Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hajnali gondolatok fórum

Hajnali gondolatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2394. ab61752c45 (válaszként erre: 2392. - Százas Evelin)
2019. nov. 20. 12:22
hogyne tudnám.mikor szól a rádió,bár a retrón csak néha mondják be hány óra van.négykor az angol nyelvű hírek,utána óránként.szerencsés vagy.tegnap néztem az éjszakai járat című filmet,nem csoda,hogy ilyen hülyeségeket álmodok hajnal felé.hogy hívnám a rendőrséget,de nem tudom.
2019. nov. 20. 11:03

Igen, ez így van.

Viszont jó lenne, ha többet tudnék aludni.

Mélyebben.

No de aki a kicsit nem becsüli ...

2392. Százas Evelin (válaszként erre: 2391. - Ab61752c45)
2019. nov. 19. 11:46

Az kérlekszépen szakaszos. :-)

Az az egy gond ezzel, hogy az alvási ciklusoknak, szakaszoknak olyan kb. 90 perceseknek illene lenniük.

De egész biztos az éjszaka folyamán azért van neked is mélyalvós szakaszod is, de arra pont nem emlékszik senki, te sem.

Csak azokra az időszakokra, amikor álmatlan hánykolódik, néha nekem is van ilyesmiben részem. Bár nagy általában igen jól alszom.

2391. ab61752c45 (válaszként erre: 2390. - Százas Evelin)
2019. nov. 19. 10:29
nekem is azt mondta a doktornő,ha öt napig nem aludnék,már nem élnék.ez ugyan enyhe túlzás,de milyen alvás az,mikor tíz percenként fönt vagyok hallgatom a rádiót.
2390. Százas Evelin (válaszként erre: 2389. - Hajnali madar)
2019. nov. 19. 10:07

Ha sosem aludnál, akkor már nem élnél, kedves Madár.

Nyilván van valami zümi (vagy káosz, ahogy te mondád) ott nyakon felül... :-) Nyilván jó lenne ezt egyszer végre megkonzultálni egy arra illetékes fehérköpenyes szakemberrel, de hát neked gondolom a legkisebb gondod is nagyobb ennél, főleg mostanában...

Vagy eleve nem is akarod.

És nem is az én dolgom ezt megítélni. Vedd úgy, hogy nem szóltam semmit. :-)

Láttam a naplódban, hogy az éjjel brain-stormingot tartottál... Ötletroham. Hurrá. :-)

No és egy picike ötlet arra is van már, hogy honnan lesz zsé az ügyvédre? Madár, holnap már határidős szerda van.

2389. Hajnali madar (válaszként erre: 2388. - Százas Evelin)
2019. nov. 19. 08:22
Nekem mindig "lefárad" az agyam, mert akkora a káosz néha - néha?, szinte állandóan - hogy szinte sosem tud pihenni.
2388. Százas Evelin (válaszként erre: 2387. - Hajnali madar)
2019. nov. 18. 07:31
Nadehát alvás közben fáradt le az agyad? Ha jól tudom, az alvás pont a regenerálódásra, az agy (és egyebek) karbantartására való... :-)
2019. nov. 18. 04:57
Agyilag megfáradva ébredni, ennél nincs rosszabb.
2386. Hajnali madar (válaszként erre: 2385. - Százas Evelin)
2019. nov. 17. 17:56
Köszi!
2385. Százas Evelin (válaszként erre: 2384. - Hajnali madar)
2019. nov. 16. 13:03

No akkor tudjad is tényleg azt a bizonyos megoldást, nehogymár 50 millát akarjanak egyik napról a másikra behajtani rajtad...

Jaj, Madár.

Drukkolok.

2384. Hajnali madar (válaszként erre: 2383. - Százas Evelin)
2019. nov. 16. 06:19

Inkább nem.

Amit tudok azt megoldom, de senkit sem fogok terhelni.

2383. Százas Evelin (válaszként erre: 2382. - Hajnali madar)
2019. nov. 15. 07:51

Talán valami rokoni segítség...

Mindenesetre, vigyázz magadra. Az utakon is, meg egyáltalán.

Miért ilyen hirtelen váratlan ez, eléggé rejtélyes.

2382. Hajnali madar (válaszként erre: 2381. - Százas Evelin)
2019. nov. 15. 07:00
Nem nagy, őrült ...
2381. Százas Evelin (válaszként erre: 2380. - Hajnali madar)
2019. nov. 14. 22:32
Ajaj. Ez nagy vágta lesz.
2019. nov. 14. 20:59

Na ez beba...tt.

jövő héten szerdáig össze kell szednem a lovét, mert csütörtökön tárgyalás.

:(

2379. Százas Evelin (válaszként erre: 2378. - Hajnali madar)
2019. nov. 13. 09:53

Ezek szerint mindegy is, hogy miért nem fizeted ki most az ügyvédet...

De azért mégiscsak jobb lenne egy fokkal, ha meglenne még a fűtésrendszer pénz.

Elvégre nem vagy te költözőmadár, aki ilyenkor már nagyban készülődik a trópusokra röpülni... :-)

Remélem, arra a már rég beharangozott VAU-ra költötted el a zsét. Ami majd ontja a többi pénzt. Remélem.

2378. Hajnali madar (válaszként erre: 2377. - Százas Evelin)
2019. nov. 13. 06:48

Abaj az, hogy az Alsóra szánt fűtésrendszerem pénzét már rég elköltöttem másra, tehát egyenlőre se fűtőrendszer, se ügyvédi díj ...

:(

2377. Százas Evelin (válaszként erre: 2376. - Hajnali madar)
2019. nov. 12. 14:04

Akkor kitartás. :-)

Azt hiszem, inkább nem lépek fel azzal az igénnyel, hogy átlássam ezt...

De szerintem ne a perbeli ellenfeled ügyvédjével foglalkozzál, mert az ő személye a te ügyed szempontjából lényegtelen. Csak az a lényeges, hogy kiderüljön, az általa bizonyítékként használni óhajtott irat - az nem bizonyíték. Mert már lejárt, érvénytelen.

A saját ügyvédeddel kellene foglalkoznod, hogyha őelőtte is nyilvánvaló, hogy úgyis te fogsz nyerni, - akkor adjon fizetési haladékot.

Azt hiszem szoktak, meg tudnak ők ilyesmit csinálni.

Ne add oda neki most az alsói fűtési rendszerre szánt pénzedet, mert tényleg be fog fagyni a tollas kis sejhajod, és akkor tényleg nem fogsz tudni tovább perelni. :-)

2376. Hajnali madar (válaszként erre: 2375. - Százas Evelin)
2019. nov. 12. 13:35

A saját ügyvédi költségem kell kifizetnem és nem a bizonyítási eljárást.

Ennyiért dolgozik az ügyvéd.Persze majd ha megnyerem a pert - mert ebben egy pillanatig nincs kétségem! - utána majd kiperelem ezt is tőle.

Ráadásul a következő tárgyaláson indítványozni fogom, hogy függesszék fel az ügyvéd tevékenységi jogát, mert véleményem szerint közokirattal való visszaélést követett el, márpedig az ha jól tudom bűncselekmény.

De ugye ettől az ügyvédem ódzkodik - holló a hollónak ... - és nagyon nem szeretné, ha erre az útra lépnék.

Márpedig nekem nincs mitől tartanom, csak attól, ha elfogyok teljesen, nem fogom tudni fizetni a költségeket és akkor tényleg megszívom.

Tehát muszáj tovább csinálni mindent.

Vagyis ...

... kitartás!

Ezerrel biztatom magam.

2375. Százas Evelin (válaszként erre: 2374. - Hajnali madar)
2019. nov. 12. 11:51

Mindenki utólag az okos. Okosabb. :-)

Nameg akkor, ha már begyakorolta azt az illető szitut. Ha újabb három hét múlva újra letörik ugyanezt a tükrödet... milyen nagyon rutinos és okos lehetnél már... Nodehát ne legyél. Inkább ne. :-)


Abban a peres ügyben neked, az ártatlannak kell bizonyítani az ártatlanságodat?

Józan paraszti ésszel megáldottan az ember azt mondaná, hogy bizonyítsa csak ehelyett az ellenfél be azt, hogy nem vagy az. Hogyha erre ő egy arra alkalmatlan, lejárt okiratot próbál használni, - az miért a te sarad kell legyen?

A per vesztesének kell állni a perköltségeket, nem pedig a folyamat kellős közepén a másik félnek. Neked.

Szóval ezt én így ahogy van, nem értem.

2374. Hajnali madar (válaszként erre: 2372. - Százas Evelin)
2019. nov. 12. 10:21

Igen, parkolás közben történt.

Én bent voltam a nagyker partneremnél és szedtem össze azt amit megígértem az önkormányzatnak és a parkoló autóm tükrét vitte el az ipse.

De ő legalább visszajött és "kártérített".

Persze amilyen balek vagyok, elmondtam neki, hogy alig 3 hete javítottam ugyanezt a visszapillantót és az akkor 20 rugómba került.

Odanyomott a markomba 20.000-t és sűrű hajlongások és bocsánatkérések közepette elhúzott mint a vadliba.

Mondhattam volna 30-t is és akkor még kerestem is volna a bulin, de mindig utólag vagyok okos.

:(

A pert nem vesztettem el, de a folytatáshoz kell még ennyi zseton, mert a banktól ki kell perelni az iratokat és ez idő és pénz.

No de ennyi?

Ráadásul a vicc az egészben az, hogy egy régi, lezárt lakáshitel közjegyzői okiratát csatolta az ellenfél ügyvédje, ami ugye semmilyen szinten nem elfogadható, hisz így ha valakinek a kezébe kerül bármilyen közjegyzői okirat, akkor visszamenőleg követelhet bármekkora összeget és még nekem kell fizetnem külön ügyvédi munkadíjat, hogy ne kelljen még további pénzeket kifizetnem egy lejárt, megszüntetett szerződés után.

Az ügyvéd szépen megfogalmazta a törvényi jogállást, de végig kell vinni az ügyet, mert most már nem csak 5 millát követel az ellenfél, hanem majdnem 50-t, holott én velük semmilyen kapcsolatban nem is álltam.

Szóval zajlik az életem ezerrel.

Ha lenne tartalékom, nem is érdekelne a dolog, de így nagyon kemény.

Ráadásul nem csak anyagilag megyek gallyra, hanem emberileg is totál leanulálom magam.

:(

2373. Százas Evelin (válaszként erre: 2372. - Százas Evelin)
2019. nov. 12. 10:07

Ja, leírtad a naplóban. Éééértem. Ez nem szándékos dolog volt. Az azért egy kicsit még ennél is rosszabb lett volna.

Ez így tényleg csak: a másnak a hülyesége. Ami sajnos létezik. Nemcsak a sajátunk létezik. :-)

2372. Százas Evelin (válaszként erre: 2371. - Hajnali madar)
2019. nov. 12. 10:00

Micsoda pech-széria, tényleg. Vagy ez nem az volt? Az hogy "leverték" az autód tükrét - azt sugallja, mintha parkolás közben történt volna, nem menet közben. És az akkor szándékos rongálás.

Meg még az a pervesztés is, vagymicsoda, amit a naplódban írtál, - hát nagyon rádjár a rúd.

Rém sajnálom.

Nincs is meg a tükör, hogy valahogy ideiglenesen vissza lehessen rögzíteni, autós programok nélküli időkig?

2019. nov. 12. 09:47

Hát a hajnal már elmúlt, de a gondolataim bizony itt vannak velem.

Pláne, hogy már megint leverték az autóm tükrét.

Ugyanazt, mint amelyiket pár hete hazavágták.

Megint borítanom kell miatta az egész napi, majd a hétvégi programomat is.

Így tervezzen az ember fia ...

2370. Hajnali madar (válaszként erre: 2369. - Százas Evelin)
2019. nov. 11. 05:16
:)
2369. Százas Evelin (válaszként erre: 2368. - Ab61752c45)
2019. nov. 10. 09:54

Ja, olyan formában rendőrségi szlogen, hogy a legfőbb érték az emberélet. Nem jól írtam. Nem az ember, hanem az emberélet. :-)

Jelen esetben ez kb. úgy értendő, hogy égjen csak le egész nyugodtan a lakás, csak a madár épp ne legyen benne, vagy ki tudjon időben menekülni. :-)

Vagy talán nem pontosan így értendő. :-)

2368. ab61752c45 (válaszként erre: 2365. - Százas Evelin)
2019. nov. 10. 08:33
rendőrségi? az a mi óvunk,védünk.hogy kitől,mitől,az más káposzta.
2367. Százas Evelin (válaszként erre: 2366. - Hajnali madar)
2019. nov. 10. 08:29

Jó, akkor nem festegetek... Bízzunk erősen abban, hogy amíg egyáltalán használod azt a kérót, - nem történik nagyobb katasztrófa. A mostaninál nagyobb mindenesetre nem... :-) Hát épp elég kellemetlen volt már ez is.

Látom, jó korán felkeltél a mai bóházáshoz. Ugye, az lesz ma? Kicsikét esős az idő, legalábbis itt Pesten. Nem lesz a piacon túl nagy tömeg...

Majdnem "találkoztunk" hajnali ébrenlétileg. Én háromra egy picinyt már kiszundiztam, kibóbiskoltam magam a tévé előtt, de akkor felkeltem bakancsozni, meg még egy kicsit ébren molyolni, készülődni a lefekvéshez.

Azt hiszem, mégsem ez az a bizonyos hajnali gondolatos időszak, amiről elvileg ez a fórum szól. Ahogy visszaemlékszem, énnekem példának okáért egyetlen árva gondolatom se volt. :-)

2366. Hajnali madar (válaszként erre: 2365. - Százas Evelin)
2019. nov. 10. 03:53

Ne fesd az ördögöt a falra!

:)

2365. Százas Evelin (válaszként erre: 2364. - Hajnali madar)
2019. nov. 9. 15:54

Nem kell szerénynek lenned. A legfőbb érték az ember. (Rendőrségi szöveg...) :-)

Ámbár te meg madár vagy. :-)

Mindenesetre, próbálj meg éberen aludni, ha ott hajtod álomra a fejed. Rövidzárlat, annak a nyomán meg kis lakástűz - az egy ilyen helyen bármikor keletkezhet.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook