Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajfestés otthon... fórum

Hajfestés otthon... (beszélgetős fórum)


2014. nov. 17. 23:01
Csak egyet tudok érteni Anda39-cel. Az otthoni hajfestés rizikós, mert nem szakember végzi. Ha csak a drogériák polcairól találomra válogatunk, annak nem lesz jó vége. Nem mindegy milyen hajra, milyen festéket teszünk, sokan pedig szerintem túl hosszú ideig is hagyják fent a festéket, ami nagyon nem tesz jót a hajnak! Inkább kérjetek szakmai segítséget!
10. Anda39
2014. nov. 16. 20:01

Nem szoktam senkibe belekötni, most sem szándékom, de Szöszke hozzászólása nem helyes. Fodrász vagyok, ezért merem mondani. Az tény, hogy a bolti festékek nem megbízhatóak, mert a dobozon levő fényképek nem adnak hiteles képet a majdani eredményről. Ráadásul nagyon nem mindegy, milyen hajra van felkenve a festék. Aki arról panaszkodik, hogy mindig sötétebb lesz, mint várja, biztosan nem megfelelőt használ.

A lakossági festékek nagy része nem fedi tökéletesen az ősz hajszálakat, a fantázianevük alapján lehetetlen megmondani, milyen árnyalatot is várhatunk. Ma már annyi fodrászkellékes van, hogy Dunát lehet velük rekeszteni és nem csak fodrászok vásárolhatnak náluk. Érdemesebb lenne ott választani valami speciális, ősz hajra való terméket, jó esetben szakszerű segítséget is kaphatsz az eladótól.

2014. nov. 16. 14:00
Köszi :)
2014. nov. 16. 12:17
Garnier
2014. nov. 16. 12:06
palette N6.ot ajánlom
2014. nov. 16. 12:05

a loreal az jó festék...de a palette is...

legalábbis ez ami bejön évek óta

2014. nov. 16. 12:04

Mindig 2-3árnyalattal világosabbat kell választani,mert festéskor,amúgy pár árnyalattal sötétebb jön ki...és ez igaz még a szőke hajfestékekre is.Legvilágosabb szőkét veszem és akkor jön ki egy közepes szőke szín.

Úgyhogy válaszd ki a színt,de a doboz alapján pár árnyalattal világosabbat tegyél.

2014. nov. 15. 23:34
Én magamnak festettem mindig ,hamvasszőkére,én a Palette,Garnier,Wellaton-okat használom.Anyukám is magának festi,mióta világ a világ,ő ár szerint választ,általában a legolcsóbbat,van,hogy tubusossal festi ,Kallos-al,jah azt én is használtam,még vörösen.
3. skyb
2014. nov. 15. 22:44
Anyumnak évek óta a Garnier hajfestékel festem itthon a haját..Eddig nem volt gond vele.
2014. nov. 15. 21:55

En is es anyum is festunk idonkent itthon.

Nekem oke, wellaton, de neki ( palette v. Mi)legutobb ugy jartunk, hgy a barna helyett voros volt benne. Anno meg a beladyval, barna helyett szoke lettt, szval 99,9 %- ban jooo :)))

2014. nov. 15. 21:45

Otthoni hajfestés tapasztalatokra vagyok kíváncsi :),világosbarna a hajam ,de elég jól őszül ,kb. 6 hetente járok fodrászhoz,akkor muszáj már ,mert csillog a választékom..de szeretném megoldani néha otthon a hajfestést..régen próbáltam ,de mindíg vörös árnyalatok is lettek .:(

Milyen fajtát ajánlanátok ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook