Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajvágás géppel - Tanácsokat kérek :D fórum

Hajvágás géppel - Tanácsokat kérek :D (beszélgetős fórum)


8. 0a3eaaac86 (válaszként erre: 7. - Bobe2)
2011. júl. 26. 12:11
köszönöm, nekem is ezek a fejek vannak, kipróbálom így. :D
2011. júl. 25. 20:54
Nekünk 3,6 9 12 mm fejek vannak.A fiamnak is ,páromnak is én vágom.12mm es-el szoktam fönt,vagy az egészet,6 mm el oldalt -hátul ,ha kell átmenetnél 9 mm el ,a 3 mm nem szoktam használni az már nagyon kopaszit.
6. survivor3 (válaszként erre: 5. - 0a3eaaac86)
2011. júl. 25. 12:39

Igen, legrosszabb esetben levágod teljesen, az még évszakhoz is igazodik...

Gyakorlat teszi a mestert!

5. 0a3eaaac86 (válaszként erre: 4. - Survivor3)
2011. júl. 25. 12:23

szia!


köszi a tanácsot, így ez a legtutibb, mert ha nagyon elrontanám, még mindig le tudom nyírni. :D :D --- biztos sikerül.

2011. júl. 25. 11:58

Szia!


Először nyírd le egy mérettel (legnagyobb) majd 1-2 mm-el kissebb fokozattal oldalt és hátul.

Ha elrontanád, még mindig meg van az esély arra, hogy kissebb fokozatokon el tudod ezt ismételni (és persze gyakorolsz is)

Talp nélküli vágásokat (fül mögött, tarkó) csak akkor csinálj, ha tutira jó a többi helyen!

2011. júl. 25. 11:46
szia.én 6 milisssel szoktam vágni a kisfiamnak.
2011. júl. 25. 11:45

A hányas fejet használj...szerintem tőle kérdezd meg milyen hosszúra szeretné vagy milyen hosszúra kérte eddig a fodrásztól... Aszerint állaítsd be a fejet (3 vagy 5 vagy 7 stb mm)


Én is nyírom a Párom haját. Nem nagy ördöngőség tényleg. Az első még lehet nem lesz olyan jó, de utána már belejössz! Sok sikert! :)

2011. júl. 25. 11:41

Sziasztok!


Párom megkért, hogy vágjam én ezentúl a haját hajvágó géppel. Azt mondta, hogy nem lehet bonyolult, ha elrontom akkor az se baj, akkor nyírjam le az egészet, de szeretné, ha én vágnám neki. A kérdésem az lenne, aki gyakorlott a férfi hajvágásban, géppel, akkor adhatna néhány tanácsot nekem. A páromnak rövid haja szokott lenni, csak némi igazítás szokott neki kellene, értem azt, hogy átmenetet vágni a tarkótól fölfele,fönt picit nagyobb legyen. Én sem tartom nagy ördöngösségnek, de szeretném szuperul megcsinálni neki, hányas fejet használjak? Gyakorlott hajvágók segítsetek! Köszönöm :D :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook