Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hajszínezés terhesség alatt fórum

Hajszínezés terhesség alatt (beszélgetős fórum)


9. imaginary (válaszként erre: 6. - Kviki1976)
2018. júl. 12. 09:05
Nem. Amit ajánlottam, az mindkettő ammóniamentes szinező.
8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Kviki1976)
2018. júl. 11. 21:52

Szerintem nem nagy áldozat a lenőtt haj, ha a festéssel/színezéssel áthatunk a babának.

Aki eddig látott meg fogja érteni. Sőt, aki eddig nem látott, de látja majd a pocakod az is.:)

7. kviki1976 (válaszként erre: 5. - Bnusinna)
2018. júl. 11. 21:39
Egyik se ért hozzá, sokra nem megyek velük....amit meg eddig használtam szinező, állitólag abban sok a vegyszer...
6. kviki1976 (válaszként erre: 4. - Imaginary)
2018. júl. 11. 21:38
Köszi a tippeket, de mindkettő, amit írtál, hajfesték. Azt biztos nem akarok. Csak szinezőt, azért is knyitottam a fórumot, mertmindenhol csak a festékekről írnsk.
5. bnusinna (válaszként erre: 3. - Kviki1976)
2018. júl. 10. 09:03
Fesd azzal amivel eddig, nem lesz semmi bajod, meg termeszetesen a bébinek se. De ha nagyon bizonytalan vagy kérdezd meg a nőgyógyalászod vagy a védőnődet.
4. imaginary (válaszként erre: 3. - Kviki1976)
2018. júl. 10. 08:50

Az a baj a professzionális hajszinezőkkel, hogy nem biztos, hogy befogják az ősz hajat.


Ha mégis abban gondolkozol, akkor érdemes a dialightot megpróbálni, ha nem jó, akkor a casting crem gloss.

Nekem az utóbbi, drogérias vált be.

3. kviki1976 (válaszként erre: 2. - Bnusinna)
2018. júl. 9. 21:47
Köszönöm a választ, esetleg tud ajánlani szinezőmárkát? Gondolom nem a "hétköznapi" tescos vagy dms a jó, hanem valami hajmárkás....
2018. júl. 8. 22:06
Nekem a legjobb barátnőm fodrász, megkérdeztem én is mit csináljak. Azt mondta, nyugodtan fessem. Sokkal több mérget viszel be nap mint nap mással a szervezetedbe....Én mondjuk ténylegese festem, de gondolom színezés meg még kisebb probléma
2018. júl. 8. 21:48

Segítséget kérnék, aki Ért hozzá: terhesség alatt ( már 26 hetes vagyok), milyen hajSZINEZŐT lehet használni.

Sok fórum van arról, hogy festéket nem lehet, meg inkább semmit vagy akkor természeteset... de pontosan mit lehet? Mindig is csak szinezőt hasznàltam, de most azt mondta a fodrász, jogy a Palette nem jó.

Hol árulnak és milyen szinezőt, amit használhatnék? Már egyre inkább látszódik minden ősz hajszàlam, szóval nem csak kedvtelésből szeretném más színre a hajam, hanem hogy aki eddig látott, ezek után is úgy lásson, mint egy rendezett kismama....:)

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook