Hajhab (beszélgetős fórum)


9. MaryJane (válaszként erre: 1. - Sysy66)
2012. jan. 16. 10:31

Én a got2be megalomania hajhabját ajánlom. Még nedves hajba egy fésű segítségével szépen eloszlatni (legjobb ha előre hajtod a fejedet és úgy csinálod) majd így előre hatott fejjel megszárítod a hajadat. Miután teljesen megszáradt megfésülöd, majd ismét előre hajolsz és (got2be power ful hajformázó port szórsz a tövekre) de nem sokat ezután fejet előrehajtva belefésülöd.

Oroszlánsörényed lesz :D

8. Anda39 (válaszként erre: 1. - Sysy66)
2010. dec. 7. 09:41

A vékonyszálú haj formázás szempontjából macerás, mert ha nem raksz rá semmit, nem áll sehogy, ha meg sokat, akkor még rosszabb a helyzet, mivel elnehezülnek a hajszálak.

Ha úgyis csavarod, akkor tedd a következőt: a nedves hajat feltekered, majd befújod fixáló spray-el. Száradás után úgy áll, ahogy kell.

(a Kallosé is jó, és ráadásul nem drága, de a Wellának is van ilyenje - mindkettőt használom)

2010. nov. 27. 18:26

Nekem is szar minőségű a hajam, de a kék színű Taft-tal kitűnően formázható...

Ultra erős...

6. puritan (válaszként erre: 1. - Sysy66)
2010. nov. 26. 21:56
még sose hallottam emlékező csavaróról, milyen az?
5. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 1. - Sysy66)
2010. nov. 26. 21:10
nem használok habot, zsírosít, nehezít...
4. mandella (válaszként erre: 1. - Sysy66)
2010. nov. 26. 21:08
Szia, nekem hasonló típusú a hajam, és a fodrászomtól vettem Mátrix márkájú volumennövelő habot, nagyon jó, elég drága, de nagyon sokáig elég.
3. Wenta (válaszként erre: 1. - Sysy66)
2010. nov. 26. 20:50
Fodrász kellékesnél próbálkozz a Wella cuccok nagyon jók/ a professzionális Wellára gondolok nem a kiskereskedelmire/
2. 83e25137af (válaszként erre: 1. - Sysy66)
2010. nov. 26. 20:48

akkor fodrásztól kérdezz ők használnak professzionális(abb) cuccokat és néha tudnak szerválni árulnak is :)


Én ott próbálkoznék elsőnek.

2010. nov. 26. 20:46

sziasztok. az a problémám hogy nagyon lapos a hajam mert sok vékonyszálu és nincs tartása egyszerre rálapul a fejemre. vmi jo hajhabot tudnátok ajánlani? amit rákennék és felcsavarom olyan emlékező csavarokra . mert igy 4 napig is szép, de ha nem csinálok vele semmit akkor már másnap lapos és csunya.

a wella nem jott be attol zsirosodott..

szoval vmi nem kereskedelmi forgalomban lévore gondoltam hanem vmi spécibb cuccra..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook