Hajpótlás (beszélgetős fórum)


88. csillllag (válaszként erre: 87. - *Linda*)
2007. nov. 25. 23:22

Nem tudom, mert majd csak akkor derül ki ha leszedik:( félek kicsit..


Nem voltam hair trendbe, mert neten én rákerestem, és csak rendelni lehet:O

87. *Linda* (válaszként erre: 86. - Csillllag)
2007. nov. 25. 20:48

és ez roncsolja a saját hajat?

voltál már a hair trendben?

86. csillllag (válaszként erre: 85. - *Linda*)
2007. nov. 25. 16:53
Igen, hőillesztés... borzalmas:) az egy dolog hogy nem látszik, és nem veszem észre, de ma pl reggel kifésültem belőle egy tincset:) amúgy a varrásnál szerintem még mindig jobb:)
85. *Linda* (válaszként erre: 81. - Csillllag)
2007. nov. 25. 16:27

Neked most hőillesztéses van,ugye?

És nem jó?

84. csillllag (válaszként erre: 83. - Lipiani)
2007. nov. 23. 23:17
na majd akkkor mesélj, hogy milyen lett:)
2007. nov. 23. 18:53
Nekem olyan jól bírta 5 hónapig,hogy azt mondta a fodrászom,hogy simán fel lehet még használni.Igaz a fényéből egy kicsit vesztett,de erre tökéletes a hajolaj.Ja és vasaltam is!Igaz nem nagyon,mert egyenes,de én mégis minden mosás után megvasaltam,mert úgy szebb volt.Holnap vetetem le.
2007. nov. 23. 18:49
Szia Csillag. Ment a privi :)
2007. nov. 23. 15:45

Nekem is volt ázsiai.. de sajnos nem bírta ki 5 hónapig.. :( pedig nagyon sokat ápoltam:( Na de ez a csomózás egyre szimpibb, már várom hogy megszabaduljak ettöl a "cellux-hajtól"...

Megírnád nekem légyszi privibe, hogy hol vetted az ázsiait?:) Köszike

2007. nov. 23. 08:02
Hát igen már 5 hónapja.Egyáltalán nem lazult ki egy csomóm sem.Szerintem azért attól is függ,hogy ki csinálja,és milyen gyorsan nő a hajad.Az én fodrászom azt mondta,hogy ő még simán fenthagyná egy hónapig,de nem neki kell kínlódni vele.Ezt arra értem,hogy már nem tudom felfogni.Az első hónapokban nagyon szépen fel tudtam fogni,de az utolsóban már kilátszottak.Amúgy az enyém 70 centis ázsiai,ami ugyan sokkal több törődést kíván,mint az európai,de én nagyon sokat gondoztam,és még mindig szép.A szilikonos hajolaj tényleg sokat segít :)
2007. nov. 23. 00:34
A Gliss Kurnak minden terméke bejött, szerintem a legjobb:)
78. csillllag (válaszként erre: 75. - Lipiani)
2007. nov. 23. 00:32

Szia!

Én is most szeretnék átváltani a csomózásra, mert nagyon félek hogy valami baja lesz a hajamnak. 5 hónapja fennt van??:O az tök jó.. én azt hallottam hogy 2-3 hónap mulva a csomót is újra kell rakni.. de akkor ezekszerint nem:) mikró vagy sima csomó? Az ismerősödnek mennyi ideig szokott fennt lenni? Mennyire látszik a csomó ha összefogod? Mindenképp írd meg hogy milyen lett utána, én nagyon kiváncsi vagyok!! És köszi:)

77. csillllag (válaszként erre: 74. - Ani*)
2007. nov. 23. 00:27
Nekem volt már dupla sor, ugyan úgy mint a sima sort, csak nekem 2sort vartak 1 fonathot. Jó, csak nekem olyan kevés hajam van hogy mivel igy vastagabb a sor, feltünöbb hogy nem igazi:( mondjuk ez attól is függ szerintem hogy milyen vastag a tresszelés..
2007. nov. 22. 21:38
Ja és a 19 vitaminos Gliss kurt ajánlotta a fodrászom,nekem bejött. :)
2007. nov. 22. 21:37

Sziasztok.

Nekem csomózással van feltéve a hajam,és nagyon meg vagyok vele elégedve.Nagyon sok helyen azt olvastam,hallottam,hogy a hőillesztés nem a humánus módszerek közé tartozik,ezért nem ajánlják.Viszont van olyan ismerősöm,akinek így van feltéve már elég régóta és ő csak jókat mond róla.Az tény,hogy a hőillesztés nem nagyon látszik,nem úgy mint a varrás és a csomózás.Én lassan leszedetem,mert már 5 hónapja van fent,és zavar a lanövés.Ha valakit érdekel szivesen megírom milyen lett utánna a saját hajam.

74. ani*
2007. nov. 22. 15:41
Csillag, a dupla sor szerinted jó? 6 sort vettem és 2-esével kell feltenni,mert így van meg a tömege. Hogy varrják a duplát? Ha vki. tudja írjon!
73. csillllag (válaszként erre: 72. - Ani*)
2007. nov. 20. 20:55
Nekem szél nélkül is igazgatni kellett 2 hét után:):S ezért kell mindenképp nekem ilyen tincses megoldás... Mondjuk az tény hogy kényelmesebb a varrás... az legalább nem fájt...
72. ani*
2007. nov. 20. 20:49
Nekem sok hajam van,(csak vékonyszálú) és nem látszik, már volt varrva a hajam. Bár a szélnek bevallom én se nagyon örülök. Sötét a hajam, úgyhogy nekem végképp nem feltűnő. Akinek ritka a haja annak lehet, hogy nem ez a legjobb megoldás.
2007. nov. 20. 20:33
Ami még érdekel, az a gyűrűzés de senkit se ismerek aki próbálta, csak 1 ismerősömnek mondta valaki hogy az a legjobb... Szerintetek?
70. csillllag (válaszként erre: 69. - Ani*)
2007. nov. 20. 20:29

Nekem 2 évig volt varrva, és biztos vagyok benne hogy nem szeretnék visszatérni a varrásra, mert nekem annyira kevés a hajam, hogy szinte melátszik amikor összefogom, és nekem az nem tetszik a varrrásban, pl hogy láttam egy lányt, akinek fújta a szél a haját és pont úgy hogy az összes sor látszott:S De nem akarlak lebeszélni róla, és lehet neked jobb tapasztalatod van erről(nem tudom hogy volt-e neked már varrva)

Én legközelebb csomóztatni szeretném, eddig is csomóztatni akartam, csak olcsón ajánlotta a csaj akitől vettem a hajat, hogy megcsinálja nekem. hát lehet nem kellett volna, de egy biztos, kevésbé lehet észre venni mint a varrást.. mert ha ez kilóg egy kicsit is akkor se feltünő, nem lehet észrevenni!

69. ani* (válaszként erre: 68. - Csillllag)
2007. nov. 20. 20:19
Igen én is azt hallottam, hogy a varrás a legjobb, és aki ki is próbált mást, visszatér ehhez. De hátha te rácáfolsz erre. Lehet, hogy nekem is vágni kellesz még a hajból, azért kértem 65 cm-eset, hogy úgy se legyen rövid.
68. csillllag (válaszként erre: 66. - Ani*)
2007. nov. 20. 19:59

Köszönöm:)

nekem 50 cm, 50valaány cmt kaptam de abból vágtak kicsit és így lett 50 cm. Nem vagyok magas(162cm vagyok) így nekem ez is nagyon hosszú...

67. csillllag (válaszként erre: 65. - Ani*)
2007. nov. 20. 19:56

Mondjuk ez a saját hajadtól is függ, mert ha sok hajd van akkor lehet hogy kevés lesz, de akkor még mindig kérhetsz többet, 1-2 héten belül minden szalon megtudja oldani.

Szeretem, de kicsit félek hogy mi lesz a leszedik, mert nekem hőillesztéssel tetté fel. és nagyon sokat olvastam arról hogy tönkreteheti a hajat(persze ezt csak utólag sikerült olvasnom, amikor már meg volt nekem a haj)

66. ani* (válaszként erre: 64. - Csillllag)
2007. nov. 20. 19:20
Ez mégis 65 cm. A tiéd 55? Most néztem meg a képeid, gyönyörű a hajad!
65. ani* (válaszként erre: 64. - Csillllag)
2007. nov. 20. 19:18
Remélem nem lesz kevés, holnap kapom meg, de kicsit bánom, hogy nem kértem többet. Szereted az új hajkoronádat?
64. csillllag (válaszként erre: 63. - Ani*)
2007. nov. 20. 18:05
Szerintem nem kevés, olyan közepes, nekem a 120 gr-t 6-7 sorra csináltk meg(persze ebből csak 3at tudtam felvarratni, de az is nekem sok volt)
63. ani*
2007. nov. 20. 17:45
3 sor 65 cm-es hajból 6 dkg kevés?
62. csillllag (válaszként erre: 16. - 8326866ba2)
2007. nov. 20. 15:38
Neked mi volt amikor leszedték a hajad? nem hullot ki, törött le? Mennyi idő után szedté le? annyi negatív véleményt hallodtam hogy nem merem leszedetni, mert félek hogy mi lesz:(
61. csillllag (válaszként erre: 51. - *Linda*)
2007. nov. 20. 15:34
Kipróbáltam az olajat! Annyira szerencsétlen vagyok.. nem tudtam hogy mennyit kell, és olyan sokat tettem rá hogy 2x kellett megmosni, hogy legalább annyira kijöjjön belöle hogy megszáradjon rendesen... pedig szerintem nem volt sok:)
2007. nov. 13. 23:31
Az én fodrászom érdi, ha vkit így is érdekel akkor elirányítom.
59. csillllag (válaszként erre: 57. - 8326866ba2)
2007. nov. 8. 15:48
ha valami nagyon jót találsz akkor nekem is szólj!! igaz én most vettem európait, de nem vagyok vele megelégedve 100%osan... régen is volt európaim, de az szebb volt:(

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook