Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajszínező habok fórum

Hajszínező habok (beszélgetős fórum)


8. nemmondod (válaszként erre: 1. - Éjjelipillangó)
2010. nov. 10. 06:59

Szia!

Ezt a habot hol lehet venni?

Kösz,pusszanat

2010. nov. 8. 21:34
Meg még ez a sötétből csokit azért problémás, mert csak sötétíteni tudsz. Ha a választott szín csak egy árnyalattal világosabb, akkor nem mész semmire. Ha mondjuk pirosat vinnél rá, akkor egy kicsit talán vöröses lesz (főleg, ha épp napfény esik rá). Festékkel is így van ez, ha nem szívatják le előtte.
2010. nov. 8. 21:14
Azt hiszem, a L'Oreal-nak jön most ki hajfestéke, ami hab, Ausztriában már lehet kapni, szerintem nemsoká már M.o-on is.
5. 7777ff52ae (válaszként erre: 4. - Éjjelipillangó)
2010. nov. 8. 21:10

A habok kijönnek. A tesómnak csináltam padlizsánost (annál világosabb lett). A papírján 1-2 mosás volt, de annál tovább tartott. Ha nem akarod többé festeni, akkor a helyedben viszont nem forszíroznám. Én használtam egy félét X éve, az kijött, de márkát már nem tudnék mondani. Az a legtisztább, ha hagyod lenőni. Nem vennék mérdet, hogy állandó használat mellett nem fogná meg a hajad valamennyire. Plusz -nem tudom, milyen hosszú, mennyi hajad van, mennyit akarsz lenöveszteni de- nem olcsó megoldás, és sok macera.


Saját hajamra kentem régen olyan festéket, ami spirálos volt, jól tartott (pl. párnát nem fogta meg, buliban sem kedte szét az ember minimális izzadságtól, nem folyt le), de rögtön az első mosásnál kijött. Az viszont még drágább, habhoz képest drágább, és M.o.-on nem is láttam.

2010. nov. 8. 20:51
Nem akarom festeni már semmivel sem, csak levágatni sem akarom, ezért gondoltam, hogy ez a hajszínező hab jó ötlet. Sötétbarna hajam van,és csokibarnával szeretném beszínezni, vagy sötétbarnával, mert a lenövés, az kicsit ilyen sötét réz vörösre emlékzetet. Akkor most kijön vagy nem, pár mosás után? :D
2010. nov. 8. 20:46

pár mosás után kijön, de nem egyből. Ha viszont Azt szeretnék, hogy a következő festés alkalmával egyenletes legyen a hajad, akkor ne legyen rajta semmi plusz "pacsmag".

A sima hajszínező jobban kopik, de soha sem jön ki rendesen, viszont előnye, hogy nincs benne ammónia.

2010. nov. 8. 20:38
Na,ez engem is érdekel...én amúgy szöszi vagyok....
2010. nov. 8. 20:29

Kedves Mindenki!


Hajszínező habot szeretnék venni, mert már kezd lenőni a hajam,nem vészes,de szeretném, ha egy színű lenne az egész.Hallottam, hogy a Besnek van ilyen, kb 1500-2000 Ft körül van. De nem tudom, hogy milyen tartós, menniyre fogja meg, mert azt nem szeretném, ha nem jönne ki a hajamból x mosás után. ( Sima hajszínező festékkel jártam így.)

Vkinek vmi tippje?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook