Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajfestés vállalkozó kedvűeknek fórum

Hajfestés vállalkozó kedvűeknek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hajfestés vállalkozó kedvűeknek

1 2
2012. máj. 7. 09:18
Sziasztok!Tanácsot szeretnék kérni kb,egy éve feketére színeztem a hajam,és azóta is havonta egyszer beszínezem,most szeretném valami barnás színre befesteni vagyis csak hajszínezővel,mert elég száraz a hajam.Mindenképp leszívatás nélkül szeretném csinálni,ha valakinek van valami,ötlete,tanácsa írjátok meg mit tudnék csinálni?Előre is köszi.(még zárójelbe csak annyit,ha valami szőkés árnyalatot vinnék fel rá,az nem adna ki valami barnás színt? )
2011. okt. 2. 17:49
Sziasztok ha befestetem a hajam szebb lesz? Mármint a fényére gondolok? Hogy fényesebbnek fog tűnni tőle, mint eredetileg?
2011. jan. 28. 17:34

Sziasztok!!


Nekem most feketére van festve a hajam, egy részen kopottasabb (szürke) színű, mert előtte le volt szívatva azon a részen, hogy kékre festhessem, de rengeteg macera volt vele, mert nagyon gyorsan kopott. Ezért befestettem feketére. Viszont most azon filózok, hogy befestem lilára...semmi xtrém, csak olyan színűre amilyet a drogériákban is lehet kapni. Ehhez, mivel nem akarom az egész hajam leszívatni, arra gondoltam hogy tincseket szivatnék le a választékomnál. És az lenne a kérdésem hogy ehhez milyen eszközökre lenne szükségem?? Mármint hogy hány %os hidrogén meg ilyesmik...

Előre is köszönöm a válaszokat!!

2009. nov. 9. 14:50
Sziasztok.Szeretnék segítséget kérni festett vörös a hajam az eredeti szinem pedig sötét barna.Szeretném átfesteni bronz barnára vagy valamilyen szép barnára ez átfogja a vöröset vagy pedig le kell szívni a vöröset róla?Már elég régóta vörös és már meguntam ezért érdekellne.Majd a fodrászommal meg tetetnék bele szőke melírt.Mit szóltok? Köszike
2009. jún. 28. 17:26

Sziasztok!

Nekem jó ideje vörös hajam van és használtam már színvédő sampont, barzsamot amik használnak is. De a hajam állapota miatt most dúsító vagy zsíros hajra való hajápolási cikkekre lenne szükségem. Ki is néztem ezeket a Garnier Fructis termékek között, csak nem tudom, hogy mennyi szedik a hajfestéket. Esetleg Ti használtatok a dúsító vagy a zsíroshajra való termékeik közül vmit, és mennyire szívja a hajszín?? (a festéket)

Előre is köszi a válaszokat!

55. 1aea19ffbf (válaszként erre: 54. - ÉviKirálylány)
2009. jún. 17. 17:27
Köszi szépen!
2009. jún. 1. 20:39
Bocsi, közben visszaolvastam, és látom festetted. Nekem is besárgulna, ha nem használnám azt a sampont. Én hamvas szőke vagyok, és hetente egyszer (minden második hajmosásnál) ezzel mosom meg, pár percre rajtahagyom, aztán leöblítem, és ez hatásos! Próbáld meg mindenképp! Ez szerintem visszaadhatja szőke színed! Még azt is hallottam, hogy egy aszpirint összetörsz, vízzel feloldod és átmosod vele a hajad, az is semlegesíti a sárga elszíneződést! Ezt még nem próbáltam, de érdekelne, hogy igaz-e. :)
53. ÉviKirálylány (válaszként erre: 47. - 1aea19ffbf)
2009. jún. 1. 20:27
Schauma Silver Reflex hamvasító sampon nagyon jó, de ha alapból nem azért van mert csak leszőkítetted? Hamvas festékkel rámehetsz még (ajánlom a Palette sarki ezüst szőkéjét, az nagyon szép, és is azt használom! ), de még ha be is fested fel kell készülnöd rá, hogy bizonyos hatásoktól besárgulhat. Erre vannak a spec. samponok, mint a Schauma!
2009. máj. 24. 13:24

Sziasztok!


Tegnap rámentem a hajamra a Loreal Efassorral, de sajnos az eladónő kevesett ajánlott, így kb a felére sem lett elég. Köv. hónapban színezés előtt rámehetek megint vele szerintetek? Hál'istennek nagyon jó minőségű a hajam, volt már ebben a félévben blansolva is, egy kis túlzással meg sem érezte(vagyis nem volt látható nyoma)...

51. d1cc056cf3 (válaszként erre: 43. - F6a9962b78)
2009. ápr. 19. 09:53
És nem vágta tönkre a hajad? Mert majd fogja... Ilyen sötétről egyből leszívni nagyon nem jó. Én annó az EREDETI vörös (ami nem volt sötét) hajamat szívtam le, tönkretette, évekig voltam szőke de a hajam szana-szét volt törve. Most fekete vagyok 2éve, sokkal egészségesebb a hajam mint a szőkénél és végre nő is:) Vigyázni kell a leszívással...
50. d3b95f45ba (válaszként erre: 49. - 1aea19ffbf)
2009. márc. 10. 14:06
Ez is egy jó ötlet!
2009. márc. 9. 19:31

Köszi szépen a választ!

A természetes hajszínem világos szőke, szóval nem hiszem, hogy még külön szőkítgetni kellene a tövét. Elhatároztam, hogy most hagyom lenőni és megmutatom az eredeti színem egy szakembernek, aki majd tanácsol egy színt, ami elég közel áll a sajátomhoz, és így szép lassan lenövesztem...

48. d3b95f45ba (válaszként erre: 47. - 1aea19ffbf)
2009. márc. 8. 09:25
Fesd be 9.1-es hamvas szőkével,amihez kell egy kis hamvas mixtont keverni(de nagyon keveset mert bekékül) és csak 3%-os hidrogén kell hozzá.Nem lesz sárga!Bár ha már 3 hete festetted be akkor a tövét le kell szőkiteni és utána kell a 9.1-el befesteni.
2009. márc. 7. 14:58

Hát szomorúan tudatom veletek, hogy 3 hét után besárgult a hajam, szóval most már végképp feladtam...

Ha valaki tud valami jó hamvasító sampont, vagy szert, írja már le a címét!

köszi

2009. márc. 2. 16:49
Ugye, hogy ugye? :))
2009. márc. 1. 19:40
szóval helyesbítenék : NEM kopik:)
2009. márc. 1. 19:39

Sziasztok!


Megfogadtam Koczy tanácsát, és fodrászkellékesnél vettem festéket. Ha valaki akar gyönyörű világos hamvas szőkét, a Loreál majibolnd 911-esét próbálja ki,igaz ez sem csodaszer, kell neki még 1-2 festés, hogy egyszínű legyen, de kopik, nagyon jó az állaga a festéknek, stb. Nem olcsó, kb. 2000 ft 50 ml, de nekem megéri, hogy minőségi cucc legyen a hajamon, fodrászra úgy se kell költenem...

2009. febr. 21. 14:57

Huuu csajok leszőkítettem a hajam. Barnés-vöröses volt a képen még látni lehet talán..

2X használtam szőkítőport. Leszívta. Sárga lett most pihentetem és jön a szőke festéés. De egyből leszőkíteni nagyon merész dolog de 1X élünk :)

2009. febr. 12. 18:47
:)
41. 1aea19ffbf (válaszként erre: 40. - 6342d2631c)
2009. febr. 8. 13:39
Köszi szépen!
40. 6342d2631c (válaszként erre: 39. - 1aea19ffbf)
2009. febr. 8. 10:24
Szia!Igen jól értelmezted!Sajnos a már leszőkitett hajjal nem csinál semmit az oxy-reload.Én használom az üzletben!Ez arra jó ha valaki kiakar próbálni egy szint (kivéve szőke-melirozott)legyen az vörös és nem tetszik a végeredmény,akkor szinleszedővel lelehet szedni,de FONTOS,hogy utána azonnal bekell festeni újra a hajat (az eredeti szinre vagy más kiválasztott szinre),különben visszaoxidálódik a festék és vissza kapod a nemkívánt szint!De a szinleszedővel a feketét is könnyebben lelehet szedni,nem kell neki esni egyből erős szőkitővel!Üdv: Viki fodrász!
2009. febr. 8. 00:42

Most olvastam az oxy reload nevű szerről...Hát nem gondoltam volna, hogy létezik olyan anyag, aminek köszönhetően nem kell éveket várni a lenövésre.

Na most az én természetes hajszínem világos-középszőke, most festett középszőke vagyok világos melírcsíkokkal, amit szőkítőporral alkottam(vettem melírozót)Ugye ez világosabbra csinálta néhány tincsemet, mint az igazi hajszínem. Utána olvastam, ez a szer a festett pigmenteket szedi ki a hajból, de mondjuk egy blansolás vagy egy szőkítőporozás nem csinál adott hajszálakon az eredetihez képest visszafordíthatatlan folyamatokat?(hú, remélem eligazodtok ezen a kusza mondaton és a hozzáértők tudják, mit szeretnék:S) Nekem is működhet?Huhh, nagyon kíváncsivá tett ez a dolog...

38. a9752c112e (válaszként erre: 31. - Rencsy04)
2009. febr. 7. 22:12
Szia!Sok-sok tapasztalat van mögöttem.A legbiztosabban eredményt elérned a Garnier color natural festék aranybarnájával lehet.Ezt a leírtakból sakkoztam ki.Ez biztos,hogy egyenletesen fedni fog.Icipicit vöröses árnyalatú(inkább napfényben) barnát kapsz.Kevésbé biztos az eredmény,ha hamvas szőkét teszel rá.Azt nem is volna elég 1-szer.Az legalább 2 festés.Nekem vastag erősszálú hajam van,képes vok 1 hét alatt,ha kell 3-szor befesteni a hajam.Nagyon nem mindegy mivel,de eddig megfelelően válogattam,merta hajam tökéletes állapotban van.Igaz nagyon intenzíven ápolom is.Sok szerncsét!
2009. jan. 31. 15:41

Szia Koczy!


Említetted egyik korábbi üzenetedben, hogy kapható fodrászkellékesben olyan festék, ami szívás nélkül kiszőkíti a barna hajat. Tudnál mondani ilyet? Sajnos a fodrászkellékesekben nem bízom pár rossz tapasztalat után:(

Elég meglepő ez számomra, hisz minden fodrász, akit megkérdeztem eddig, azt mondta, hogy ez szívás nélkül nem lehet megcsinálni...

36. 5c11c41a33 (válaszként erre: 34. - F6a9962b78)
2009. jan. 29. 21:26
Nem voltam uszodában... Arra tudok csak következtetni, hogy tényleg lehet az volt a baj, hogy nem csupán egy két árnyalattal sötétebbel, hanem sokkal sötétebbel festettem be és ilyen, amikor kienged... :(
2009. jan. 28. 00:51
Koczy: köszönöm!
2009. jan. 27. 22:46

Zsuzsa sajna a szőke mindent ledob, a feketéből meg nagyon nehéz szőkét csinálni mivel a 2 véglet a 2 szín a kerámialapos hajvasaló tényleg jó barinőm is 4 éve kb vasalja azzal vagy 3 :s és Semmi baja a hajának.


Rencsi a barna része lett olyan rossz színű? mert ha igen akkor a legjobb lenne ha szőkítő porral melíroznád többször mindig máshol és egyszer szőke leszel :D


Tamara. VOltál uszodában mostanában? a szőke a klórtól is zöldül..


Arabexa. Próbáld meg habár azért kopik mert gyenge a festék...


NEM GYőzöm elégszer MONDANI... FODRÁSZ CIKKESBE VÁSÁROLJATOK FESTÉKET MEG HIDROGÉN az eladó segíthet nektek a kívánt hajszín eléréséhez is.. A dobozos festékekkel meg első festésre jók meg melírra max de azok elég gyengék gyorsan kopik és engednek sokáig...


Peace

2009. jan. 26. 22:13

Sziasztok!


Nekem 1 hete kenték be loreal excell 10 jeges sötétszőkével a hajam egy szívatás után. Most, 2 hajmosás után kopott le a kívánt színre. Nagyon szép színe van, de az is biztos, hogy nagyon kopik(nálam). Fokozatosan szeretnék világosabb szőkét, és az lenne a kérdésem, hogy egy sötétszőke hajra rá lehet- e menni egy hamvas középszőkével?Konkrétan a Natural&easy dobozát láttam meg ma, amin a hölgynek elég világos színű a haja, de a doboz oldalán már a színminták sötétebbet mutatnak, Szóval ér-e valamit, ha rámegyek azzal a festékkel?

Köszönöm

2009. jan. 20. 16:56

SZIASZTOK!


Nekem sötétszőke, azaz inkább "zöld" szinű jelenpillanatban a hajam, miután befestettem világos barnára - ez már több mint 3 hónapja volt. Ma befestettem szőkére, de semmi változás, csak minimálisan világosodott :(. Vettem egy Garnier-es extra világosító hamvas szőke hajfestéket - ez segítene rajtam, ha szőke hajat szeretnék? Mennyi időt kell várni 2 hajfestés között, hogy ne károsodjon annyira a haj???


Várom mihamarabbi segítségeteket! Előre is köszi! (eredetileg szőke vagyok)

2009. jan. 16. 21:53
Lécci segitsetek! Én szőkésmelírozott barnábol átfestettem mézszőkére és hát. . eléggé narancssárgás színe lett. A fehér bőrömhöz pláne. Most fessem át hamvas szőkére?Vagy barnára? Mert azt mondják ugyse lessz olyan mint a kívánt szín mert ez benne marad kicsit. Vagy csak színezzem át a jégszőkével? Mit tegyek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook