Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hajnali gondolatok fórum

Hajnali gondolatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2020. jan. 7. 08:04
Ma hajnalban megint átterveztem a dolgaim.
2020. jan. 6. 14:15
Hát a hajnal már rég elmúlt, a gondolataim azóta ezerrel - trafipax szerencsére nincs az agyam(helyén) - száguldoznak ...
2482. Hajnali madar (válaszként erre: 2481. - Százas Evelin)
2020. jan. 3. 08:41
:D
2481. Százas Evelin (válaszként erre: 2480. - Hajnali madar)
2020. jan. 2. 13:35
Ez érdekes. Én akarok, de nem muszáj. :-)
2020. jan. 2. 09:28
Nem akarok semmit sem csinálni, de most már muszáj!
2020. jan. 1. 09:53
És megint BÚÉK!
2019. dec. 31. 13:00
Itt is BUÉK minden idetévedőnek!
2477. ab61752c45 (válaszként erre: 2473. - Hajnali madar)
2019. dec. 27. 18:23
akkor az nagyon szar lehetett,mikor a térdműtétem volt,akkor mondta a műtősfiú,hozza a leszaromtablettát.hát azt sem bántam volna,ha ledobnak az emeletről.aztán,mikor a hurkot vették ki,elfelejtették,mondom,a leszarom nélkül engem ugyan nem visznek sehova.
2476. Hajnali madar (válaszként erre: 2475. - Hajnali madar)
2019. dec. 27. 16:30
... kezd múlni a hatása ...
2019. dec. 26. 09:39
... és még mindig tart ...
2474. Hajnali madar (válaszként erre: 2473. - Hajnali madar)
2019. dec. 25. 06:36

Estére megjütt a hatása ...

:D

2019. dec. 23. 05:26
Tegnap este bevettem egy nagy adag "leszaromtablettát", de még nem érzem a hatását.
2472. Hajnali madar (válaszként erre: 2471. - Gyöngy:))
2019. dec. 21. 21:29

:)

nem baj!

Bolondnak lenni néha jó!

:)

Én meg mindig jó vagyok!

:D

2471. gyöngy:) (válaszként erre: 2470. - Hajnali madar)
2019. dec. 21. 18:26
bolond:)
2019. dec. 21. 14:55

tyúkhúslevesbe alapanyag kerestetik!

:D

2469. Hajnali madar (válaszként erre: 2468. - Százas Evelin)
2019. dec. 20. 19:40
köszi
2468. Százas Evelin (válaszként erre: 2467. - Hajnali madar)
2019. dec. 19. 10:36

Na látod. Nem muszáj fejjel nekimenni a falnak, hogyha meg is lehet kerülni... :-) Épp eleget fájt már emiatt a te szegény fejed.

Egyébként, ha valamit így meg lehet kerülni - és az még mindig "szabályos", akkor maga az eredeti rendelkezés valahol a hibás. Szerintem.

Sok sikert, rafinált Madárka. :-)

2467. Hajnali madar (válaszként erre: 2466. - Százas Evelin)
2019. dec. 19. 09:06

Maximálisan eredeti!

Minden a törvény kereteinek betartásával és minden lehetséges kiskapu felderítésével és azok alkalmazásával fog történni.

:D

hogy gebedjenek meg!

2466. Százas Evelin (válaszként erre: 2465. - Hajnali madar)
2019. dec. 18. 12:34

A mostani megoldásod is biztosan nagyon eredeti. :-)

Ami azt illeti, téged aztán nap mint nap érnek a kihívások. Ötletek, nade kis balesetek formájában is. Az imitt-amott fájdogáló testrészeidre hálistennek kéznél vannak a saját "csoda"szereid.

A menstruációs görcsökre valót, - azt azért ne próbáld ki. :-)

Aha, értem, nem hülyékkel küzdesz, csak rosszindulatú bürokratákkal. Hátha most azokat is eltölti a karácsony szelleme. :-)

2465. Hajnali madar (válaszként erre: 2464. - Százas Evelin)
2019. dec. 18. 09:40

:D

Köszönöm!

Csodát sajnos nem tudok tenni, de észszerűen gondolkodva sok mindent meg lehet oldani.

Valóban szeretem a kihívásokat, pláne, ha van eredménye is.

Például - mint írtam is - a vállam mára teljesen rendbe jött.

Gyógyszerek nélkül, csak a saját elképzelt - és megvalósított - gyógynövényes krémemmel.

És még egy csomó hasonló összeállításom van.

Az egyik legújabb a menstruációs görcsök elleni krémem.

Akik próbálták, azt mondják fél órán belül csökkentek a görcseik.

Nekem ez - vagy ezekhez hasonló dolgok - adnak plusz energiát, hogy a hülyékkel - egyébként nem hülyék, csak rosszindulatúak - felvegyem a küzdelmet.

2464. Százas Evelin (válaszként erre: 2463. - Hajnali madar)
2019. dec. 18. 08:57

A hülyéket nem is lehet tolerálni, viszont nem szabad "vívni" velük, mert nincs értelme.

De talán itt ennek a beszélgetésnek sincs, így ebben a formájában. :-)

A józan belátás nem megalkuvást jelent.

Nem arra biztattalak.

De ebből a "kirohanásodból" is látszik, hogy szinte magadat tudod időnként hergelni - olyan szintekig, ahol aztán szökik az egekbe a cukor, holott neked kell a legjobban tudni, mennyire összefügg a psziché a fizikummal.

Madár, milyen életcél az, aminek a megvalósításába "bele kell dögleni"? Szavak....

Még jó, hogy elolvastam a mai napló bejegyzésedet is. :-) Mert az legalább pozitív.

Annak alapján szerintem ki lehetne írni a Hajnali Madár KFT bejárati ajtaján lévő táblára, hogy "A lehetetlent bármikor megvalósítjuk, a csodákra viszont pár napot várni kell". :-)))

2463. Hajnali madar (válaszként erre: 2462. - Százas Evelin)
2019. dec. 18. 08:15

Sajnálom, a hülyéket nem tudom tolerálni.

Sosem voltam hajlandó befogni a pofámat - szívtam is miatta eleget! - ha egyszer igazam van és ki kell állnom érte.

Részemről nincs megalkuvás.

Ha beledöglök, akkor sem.

2462. Százas Evelin (válaszként erre: 2460. - Hajnali madar)
2019. dec. 17. 17:43

Nekem elég is annyi, hogy ott van közel. Az jó. Jó lesz.

Ne mérgelődj, régi lemez ez már. Vékony jégen jársz, Madár. Talán tényleg inkább repülni kéne. Na ez csak vicc volt.

Az a termékkör, amivel te foglalkozol, az engedélyek, egyebek szempontjából nagyon kényes.

Szakmai témákba én nem tudok belefolyni, de ha neked x éved már ráment és még mindig nem tartasz az engedélyeztetéssel sehol, - akkor azért már meg kellene gondolni, meddig akarsz még harcolni...

Nehogy kifuss az időből, Madár. Időnként azzal jössz, hogy te még élni is szeretnél. Röpködni. :-) Tán akkor mégse kéne belepüsztülni a hatóságok packázásaiba.

Csak okosan. Hiszen tudod. :-)

2461. Törpilla
2019. dec. 17. 13:42
Még pár nap és újabb vizsgálat. Istenem tudom muszáj, de unok már orvostól orvosig járni.
2460. Hajnali madar (válaszként erre: 2459. - Százas Evelin)
2019. dec. 17. 12:47

A helyet még nem szeretném megnevezni egyenlőre, de tőlem - Alsót értem ez alatt - alig 30 km-re.

Nem távolság.

És már most is sokkal jobban néz ki, mint amit én össze tudnék hozni.

Persze, ha a "magas hivatal" nem köpött volna bele a levesembe akkor már Alsón is kész lett volna minden.

És ez volt az, amiért ki voltam akadva a nyár elején.

Ugyanis ez a "magas hivatal" annyira buta és korlátolt személyek gyülekezete, amiket golyószóróval kellene szaporítani.

Ezek a tetvek simán felülbírálták az MTA Nemzetközi Akkreditációs Környezet-Biológiai Laboratóriumának vizsgálati eredményeit - amit konkrétan és dokumentálva le is írtak - és mint a környezetre ártalmas készítményt be akarják tiltani a NoKill! termékcsaládom tagjait.

De ebbe beletettem az összes pénzem, az életem és álmaim, amit ezek a gennygombócok - hogy bebizonyítsák a saját nagyságukat - totálisan tönkre tettek.

De, ha bele pusztulok is, akkor is kiharcolom az igazamat velük szemben.

Ha kell külföldön csinálom meg ismét ezeket a termékeket és majd onnan fogom behozatni az országba honosítási eljárással.

Az állam meg szívja meg azt, amit gondolok!

2459. Százas Evelin (válaszként erre: 2458. - Hajnali madar)
2019. dec. 17. 11:04

Ez viszont nem hangzik jól. :-)

De még így is elérhetőbb közelségbe kerül a majdani gyártás, mintha te magad akartad volna ott Alsón mindezt megoldani, - valóban.

Hol van (lesz) ez az üzem, ha megkérdezhetem?

2458. Hajnali madar (válaszként erre: 2457. - Százas Evelin)
2019. dec. 17. 05:29

Igen, jól hangzik.

De!

A hivatal 30 napos átfutási idővel dolgozik, tehát ha az első héten be is lesz adva minden papír - elektromos formában - az akkor is február közepére lesz meg az első bejárás és itt minden szakhatóság tiszteletét fogja tenni, mert mindenkinek kell majd pár 10.000 Ft-t fizetni és naná, hogy nem egyszerre érkeznek ki, mert ugye az túl egyszerű lenne.

Szóval a hónap végéig mindenki meg fogja látogatni az üzemet és mindenki megpróbál majd még valami okosat kitalálni/követelni, hogy bebizonyítsa, rájuk mily nagy szükség van.

És ez idő és pénz.

Ráadásul nem is kevés.

2457. Százas Evelin (válaszként erre: 2456. - Hajnali madar)
2019. dec. 16. 09:54

Jól hangzik.

Január, az tulajdonképpen már csak két hét.

Na majd meglátjuk... :-)

Hát akkor kitartást, és szép napot!

2456. Hajnali madar (válaszként erre: 2455. - Százas Evelin)
2019. dec. 16. 09:39

Januárban engedélyeztetve lesz a barátom termelő egysége, ahol, majd bérgyártásban készülnek azok a termékeim - gyógynövényes kozmetikai cuccosok - amiket a jelenlegi helyemen nem tudok hivatalosan megoldani, mert ahhoz több millióra lenne szükségem.

Így, amivel eddig szenvedtem, megoldódni látszik.

Ráadásul egy csomó olyan új, egyedi fejlesztésű dolgom is sínre kerül, amire eddig még csak gondolni sem mertem.

A tisztítószereim már most is bérgyártásban készülnek.

/Legalább is a veszélyes jelzéssel (Xi=irrítatív és C=Maró) ellátandó készítményeim.

Bár ismerve a hazai hivatalos szervek mentalitását, holnaptól már lehet, hogy ha mélyebb levegőt vesz az ember, arra is a "magas hivatal" engedélye lesz szükséges, hogy bizonyíthassák, hogy szükség van a buta, szőrszálhasogató ostoba fejükre.

2455. Százas Evelin (válaszként erre: 2454. - Hajnali madar)
2019. dec. 16. 09:22

Miért, mi lesz 3 hónap múlva? Vagy mi van addig a három hónapig? Csak nem a fűtésre gondolsz?

Mert annál azért egy kicsivel több "elrendeznivaló" van...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook