Hajpótlás (beszélgetős fórum)


178. Lipiani (válaszként erre: 177. - Csillllag)
2007. dec. 4. 21:17
Igen ázsiai.Még mindig meg van,felhasználható (jó) állapotban,és azon agyalok,hogy visszatetessem-e.Mondjuk kb 20 centi a külömbség ,úgyhogy nincs sok értelme.
177. csillllag (válaszként erre: 176. - Lipiani)
2007. dec. 4. 20:42
igen azt tudom hogy gumis, amúgy most néztem a képeid, tök szép volt a hajad!! ez ázsiai volt?:O
176. Lipiani (válaszként erre: 175. - Csillllag)
2007. dec. 4. 20:28
Na ennek holnap utánajárok.Már nagyon kíváncsi vagyok,mert a képek alapján nekem is úgy tűnik,holnap megkérdezem a fodrászom.Az az igazság,hogy én ezt nem is nagyon firtattam,mert eldöntöttem magamban,hogy ez sima csomó.Igazából nem is érdekelt,hogy minek nevezzük,csak a végeredmény számított,amivel nagyon meg voltam elégedve :)Ja és nekem a cérna olyan volt,hogy alig volt színe,majdnem mint a nylon.És nagyon rugalmas,szinte gumis.
175. csillllag (válaszként erre: 173. - Lipiani)
2007. dec. 4. 20:23
akkor szerintem neked mikró volt... mert a sima majdnem mindenhol 20, max 25... de még mindig jobb mint a 45:))
174. Lipiani
2007. dec. 4. 20:21
Szerintem ez elég jó ár.
173. Lipiani (válaszként erre: 172. - Csillllag)
2007. dec. 4. 20:21
Nekem 30 volt,a leszedés pedig 5000.
172. csillllag (válaszként erre: 171. - Lipiani)
2007. dec. 4. 20:17
találtam egy helyet ahol nagyon szépen dolgoznak, ott 45 a mikró.. meg találtam egy másikat... ott pedig 15!! de én úgy tudam hogy a sima csomó ára kb 20 körül van... a takaróhajas... de meg is kérdezem, hogy az a 45 ezres az takaróhajas, vagy teljes ár-e.. neked mennyiért csinálták?
171. Lipiani (válaszként erre: 170. - Csillllag)
2007. dec. 4. 20:12
Fél centi??? Akkor nekem tuti nem olyan volt! Azért jó lett volna találni valami illusztrációt,hogy mekkora a külömbség. Ahol te érdeklődtél mit mondtak mennyiért csinálják meg?
170. csillllag (válaszként erre: 169. - Lipiani)
2007. dec. 4. 20:03

neem.. szerintem a mikrót is kézzel... egy oldalon én azt olvastam...

Amit én láttam annak a lánynak a haja, akinek kilógótt az nagyon vastag volt.. olyan fél cm széles kb...és ilyen undorító fehér cérnával volt összerakva a fekete-szőke haja...vicces volt:) bár ha a fekete nem fehérrel lett volnaakkor nem látszódótt volna..

169. Lipiani (válaszként erre: 167. - Csillllag)
2007. dec. 4. 19:55
Nekem kézzel csinálták,de azt hallottam,hogy a mikrot géppel csinálják,bár lehet hülyeség... Csak én még nem láttam,hogy az milyen.Utánakerestem itt a google-ban,de nem találtam olyan oldalt,ahol képekkel illusztrálták volna,hogy mekkora a külömbség a sima és a mikro között :( De ahogy itt nézegettem a képeket a mikrocsomózásról,kezdem azt hinni,hogy nekem is az volt.Megkérdezem már a fodrászomat,csak hogy tudjam :)
168. csillllag (válaszként erre: 166. - Ani*)
2007. dec. 4. 19:45

nekem meg pont 50 cm kéne:( ez is annyi de ha levágok belőle hogy szép legyen akkor alig lesz hosszabb a sajátomnál..:(

az a baj, hogy mivl vágott haj, összevan gumizva.. és nem tudom kiteríteni hogy milyen lenne...

167. csillllag (válaszként erre: 165. - Lipiani)
2007. dec. 4. 19:42
a mikrócsomó ugyan az mint a rendes, csak kissebb, én igy tudom:) miért neked hogy csinálták? nem kézzel csinálják az egészet??
166. ani* (válaszként erre: 159. - Csillllag)
2007. dec. 4. 10:17
Én is így jártam. Vettem hajat, de nagyon el van vékonyodva, ha lenne belőle vágva vagy 10 cm, ok lenne, de akkor már csak 53-55 cm lenne, az meg nekem nem elég.
165. Lipiani (válaszként erre: 163. - Csillllag)
2007. dec. 4. 07:55
És a mikrocsomót hogy szedik le? Utánanéztél már,vagy tudod? Csak azért kérdezem,mert én nem tudom és kíváncsi lennék rá.De lehet utánanézek,hátha írnak róla valamit.És hogy teszik fel? Géppel?
164. csillllag (válaszként erre: 161. - *Linda*)
2007. dec. 4. 00:41
ja... igen:) imádom az illatát csak most épp elfogyott:(
163. csillllag (válaszként erre: 161. - *Linda*)
2007. dec. 4. 00:38

ezért szeretnék mikrót.. a sima nagyon nagy, szerintem a duplája a ragasztott tincsnek..

a ragasztót feloldják(aceton, sebbenzin stb)és elötte megint megolvasztják leszedik a hajat, és a sajátról gondolom leoldják.. ezt valahogy így magyarázták el, gondolom azért olvasztják meg, mert a tincseket ez a ragasztó tartja össze.. ha csak oldják akkor szétjönne...

162. csillllag (válaszként erre: 160. - Lipiani)
2007. dec. 4. 00:32
össze-vissza beszél, mondom neki hogy ami a képen van, az nekem nagyon sok, a felét nem akarja-e eladni.. ír hogy mennyit adnék a feléért.. írtam hogy természetesen az ár felét:))(nem fogok többet fizetni a feléért) majd vissza írt hogy nem adja el így, csak egybe.. kérdeztem infókat, semmi válasz.. Közben rákerestem iwiwen... elég ritka neve volt, és a haj is stimmelt, egy 15 éves "kislány"... (kb 13 nak néz ki) na most az ilyen... :) és keresgéltem tovább.. és akkor láttam meg ezt a hajat, amit megnéztem.. de ez meg nekem kevésnek tünik.. a kislányos haj az képen jobb.. de hát ha ilyen..:S
161. *Linda* (válaszként erre: 155. - Csillllag)
2007. dec. 3. 20:08

Szerintem ha nem mikro csomózással csináltatod, akkor nagyon látszódik...

A hőillesztésnél az a ragasztó hogy jön ki a hajadból amikor újra felteszi a hajat?

Ja és olvastam, hogy Te is CD: Poison-t használsz...én is...:))

160. Lipiani (válaszként erre: 159. - Csillllag)
2007. dec. 3. 19:00
Ha nem vagy benne biztos 100%-ig,hogy elég lesz,szerintem ne vedd meg,mert meg fogod bánni. Inkább még keresgél,vagy valahogy próbáld meg felvenni ezzel a csajjal a kapcsolatot.Hátha sikerülni fog. Bár azt sem értem,ha valaki el akar adni valamit,az miért nem adja meg a telefonszámát?! Érdekes emberek vannak!
159. csillllag (válaszként erre: 157. - Lipiani)
2007. dec. 3. 13:39
na ez baj hogy nem tudom megállapítani, ahogy azt sem hogy biztos hogy 50 cm-e... kevés amúgy is, ráadásul még ez is hogy a vége szerintem vékonyabb... nem tudok dönteni, néztem már 1 csomót.. találtam egyet ami biztos elég lenne, de a csaj nem hajlandó válaszolni a kérdéseimre, sött, nem is ír szinte, számot meg nem hagyott ott amin lehetne hívni..
158. csillllag (válaszként erre: 156. - Lipiani)
2007. dec. 3. 13:33
igen nekem így varrták egyszer, hogy nem hagyak ki helyet.. gyönyörű volt.. azóta mindig mondom direkt hogy inkánn haggyon ki többet mint hogy semennyit... mondjuk amikor a hőillesztést csinálták, akkkor is elmondtam, ahoz képest jó keveset hagytak ki...hátul.. oldalt jó..:)
157. Lipiani (válaszként erre: 154. - Csillllag)
2007. dec. 3. 07:47
Biztos nagyon gyönyörű a haj,az meg hogy be kell festeni,nem olyan nagy baj.Ha barnát szeretnél,és ez is barna,akkor gondolom csak egyszer kell festeni,és mivel ez még festetlen nem hiszem,hogy nagyon megviselné.Sokkal kevesebb attól ami most van?
156. Lipiani (válaszként erre: 155. - Csillllag)
2007. dec. 3. 07:44
Sajnos nem tudom,nem láttam,de gondolom már nagyon le volt nőve neki,és ez már igénytelenül hat.Én is ezért szedettem le,igaz a fodrászom,még rá akart beszélni,hogy maradjon,de nem akartam igénytelenül kinézni.Amúgy arra majd ügyeljél,hogy a tarkódnál közvetlenül ne csomózzanak,mert akkor nem tudod összefogni.Sajnos sok olyat hallottam már,hogy nem hagytak hajat szabadon,így az illető nem tudta összefogni:( A mikrocsomó biztos jó lesz,az nagyon kicsi,gondolom nem nagyon látszik.
155. csillllag (válaszként erre: 145. - Lipiani)
2007. dec. 2. 23:34

hát nem tudom, de az amikor már fodrász mondja ezt, aki csinálja, az azért már dúrva:)pedig még gondolkoztam rajta hogy veszek egy hőillesztő gépet, hogy milyen jó, majd csinálom magamnak stb... de most már ott tartok, hogy alig várom hogy leszedjék...és soha többet nem akarok ragaztót látni a fejmen...


viszont.. valamelyik nap, láttam egy lányt... akinek a tarkóján óriás csomók lógtak ki... gyönyörű látvány volt:S:S szerinted csak levolt nőve? vagy ez ennyire dúrva? vagy ha mikró-csomót tetetek fel, az nem ilyen dúrva?(azt szeretnék, találtam egy helyet tök olcsón)

154. csillllag (válaszként erre: 144. - Lipiani)
2007. dec. 2. 23:24
50 cm, de nemtudom nekem kicsit kevésnek tünt a hossza is meg az egész olyan kevés.. úgy hogy még gondolkodok rajta... vilgos barnát szeretnék most, ez festetlen, csak annyi baja van, hogy ngyon kicsit vöröses a "fénye" így muszáj lenne befesteni, de amúgy gyönyörű volt:)félre tették nekem az 50 cm-st, mert még nem döntöttem el hogy megveszem-e...van még ebből a hajból 47cm, és 30 valamennyi..
153. Lipiani
2007. dec. 2. 20:30
Szia csilllag! Megnézted a hajat?Ha igen írd meg légysz,hogy milyen. Na szia.
152. Lipiani (válaszként erre: 151. - 9c8d4ae28b)
2007. dec. 2. 20:28
Nem csak a fejed méretétől függ,hanem a hajad sűrűségétől is.Ha megcsináltattad kérjük a beszámolót!Remélem tetszeni fog és meg leszel vele elégedve.Sok sikert!
2007. dec. 2. 19:04
Köszi! Nagyon remélem, hogy nem nagyobb a fejem az átlagnál. :) De furcsa, így még sosem néztem magamra... Biztos, hogy megcsináltatom, már a megfelelő személyt/szalont kell megtalálnom! Mégegyszer köszi a segítséget!
150. Lipiani
2007. dec. 2. 18:17
Hát ezt sajnos nem tudom neked megmondani,attól is függ mekkora a fejed :D Ez hülyén hangzik,de nekem nem nagy a fejem,és nem sok a hajam sem így nem olyan sok kellett rá,mint egy nagyobb fejű emberre.Szóval ezt fodrásszal kéne megbeszélned. A csomózással szerintem nem lesz gondod,ha jól megcsinálják,elégedett leszel vele. Legalábbis én az voltam.Nagyon sokat nőtt is a hajam amíg fel volt téve,és szerintem erősödött is.Végülis ez reális,mert minden károsító hatás(napsugárzás,hajszárító,hajvasaló...)a póthajat éri.
149. 9c8d4ae28b (válaszként erre: 148. - Lipiani)
2007. dec. 2. 18:07

Szia!

Ma utánanéztem, és nekem is úgy tűnik, hogy a csomózás lesz a legjobb (főleg számomra). Van ötleted, hogy teljes (egész fejre) csomózáshoz hány gr hajra van szükség? Csak úgy kb.?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook