Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajsütővassal göndörítem be a hajamat, de a teteje sosem lesz göndör, hanem lapos lesz. Mit csinálok rosszul? fórum

Hajsütővassal göndörítem be a hajamat, de a teteje sosem lesz göndör, hanem lapos lesz. Mit csinálok rosszul? (tudásbázis kérdés)


7. 8c40921157 (válaszként erre: 6. - Anda39)
2014. febr. 14. 14:35

Tök világos ez a módszer is:)

Utána, ha már azt a részt megsütöd, lehúzod a hajad végére a vasat, és feltekered, és sütöd.

Értem:) Én értem, remélem a fórumindító is:)))

6. Anda39 (válaszként erre: 2. - 8c40921157)
2014. febr. 14. 13:53

Én értem. :)

Az is segít, ha csavarás előtt a hajsütővasat odatesszük a hajtőhöz (vigyázva, hogy a fejbőrhöz ne érjünk, elég meglepő tud lenni), és ezáltal adunk a hajtőnek egy volument. Tehát megvan a leválasztás vonala, tartom a tincset, hajsütő a tövéhez, a sütővasat felfelé húzom, ezzel emelem meg a tincset.

:)

5. gribedli*** (válaszként erre: 3. - Gribedli***)
2014. febr. 14. 09:41

Bocs, nem loosed, hanem loose:)


Nagyon sok tutorialt talalsz rola, ird be a keresobe, hogy:

Loose curls with curling iron



Ha rovid hajad van, akkor azt ird a youtube keresobe, hogy loose curls with curling iron for short hair

2014. febr. 14. 09:36

Ezt a módszert fonásnál is alkalmazhatod, akkor viszont először átviszed a másik oldalra a tincset, befonod, majd visszadobod az eredeti helyére. Így a fejed búbja szép magas lesz és végig göndör.

Ezt természetesen csak a fejed tetején levő tincsekre kell érteni!

3. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Blue24)
2014. febr. 14. 09:33
Nem ertem, mit ertesz "teteje" alatt? A hajtoveket? Mert ott nem is kell gondornek lennie, attol is fugg, persze, hogy milyen a frizura, de most trendibb, hogy bongyor haj helyett felul sima legyen es csak szemmagassagnal kezdodjenek a hullamok. Ugy is nevezik, hogy LOOSED CURLS.
2014. febr. 14. 09:33

Kicsit lapos lesz így is, de megírom, hogy kell csinálni, remélem, el tudod képzelni:


Amikor feltekered a hajadat, akkor a tövénél nem odáig tekered, ahogy áll a hajad, hanem a sütővasat átemeled a másik oldalra. Ennél fogva a sütővas túl lesz azon az oldalon, ahol a hajad kezdődik. Tehát a balra eső hajad jobb oldalon fogod találni feltekerve is, és kiengedve is. Majd vissza kell dobnod a baloldalra.

Basszus! Istenem, segíts, hogy világos legyek:)

2014. febr. 14. 09:29
Hajsütővassal göndörítem be a hajamat de a teteje sosem lesz göndör hanem lapos lesz. Mit csinálok rosszul?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook