonyka és ritka hajam van. Muszáj vasalnom, mert össze- vissza áll állandóan. Így is kivasalom, egy ideig tart, de pár óra és ugyanolyan kócos a hajam, mint előtte.


Mit csinálhatnék vele? Ki milyen hővédőt használ? Lehet azért ilyen kócos hatású, mert száraz a vége? De fönt zsírosodik irtóra. Nem értem a hajam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook