Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hajmeresztő ötletek... fórum

Hajmeresztő ötletek... (beszélgetős fórum)

2010. nov. 21. 20:20
En kulfoldon elek es en voltam mar ferfi mukormosnel.Kis kinaiak de villam gyorsak es nagyon jol dolgoznak.
2010. szept. 25. 18:21
Már ha a hajmeresztőről van szó, épp eszembe jut, hogy a hajamat másképp hordom, ez évben nem fogok daueroltatni, csak vágatni. Nem is divat a dauer, azt mondják.
2010. aug. 11. 13:12
Kár, hogy nekem nincs semmi hajmeresztő ötletem, hacsak nem az, hogy most 67 évesen énekelni kellene tanulnom... de belátom, nem lehet, mert ehhez sok pénz és idő kell. Szeretek énekelni, kórusban is vagyok, de csak hallás után tanulok, így meg nagyon nehéz.
2010. febr. 7. 08:46
hát most valami szuper hóhányó kéne éppen...
2010. febr. 2. 09:25

Hallottatok már a világító jégkockákról?Én egy facebookos reklámban olvastam :D Gondlotam ide való :D

[link]

2010. febr. 1. 18:59
Én is hallottam már műkörmös férfiakról és állítólag nagyon jók, sőt, a világ egyik legjobb körmöse is férfi.
2010. febr. 1. 16:14
tehát azért sokunk mást és mást él meg nekem a gyerekeim külföldfelé kacsingatnak..pedig ki itt nem /mondja a papa/... ennek ellenére németben cipruson most meg már kanada felé is nézelődnek..mivel én igazából semmihez se értek nálam csak ügyesebbek lesznek egyszer majd...
2010. febr. 1. 15:06
Nekem nincs testvérem, egyedüli lány vagyok, és gyerekkoromban apám velem szereltette a skodát meg háztartási gépeket is. Később megtanított villanymotorokat tekerecselni, mert ez a szakmája. Sosem éreztem azt, hogy fura dolgokat csinálnék, inkább jó érzés töltött el, hogy nem vagyok olyan mihaszna ügyetlen nőszemély. Szerintem mindenki úgy boldogul, ahogy tud. Nekem a férjem programozó, de tud kötni-horgolni és vasárnaponként, ha rossz az idő, gyakran társasozunk vagy legóházakat ápítünk. Hibbantak lennénk??? :-) Még mindig jobb, mintha mondjuk kocsmába mennénk unalmunkban, nem?
2010. febr. 1. 15:00

Nálunk a családban elég sok a hajmeresztő ötlet, meg a hajmeresztő fazon. Én már megszoktam, az élet attól színes, hogy vannak ilyen emberek / családok!

Nagyanyám pl kitalálta, hogy lecseréli a kerítését, és ő meg a húga ( mind a 2 60 felett van)nekiálltak kerítést csinálni! És lássatok csodát : Nagyon jó lett! :-)

6. Suesue (válaszként erre: 5. - Adryca)
2010. febr. 1. 14:47

Nekem is eszembe jutott az ötlet, és szerintem nem hülyeség.

Sok sikert neki.

2010. febr. 1. 14:42

Hát nekem valahogy sántított az a riport, de lehet tévedek.

Ha hajmeresztő ötletekről van szó: az édesanyám (41) a minap előállt azzal, hogy ő most beíratkozik egy suliba és ácsnak fog tanulni, és kész nincs vita!!! Hát kicsit megszédült a család, de ha ő ezt akarja legyen! :-)

2010. febr. 1. 14:35
Jómagam a kamionsofőrködésen gondolkodom, mert úgy érzem, hogy semmi mást nem fizetnek meg...
2010. febr. 1. 14:34
számomra ez nem hajmeresztő. az egyik unokatestvérem 32 éves nő - linuxos programozó (ebből diplomázott), a húga meg most írja a diplomamunkáját csillagászat szakon (24 éves).
2010. febr. 1. 14:33
na az a tegnapi riport az nagyon durva volt...bár nekem sajnos nem ez jött le az egszből...
2010. febr. 1. 14:31

láttuk a tv ben a fiu mükörmös lett kinnt

van ki más és más területen probál szerencsét hol itt hol távol..

biztos tanuságos lenne erről olvasni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook