Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajszálér eltüntetés lábról fórum

Hajszálér eltüntetés lábról (beszélgetős fórum)


1 2
24. 7130b15964 (válaszként erre: 22. - Tissy)
2007. nov. 30. 19:25
Levetted a kötést?:)
23. alanna (válaszként erre: 22. - Tissy)
2007. nov. 30. 19:18

Szia!


Várjuk az élménybeszámolót!

22. tissy
2007. nov. 21. 14:39

SZiasztok


Hát kipróbáltam az avon kérmet, semmi hatás utána pedig a medhirudot ez a másik semmi volt. Voltam lézeren a Bársonyba de az nem használt semmit sőt. Most elmentem az Aestheticaba, nagyon jó fejek és a doktornővel megcsináltattam és ha még marad akkor egy új géppel amit kiróbálok még a tc 3ooo-is megcsinálják, most várok vele egy pár napot a második nap teljesen eltünt minden csak a tűszúrás nyomai voltak, azóta nem néztem meg mert azt tanácsolták hogy fáslizzam be, használjak nyomókötést amit ott meg is csináltak. Jövöhéten okosabb leszek és akkor megírom hogyan tovább. Üdv, Mindenkinek

21. alanna (válaszként erre: 14. - Alanna)
2007. nov. 16. 16:28

Sziasztok!


Találtam egy olcsóbb helyet, ahol elvileg ilyen lézerrel dolgoznak és hozzám közelebb van, mint Budapest. Jövő hét csütörtökre vagyok előjegyezve. Majd megírom, mik a tapasztalataim. Jó, hogy megtaláltam, mert a Mona Lisa-t hosszú távon nem tudtam volna megfizetni.

20. alanna (válaszként erre: 8. - Daroki)
2007. szept. 26. 17:38
Te melyik magánklinikán voltál?
19. alanna (válaszként erre: 18. - 7130b15964)
2007. szept. 24. 16:11

Szia!


Az injekciós módszert már kipróbáltam, nekem be is vált kis területen, de most már annyi van, hogy valami radikális módszert keresek. Mivel egyszerre csak kis területre tudják beadni, az egész harc az idővel (mivel máshol újra kijönnek :( ).

Az ultrahangos módszerhez is volt már szerencsém, de az nekem nem vált be, azonkívül nagyon fájdalmas, sokkal jobban, mint az injekciózás vagy a lézeres próba. Mondjuk máshol csinálták, lehet, hogy itt jobb gép(ek) van(nak), nem tudom. Azért ha elmész, mindenképpen írd meg a tapasztalataidat nekünk! Ha tudsz árakat, az is érdekelne.

2007. szept. 21. 22:22

Én a múltkoriban ez találtam:

[link]


Személyesen még nem teszteltem őket, majd jövőre tervezem.

17. mazsi9
2007. szept. 21. 22:14

Peronnak üzenem, hogy 2 hónap után sem látszott javulás. Ennyit a csoda krémről. Pedig nekem

nem volt veszélyes, még sem ért semmit.

16. alanna (válaszként erre: 15. - Daroki)
2007. szept. 21. 09:47

Szia!

Egyelőre csak a pirosság látszik még. Azt mondták, 80%-os eredményt lehet elérni, de csak akkor, ha nincs billentyűbrobléma a lábban (érsebész tudja megnézni valamilyen ultrahangos készülékkel). Nekem kb. 50 ezret mondtak első kezelésre, de az elsőnek el kell tüntetni az erek legalább felét, így elvileg a többi kezelés is olcsóbb már. Pontos árat csak utána tudnak mondani, mivel lövésenként van az ár meghatározva. Nálam gyakorlatilag az egész combomon van, nem összefüggő, de sok kicsi. Gondolom, azért ilyen drága

15. daroki (válaszként erre: 14. - Alanna)
2007. szept. 20. 19:10
Engem is érdekel,majd írd meg lécci mindenképpen,jó?!Az árról is majd szeretnék tudni,habár gondolom ez a "probléma" nagyságától függ!
14. alanna (válaszként erre: 13. - Alanna)
2007. szept. 20. 16:21

Sziasztok!

Elmentem a Mona Lisa-ba, megnéztek és csináltak egy próbát egy kis helyen (lézerrel). Majd megírom, milyen változást látok. Árban elég borsos, de ha tényleg használ, nekem megéri.

13. alanna
2007. júl. 22. 10:38
Valaki járt már a Mona Lisa Lézercentrumban(Bp. II. Lövőház u. 7-9. Tel: 344-67-67)? Ha igen, kérem ossza meg velem/velünk a tapasztalatait! Több módszer is áll ott rendelkezésre az ilyen problémákra, csak nem tudom, tényleg hatásos-e?
2007. jún. 29. 17:28

Én is tele vagyok, több orvos is legyintett rá, hogy ááááá, ez csak szépséghiba!!! Na de milyen????? Nem járok szoknyába, nincs is már nekem olyan!

A lézeres kezelést , és az injekciózást sem javasolta a doki. Viszont azt mondta, hogy sokat kell vele menni, sétálni, gyaloggalopolni. Ezt meg is fogadtam.

11. daroki (válaszként erre: 10. - Badonyimariaeva)
2007. jún. 29. 17:26
Na akkor már ketten vagyunk akik nem hisznek a csodakrémekben:)
2007. jún. 29. 17:24
Nem hiszek ezekben a krémekben.Nekem azt mondta az orvosom,hogy ezzel nem lehet mit kezdeni.
2007. jún. 29. 15:38

sziasztok


az Avonnál megjelent egy új krém, állitólag azt igéri hogy 2 hét alatt halványodnak, 4 hét múlva meg csodát látsz. 3ooo Ft körül van.8 hét után meg nagy fejlődés várható kétszer bőven alkalmazva a területet be kell kenni.Kalandra fel hölgyeim.)))

2007. jún. 26. 16:57

Sziasztok!


Én nem hiszek ezekben a krémekben,nem hallottam még senkitől,hogy halványodott,vagy egyáltalán,hogy eltűnt volna a hajszálere:(((Én voltam magánklinikán,megnézte a doki a lábamat és azt mondta,hogy még a lézerrel sem érdemes próbálkoznom,mert nem fogja eltűntetni,de még halványodni sem fog,nem akarja elszedni a pénzemet.

2007. jún. 26. 16:33
az avonnak van egy uj kérme hajszál eltüntetésre, azt, hogy mennyire hatásos még nem tudom. Csak azt, hogy ők is kiadtak egy ilyen krémet.ami állitólag:)) eltünteti a vékonyabb hajszálereket.
2007. jún. 6. 00:02
Vadgesztenye krémmel kenegettem eddig, de mint halottnak a csók.
5. Bubbaboo (válaszként erre: 4. - Alanna)
2007. jún. 6. 00:02
Pedig jó lenne, az én lábam is tele van, annyira gáz, nem merek már rövid szoknyát felvenni miatta, pedig amúgy egész jó formás csülkeim lennének :-(((
4. alanna (válaszként erre: 2. - ML)
2007. máj. 29. 18:02

Szia!


Nekem orvos mondta azt, hogy krémekkel, kenőcsökkel maximum halványítani lehet, de eltüntetni biztos nem fogja.

2007. máj. 29. 15:05
Én is elkezdtem használni a Medhirudot, de egy hét után még semmit nem tapasztaltam. Érdekelne mások tapasztalata, az enyémet is jelzem majd.
2. ML
2007. máj. 29. 13:25
Nem muszáj rögtön orvoshoz fordulni, mert nemrég olvastam, hogy a Medhirud krém ( kenőcs?) eltünteti ezeket a hajszálereket és a kisebb seprűereket is.
2007. máj. 26. 21:17

Sziasztok!


Szeretnék segítséget kérni Tőletek, hátha valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata. Nem visszér, csak hajszálértágulatok. Főként lézeres, de más megoldás is érdekelne. Ha valakinek van tapasztalata, hová/kihez érdemes menni, esetleg árakat is tudna írni, annak nagyon örülnék. Előre is köszönöm!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook