Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhullásra kovasav? fórum

Hajhullásra kovasav? (beszélgetős fórum)


15. Tidike (válaszként erre: 12. - Vadkriszti)
2009. dec. 2. 13:08
Mi a baj a bőröddel?
14. Tidike (válaszként erre: 13. - Vadkriszti)
2009. dec. 2. 13:08
Nagyon szívesen!
13. vadkriszti (válaszként erre: 11. - Tidike)
2009. dec. 2. 12:53
Megkaptam, köszönöm:)
2009. dec. 2. 12:38
Pontosan ezt gondolom. Az arcomra is kaptam mindenféle kenceficét, amiért kisebb vagyont hagytam a gyógyszertárba. Mondanom sem kell, hogy teljesen feleslegesen:(
11. Tidike (válaszként erre: 10. - Vadkriszti)
2009. dec. 2. 12:33
Sajna a bőrgyógyászok csak kisérleteznek az emberekkel, semmi jót nem hallottam még róluk. Sőt anno velem is kisérleteztek. Bőrgombám volt és akármit adtak csak rosszabb lett. Majd egyszer elmentem tüdőszűrőre és ott ajánlottak egy nagyon jó krémet rá ami végre használt is. Azóta semmi baja a bőrömnek. Szóval ennyit az orvosokról.
10. vadkriszti (válaszként erre: 9. - Tidike)
2009. dec. 2. 12:30
Nem. Írt bőrgyógyász a hajhullásomra antibiotikumot, de rögtön az első szem beszedésétől borzasztó rosszul lettem, úgyhogy abba is hagytam.
2009. dec. 2. 12:26
Szedsz valami gyógyszert?
8. vadkriszti (válaszként erre: 7. - Tidike)
2009. dec. 2. 12:15
Írok privit.
7. Tidike (válaszként erre: 6. - Vadkriszti)
2009. dec. 2. 11:41
Én a kolleganőmtől hallottam róla először. Nagy nehezen szereztem egy gombát és 3. hete iszom. Biztos, hogy lesznek jótékony hatásai. Hogyha adsz egy e-mail címet elküldöm Neked a leírást a gombáról. Nagyon-nagyon sokmindenre jó, többek közt erősíti a hajszálakat és nem gyógyszer.
6. vadkriszti (válaszként erre: 5. - Tidike)
2009. dec. 2. 10:35
Nem, még sosem hallottam róla, utánanézek. Köszönöm. Próbáltad? Segytett?
2009. dec. 1. 10:20
A kombucha gomba teája is jó a hajhullásra többek közt. Hallottál már róla?
2009. nov. 30. 18:12

[link]

nézd meg csigusz képeit

2009. nov. 30. 16:47

Ó, ezt nem hallottam még. Köszönöm.

Te próbáltad, bevált?

2009. nov. 30. 16:41

Avokádós hajpakolás


Így készül a tápláló, regeneráló, a haj fényességét növelő házi pakolás: egy érett avokádó húsát jó alaposan törd össze mixerrel, keverd ki egy tojássárgával és egy evőkanál olívaolajjal, vagy ricinusolajjal vagy avokádóolajjal – még egyszerűbb, ha botturmix segítségével kevered simára az összetevőket.

A hajat meleg vízzel leöblítve, kissé áttörölve a pakolást a hajtövektől a végek felé haladva vidd föl a haj teljes hosszára (ha zsírosodásra hajlamos a hajad, ne tedd a pakolást közvetlenül a hajtövekre csak a hajvégekre).

A fejbőrön masszírozó mozdulatokkal egyenletesen oszlasd el, húzz nejlonsapkát, vagy tekerj műanyag fóliát a pakolásra, és hagyd hatni 15-20 percen át, vagy 1 órán át.

A hatóanyagok még jobban felszívódnak, ha hajszárítóval időnként fölmelegíted a pakolást. A hatóidő elteltével alaposan öblítsd ki a hajból a keveréket, majd moss hajat a megszokott módon!

2009. nov. 30. 16:33

Sziasztok!

Hajhullással küzdök, keresem a megoldást. Most olvastam a kovasavról. Ossza meg velünk aki ismeri, használta. Egyéb ötleteket is szívesen vennék:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook