Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajformázás fórum

Hajformázás (beszélgetős fórum)


4. 6342d2631c (válaszként erre: 1. - 8565183eb5)
2009. febr. 15. 12:41
Tárcsás (diffuzoros) hajszáritóval gyönyörűen meglehet csinálni.Az lenne a jó a hajadnak ha ionos száritóval száritanád,mert attól nem szárad ki(megtartja a haj nedvességtartalmát).Mosd meg ah hajad,fésüld át hajpakolóval,öblitsd ki és töröld meg jó alaposan,majd fújj rá egy kis öblitést nem igénylő hajkondicionálót,fésüld át,dobd előre a hajad és göndöritő habbal nyomkodd vissza a hullámokat és száritsd meg a tárcsában.Viszont szárazon ne fésüld,max csak villás fésűvel!
2009. febr. 14. 19:44
Kis göndörítő hab,és diffuzoros hajszárító.Akkor totál göndör lesz.Ha épp ahhoz van kedved,akkor pedig egy jó minőségű hajvasalóval,teljesen sima,és még sok másféle frizurát készíthetsz magadnak.Banánkonty,örök klasszikus,igazán elegáns,egyszerű elkészíteni,előnyös,ha már nem olyan friss a hajad.Stb...
2. a9752c112e (válaszként erre: 1. - 8565183eb5)
2009. febr. 11. 18:03
Van egy isteni,eladó Braun hajformázóm,többféle fejjel.Garantáltan tuti frizura minden nap.Nekem is hosszú hajam van,én ezt hasznmáltam,de kaptam egy másikat,és most meg vagyok szorulva ezért eladnám olcsón.4500 ft-ért.Ha érdekel,kérlek hívj,vagy írj.Küldök képeket,és részletes leírást.
2008. aug. 28. 12:09

Ti hogy formázzátok a hajatokat?

Derékig éri hosszú hajam van. KIcsit hullámos. Épp annyira hullámos hogy se nem göndör se nem egyenes. Szeretném ha szépen állna de roncsolni nem szeretném. Mit javasoltok? Nektek mi vált be? Ti hogyan horjátok a hajatokat? Milyen frizurátok van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook