Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajnövesztéshez milyen tippeket ajánlanátok? fórum

Hajnövesztéshez milyen tippeket ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)


9. Regin_a (válaszként erre: 6. - Garabonciás)
2020. jún. 18. 21:21
Nem kell vágatni! Már nagyanyáink se vágatták
2020. jún. 18. 17:51
Érdekes gondolatot halottam egy hosszú hajú lánytól , egy társasági beszélgetésbe hangzott el : ha vágatni szeretne gondolat jut az eszébe keres olyan fiút a környezetébe aki engedi ollóval igazítani a haján . Nem fodrász és nincs rendelgetés , viszont elfogy a vágatni kell kedv . Egy kicsi gyakorlat gondolom kell hozzá és türelmes ügyfél is .
2020. jún. 9. 21:20
Meg régen lehetett kapni égési sebekre ilyen fújókás akármit, spray-t, asziszem Panthenol volt a neve de ebben nem vagyon biztos, na, azzal ha naponta bekented a fejbőrődet, úgy nőtt tőle a hajad mint a bolondgomba. Gimiben mindenki ezt használta hajnövesztésre. Nem tudom ki jött rá a turpisságra, de áldottuk a nevét anno. :D
2020. jún. 9. 21:15
Ricinusolaj. :D Már nagyanyáink is használták. Olcsó is meg könnyen beszerezhető. Patikákban is árulják. ;)
5. Regin_a (válaszként erre: 1. - E31fd78bfe)
2020. jún. 9. 21:06
2020. jún. 9. 20:09
Én a farmasinak a fokhagyma samponját használom és nekem bevállt.
2015. jún. 3. 09:38
A blogomban találsz sokmindent, én is növesztek.
2. kriszta773 (válaszként erre: 1. - E31fd78bfe)
2015. máj. 21. 20:14
hát szerintem a haj magától is nő, idő kérdése :) olyan nagyon meggyorsítani nem tudod, de érdemes speciális vitaminkomplexet fogyasztanod, neten találsz sokféle leírást, tapasztalatot róluk
2015. máj. 21. 17:53
Vállig ér a hajam, és szeretném megnöveszteni kb derékig. Minden praktikát, terméket, ami bevált nektek, örülnék ha megosztanátok. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook