Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hajsütővas vagy hajcsavarók? Te melyiket használod szivesebben/ ill. szerinted melyik a jobb? fórum

Hajsütővas vagy hajcsavarók? Te melyiket használod szivesebben/ ill. szerinted melyik a jobb? (beszélgetős fórum)

1 2
40. 1dd0e5152d (válaszként erre: 39. - Buballa)
2011. jún. 19. 14:46
Én is néztem a Curlformers-t, tetszik, csak vhogy az árával nem vagyok kibékülve:)
2011. jan. 20. 19:35
Szia, én ezt kaptam karácsonyra: haireffect.eu - Curlformers a neve, és hihetetlenül meg vagyok elégedve. végre göndör a majd fél méter hosszú hajam és nem is kell sokáig vacakolnom vele, valamint még aludhatok is benne 
2011. jan. 9. 16:20

Nekem fél méter hosszú hajam van.Kipróbáltam már a hajcsavarót,szivacsot,hajsütővasat...szóval elég sok mindent.A csavaróval,és a szivaccsal az a bajom,hogy mivel hosszú a hajam,elég macerás,mire betekergetem őket(elfárad a kezem,nem érem el rendesen).A tüskés hajcsavaró ráadásul beleragadt a hajamba,alig tudtam kiszedni,már azt hittem le kell vágni a tincset:D De viszonylag szép tincseket csinál,sőt még nagyon is összeugrik a haj tőle,csak az a baj,hogy nekem eléggé bekócolódik,mire végzek a feltekeréssel:D És utána nem sokáig maradt a göndörség a hajamban,hiába teszek rá fixáló habot.

A hajsütővassal könnyebb,csak nekem olyan van,amit hajszárítóra lehet tenni,így a meleg levegő égeti a nyakam:D

De olvastam sok hozzászólótól,hogy hajcsavaróval a hajában alszik....hogy csináljátok,hogy reggelre ne legyen tiszta merő kóc a haj,és kijöjjön a hajcsavaró?:D Vagy csak nekem ennyire macerás a hajam?

2010. dec. 23. 20:47
Van egy eladó hármas hajsütővasam (Babyliss Pro), ha valakit érdekel.
2010. jan. 10. 10:35

most akarok venni de azt a régi hagyományosat ,hullám céljábol.sajnos szögegyenes a hajam.

de nagyon töri ugye ?

35. Vio22
2009. dec. 27. 21:17
Ha én hajsütővasat használok, akkor hány percig tartsam a hajamon? Egyébként én használok ilyen sprayt rá, ami védi a hőhatásoktól.
2009. dec. 26. 21:11
Nekem természetes göndör hajam van, de időnként rettenetesen tud kinézni, olyankor teszek rá göndörítő habot, és máris szép lesz. Aki pedig szeretne göndör hajat, annak a csavarót ajánlom, az kevésbé árt a hajnak.. A sütővasak viszont gyilkosok..!!! Nagyon ritkán szabad csak használni..
33. Vio22
2009. dec. 19. 23:40
És , ha én mondjuk a hajsütővasat választom, akkor típust is tudtok ajánlani?
2009. júl. 16. 16:57
Egyiket se használom, egyenes és rövid a hajam és nincs vele bajom.
2008. nov. 24. 20:21
minden hajmosáskor becsavarom.sajnos a sütést kidobja a hajam vékonyszálu és puha a hajtipusom a csavarás kiváló csak ajánlani tudom:)
30. ronka
2008. márc. 28. 23:01
Hosszú éveken keresztül daueroltattam a hajamat.Bele voltam betegedve ha kiegyenesedett.Januárban lett volna esedékes.Gondoltam egy merészet,hagytam egyenesen.Mára egész jól megszoktam.Mosás után beszárítom csak ritkán használok sütővasat.A fodrászom jó fazont vágott,szerintem az az alapja a jó frizurának.Ha szükséges a sütővasat részesítem előnybe.
2008. márc. 15. 14:16
Hajsütővas.
2008. febr. 13. 13:54
Inkább a fodrászra bizom
2008. jan. 29. 08:10
Egyiket sem.Alkalomszerűen fodrászom kezeibe adom magam hullámosítás céljából.Nagyon ritkán!!
26. LoLiNa
2008. jan. 23. 04:46
egyiket se. nyíl egyenes a hajam, mindig az volt. felesleges hajkárosítás.
25. Novina (válaszként erre: 21. - Bernuska)
2008. jan. 22. 19:47
fúú.. biztos vagyok benne, hogy van vastag szivacsos csavaró is... nálam a fixálás hajlakkal történik és néha habbal. Pl. most is szilveszterre hajmosás után mielött megszárítottam volna a hajam bele-bele túrtam hajhabbal aztán hajszárító, kiegyenesítő majd barátom nővére a frufrumat hajlakkal rögzítette a fülem mögé.. rossz volt hozzá nyúlni olyan kemény volt a hajam egész este:D de legalább tartós volt =D
2008. jan. 8. 18:32
Este becsavarom, reggel kiszedem. Aznap egy kicsit hullámosabb, de másnapra szép lágy esésü. Tudok benne aludni.
2007. dec. 3. 08:36

Sziasztok!

Van tapasztalatotok meleg hajcsavaróval kapcsolatban?? Tartósabbak lesznek a hullámok mint ha vizesen csavarnánk be? Mennyire káros a hajnak?

Érdemes megvenni?

22. s.irma
2007. nov. 18. 09:39

Én egyiket sem. Ezzel a két balkézzel nem lehet frizurát csinálni.

Fodrász dolgozik a fejemen. Miután Ő egy zseni kb az egy hetet kibirja a frizurám. Kivéve ha elázok mint az ürge.

2007. nov. 7. 11:10

Nekem nagyon vastag, eős szálú, hosszú hajam van, viszont nagyon szeretem, ha be van rakva. Én nem mertem hozzákezdeni, a fodrászom szokta csinálni, ám nagyon drága, és csak pár napig tart.

A szivacsos csavaróból én csak vékonyabbat láttam, van esetleg vastag is belőle?

És hogy fixáljátok a hajat? Habbal vagy más eszközzel?

2007. okt. 8. 13:58
Inkább hajcsavaró, mert a hajsütõvas nagyon károsítja a hajat. A hõ roncsolja a haj szerkezetét, a hajvégeket stb. Ezért nem használok se hajsütõvasat, se hajvasalót.
19. Reni1990 (válaszként erre: 16. - Zsuzsa74)
2007. okt. 4. 20:44

De jó, hogy ezt írod, majd kipróbálom.


Eddig műanyag csavarókkal próbálkoztam, napközbeni száradással, de egy élet kevés, mig megszárad a hajam.

Ez a félig szárítás is jó 5let.

2007. okt. 4. 20:31
mind a kettö jo
17. dobos
2007. szept. 18. 12:33
Hajvasalót mert kunkorodik jobbra és balra ez bevált .
2007. szept. 16. 20:30
Hajcsavarót használok, ebből is a szivacsosat. Félig megszárítom a hajam, majd felcsavarom, éjjel megszárad teljesen, reggel csak kikapkodom, kézzel megtúrom és kész is a frizu.
2007. szept. 16. 20:22
MIVEL GÖNDÖR A HAJAM,ÉS AZ EGYENES JOBBAN ÁLL EZÉRT HAJVASALOT HASZNÁLOK KERÁMIA LAPOSAT!
2007. szept. 16. 20:19

Minden reggel besütöm a hajam.

Már hosszú évek óta hajsütőt használom.

2007. szept. 16. 19:16
hajcsavaro.A hajsutovasat azert nam szeretem mert szerintem a tul nagy meleg karos a hajnak.
2007. szept. 16. 19:11
Régen hajsütővasat használtam.Előnye,hogy azonnal jó frizurát lehet vele csinálni,viszont nagyon káros a hajnak.A csavaró nem káros,nem égeti el a hajat,viszont nem lenne türelmem kivárni,amig megszárad benne a hajam.Már nem használok semmit,csak egy körkefét,és száritót.
2007. szept. 16. 18:43
egyiket sem, viszont hajvasalót és tárcsát használok
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook