Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajradírozást érdemes otthon csinálni? fórum

Hajradírozást érdemes otthon csinálni? (tudásbázis kérdés)


2020. júl. 23. 19:58

Egyszer próbaltam, 1 éve kb...

Na mindegy lehet akkor ombre lesz, igazából attól is félek ha elcseszi.

4. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 23. 19:48
Én egyszer egy elcseszett pillanatombam befestettem vörösre a hajam, aztán leszedtem valami trutymakkal, de az egyszeri festés volt. Ha régóta festés, felesleges otthon pancsolni, inkább fizesd ki a fodrászt!
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 23. 19:39
Sokat radírozod, lemállik az egész hajad. Mondjuk eszembe nem jutna otthon nekiállni ilyesminek.
2020. júl. 23. 19:31

[link]


ezzel a termékkel

2020. júl. 23. 19:20

Sziasztok! A hajamat szeretném újítani. Most közép-sötéz barna a hajam ami festett! Anno szőke voltam, tehát szőkítve volt a hajam. Azután réz, amit eltávolítottam a hajradírral, akkor már a vége volt szőke. Viszont ha a barnát is radíroznám, visszakapnám az eredeti hajszínem? Utána majd lehetne festetni újra?


(Fodrász 10 ezer felett csinálná meg, ombre hajat csinálna, de nem igazán tetszik...így azért döntöttem az itthoni mellett, az eredeti hajszínem sötét szőke, arra szeretném megcsináltatni a szőkítést, a melírozást, persze azt már fodrásszal).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook