Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajszinező is árt?Mennyi ideig marad a hajban? fórum

Hajszinező is árt?Mennyi ideig marad a hajban? (beszélgetős fórum)


21. Anda39
2013. febr. 19. 13:28

Ennyire nem kell félni a hajfestéstől vagy próbáld meg a hennát, az tiszta növény, semmi vegyszer, csak éppen vöröses árnyalatot ad.


A színezőknek is van tartós és kimosható fajtája, ez utóbbi csak a következő mosásig tart. Az ősz haj fedés nem 100 %, de ez tulajdonképpen sok festéknél sem az.

2013. febr. 17. 13:40
És mennyire árt akkor ha hullik a hajam meg töredezik?
19. jennyke 1 (válaszként erre: 18. - Napra_forgó)
2013. febr. 17. 13:40
Ok.
18. Napra_forgó (válaszként erre: 17. - Jennyke 1)
2013. febr. 17. 13:27

Általában a csomagoláson feltüntetik, hogy jó-e ősz hajszálakra.

Szerintem, ha nincs sok, akkor azért a legtöbb jó.

2013. febr. 17. 13:07
És akkor most tényleg nem ér majd semmit az ősz hajszálaknak?
16. era06 (válaszként erre: 12. - Jennyke 1)
2013. febr. 17. 11:14
régóta használok hajszínezőt, mivel egyenletesen kopik nincs lenövés. Nincs ápolatlan kinézete mint a festésnek 2 hónap után
2013. febr. 17. 11:08

Elvileg az a különbség, hogy a sima színező, csak bevonja a hajat, a tartós színező be is vonja a hajat, meg a szerkezetét is megnyitja és "belemegy", a festék meg csak a szerkezetét nyitja...


Tehát a tartós színező az kopik is, meg le is nő. Ezáltal a lenövés nem olyan feltűnő, mint a festéknél.

Nekem anno sötétebbre volt színezve, mint a sajátom, mégsem volt sosem feltűnő a lenövés. De tény, amúgy jó sokáig benne volt a hajamban... Én is Casting-ot használtam, azt tudom ajánlani. :o)

14. Annette (válaszként erre: 12. - Jennyke 1)
2013. febr. 17. 10:58
Ha szerencséd van akkor kapsz, de legtöbb esetben keverni kell:) Viszont így csak az ősz szálak lenövései fognak látszani, nem az egész.
2013. febr. 17. 10:58
Én évek óta hajszínezőt használok, a világosbarna hajamra sötétbarnát (feketének néz ki, de kevesebb benne a méreganyag állítólag, mint a feketében). Kb. kéthavonta színezem (mióta állapotos vagyok, még ritkábban), napsütésben így is látszik a "lenövés" valamennyire, lámpafénynél nem. Mondjuk nekem nincs ősz hajszálam egy sem, de a színezőre rá is van írva, azt nem fogja be. Én azért szeretem, mert fényesebb tőle a hajam, és picit sötétebb is, mint az eredeti, és nem egy csíkban lenő, hanem kopik a színe, és közben nő le, tehát kevésbé látványosan.
12. jennyke 1 (válaszként erre: 11. - Annette)
2013. febr. 17. 10:56

Mondjuk én pont olyan szinű szinezőt szeretnék mint a hajam.Akkor is feltünő lesz a lenövés?

Vagy pont olyat nem lehet majd kapni?

11. Annette (válaszként erre: 9. - Jennyke 1)
2013. febr. 17. 10:54
Lesz lenövés, az tuti, maximum egy ügyes fodrász tudja megoldani :/ Vannak azok a színezők amik tényleg nagyon rövid ideig bírják, ezek kopnak ki folyamatosan, és van ami majdnem olyan mint egy hajfesték, azoknál ugyanúgy látszani fog a lenövés..
10. jennyke 1 (válaszként erre: 7. - Annette)
2013. febr. 17. 10:46
Értem.Olyat olvastam, hogy volt akifeket jaszint akart szinezővel és nem kopott ki neki hanem 1-2 évig az a hajsín megmaradt.Van ilyen?
9. jennyke 1 (válaszként erre: 6. - Napra_forgó)
2013. febr. 17. 10:45
OLyat szeretnék mai pár mósást kibír és nem látszik alenövés mint a festéknél.
8. Napra_forgó (válaszként erre: 6. - Napra_forgó)
2013. febr. 17. 10:44

De amúgy persze erősen függ a hajad minőségétől is...


Vannak színezők, amik látványra és "állagra" ápolják a hajat, de mivel vegyszer azokban is van, azért igazán jót nem tesznek.


Ettől még persze hajrá, színezz, sok sikert. ;o)


Én is színeztem régebben és épp holnap készülök sok év után újra. ;o)

7. Annette (válaszként erre: 4. - Jennyke 1)
2013. febr. 17. 10:43
Szerintem azokat nem biztos hogy befogja, a másik pedig hogy ugyanúgy nő le a színező is, csak mellette kopik is..
2013. febr. 17. 10:43

Attól függ, mit értesz hajszínező alatt...


Ha az ún. tartós hajszínezőt, akkor árt, mivel kb ugyanazok a vegyszerek vannak benne, mint a festékben, csak max más arányban/mennyiségben.

5. 342402de6d (válaszként erre: 4. - Jennyke 1)
2013. febr. 17. 10:42
Casting a legjobb minőség,olyat vegyél, ápoló és hosszan tartó is egyben.
4. jennyke 1 (válaszként erre: 3. - Annette)
2013. febr. 17. 10:41

Ok.köszi:)

Nekem van egy jó pár ősz hajszálam sajnos és ezért szeretném.Festeni nem szeretném mert az tudom ront a hajnak meg csúnya mikor nő le és még nincs festve.

2013. febr. 17. 10:39
Nekem a fodrászom csinálta mielőtt festettem, viszont attól komolyan mondom hogy szebb lett a hajam, mint valami pakolás után.. ha gondolod utánakérdezhetek hogy mivel csinálta, annyit tudok hogy 8 mosásig tartó volt:)
2013. febr. 17. 10:35

Az biztos, hogy nem használ a hajadnak a sok vegyszer.

1-2 mosásig tartanak a hajszínezők

2013. febr. 17. 10:32
Érdeklődnék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook