Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajvágás otthon fórum

Hajvágás otthon (beszélgetős fórum)


2014. febr. 1. 23:23
Érdemes otthonra beszerezni egy jó ollót, fodrász kellékesnél 4500 ft körül kapható. Azzal szoktam vágni a lányaim haját, és nagyon jó lesz. Sok pénzt lehet vele spórolni. Azért kell hozzá egy kis ügyesség.
2012. szept. 17. 12:36
Fodrász kellékboltaban lehet kapni ritkító ollót, azzal szokták vágni a tépett hajat. Piacon is láttam már, de ott a minőség kétséges. Ugyan olyan, mint egy sima olló, de az éle fogazott, mint a hajnyíró gép vágóéle.
2012. szept. 17. 11:55

Én éppen pár napja estem neki a hajamnak a régi fajta kis hajvágóval, amiben sima borotvapenge van.

Tök jó lett a hajam, de oldalt szeretném még rövidebbre.

Én nem szeretem a kifelé álló fürtöket, tehát belülről vagdostam. Szépen begöndörödik oldalt és hátul is.

A fiam haját is én vágtam le a nyár végén, ollóval. Annak dacára, hogy sok forgó van a fején, ahol minden irányba nő a haja, egészen jól sikerült.

2011. jún. 14. 17:23

Páronak évek óta én vágom a haját géppel, így nem kevés pénzt spórolunk meg.


Magamnak a frufrumat eddig is igazgattam, de most a hosszából is szeretnék vágni, és valami tépettes frizura gondolok. Láttam ötleteket a neten, a borotvával való ritkítás tetszik a legjobban, de szeretnék tapasztalatokat hallani!


Ki hogyan oldja meg a saját hajvágását?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook