Hajfestés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
3594. rinababy (válaszként erre: 3593. - 448f1a930a)
2010. máj. 25. 19:57
okés köszi, holnap leszivatom de kell vennem valami hajfestéket. valami nagyon világosbarnára gondoltam, de olyat amit ha felfestem olyan is lesz a színe mint a dobozon, és nem majdhogynem fekete..tudsz valamit ajánlani?
3593. 448f1a930a (válaszként erre: 3589. - Rinababy)
2010. máj. 25. 19:44
Persze, akkor a12-es oxi kell hozzä,ha megadott ideig nem vilägosit,akkor lehet rajta akärmeddig nem fog vilägosodni.
3592. rilla23
2010. máj. 25. 19:26

Sziasztok!

próbálta már valaki a casting mézszőkét, vagy a 900ast?

3591. rinababy
2010. máj. 25. 13:02
2x volt festve feketére ,utoljára kb februárban, azóta a fekete kikopott és sötétbarna.palette deluxot használtam.
3590. Anda39 (válaszként erre: 3589. - Rinababy)
2010. máj. 25. 12:19
Az eredmény függ attól, hogy hány réteg festék van már a hajadon, és milyen fajta. Az sem ritka, hogy többször kell megismételni a radírozást, mire eléred a kívánt eredményt.
3589. rinababy
2010. máj. 25. 10:54
Sziasztok! Ma kipróbáltam egy tincsen a loreal effasort a sötétbarna hajamra. 9%os oxit adott az eladó hozzá. összekevertem a port forró vízzel meg oxival és alig világosodott 50perc alatt egy árnyalatot. valamit rosszul csináltam?help
3588. Anda39 (válaszként erre: 3585. - Lizzie)
2010. máj. 25. 10:00

Előfordul, hogy valakinek hullik a haja - bár ez nem saját tapasztalatom, hanem olvastam másokét erről.

Ha nem mersz festeni, használj színezőt, az kíméletesebb.

3587. Anda39 (válaszként erre: 3586. - Linda019)
2010. máj. 25. 09:59
Fodrászkellékesben árulják, de ha más lehetőséged nincs, a neten tudsz rendelni több helyről is. Persze a postaköltség jócskán megemeli az árát, sajnos.
3586. Linda019
2010. máj. 25. 09:16

Sziasztok!


Aki vett már oxi reoladot az hol vette? Mert én pl Szegeden nem találtam és nem is ismerik.

3585. lizzie
2010. máj. 24. 16:26

sziasztok! lehet h korábban volt róla szó, de hullott vkinek a haja festés után? én 3 hónapja festettem be barnáról egy kicsit vöröses árnyalatúra(de néha alig lehet észre venni) és mellette vasalom is.

Szeretném újra befesteni barnára h a lenövés ne legyen feltűnő, szerintetek?

3584. Zsana872
2010. máj. 24. 14:15

SZIASZTOK!

Próbálta már valaki a palette deluxe aranyfényű karamell hajfestéket? Tapasztalat? Szép szín? Világosbarna az eredmény vagy sötét, mint a többi barna hajfesték? Előre is köszi!

3583. Nagual (válaszként erre: 3582. - ÉviKirálylány)
2010. máj. 22. 12:51
Kellékesben keresd inkább.. :)
3582. ÉviKirálylány (válaszként erre: 3581. - Nagual)
2010. máj. 22. 12:50

Hajradír? hmmm... nem is tudtam, hogy van ilyen! Köszi az ötletet, remélem árulnak ilyesmit Dm-ben! :) Ha tudok, még ma veszek egyet.

Amúgy most kamillateával öblögetem, kicsit legalább sárgul tőle és nem hamuszürke már.

Köszi mindenkinek a kedves válaszokat! :)

3581. Nagual (válaszként erre: 3577. - ÉviKirálylány)
2010. máj. 22. 12:14

Szia!


Az oxi reload is jó erre a célra, de 3% erős szőkítőporos samponos löttyel le tudod radírozni. Vagy Loreal effassor hajradírral. Van rá megoldás bőven. Miután megvagy csak be kell színezni világos natúrszőke és hamvasszőke keverékével. :)

2010. máj. 22. 11:43

Tegnap voltam egy fodrászüzletben, ahol azt mondták, hogy ezzel semmit nem tudnak kezdeni, várjak 2 hetet és lekopik rendes színűre...

Csak az a baj, hogy a fodrászom nem szólt, hogy most akkor majdnem 2 hétig szürke fejjel kell rohangálnom...

3579. Anda39 (válaszként erre: 3577. - ÉviKirálylány)
2010. máj. 21. 15:10
Az lehet a baj, hogy a fodrászod nem figyelt arra, hogy a kiegészítő színek semlegesítik egymást. Ez akkor tök jó, ha mondjuk a vöröses árnyalattól akarunk megszabadulni, és a komplementer színnel való festés tompítja a színt. Szerintem menj vissza, neki kell korrigálni, elvégre valami nem jól sült el - kivéve, ha direkt ezt akartátok.
3578. @Gabi@ (válaszként erre: 3577. - ÉviKirálylány)
2010. máj. 21. 11:51

Szia!

szőkítőport+hidrogént+sampont+pici vizet összekeversz és azzal mosod ahajad meg egyszer ahogy szoktad csak tovább amíg a kívánt színt el nem éred!

2010. máj. 21. 10:56

Sziasztok!


Tegnap voltam fodrásznál, azt akartam, hogy a világos szőke hajamon egy-két árnyalatot sötétítsen, erre SZÜRKE lett az egész. Tegnap este meg mostam, kicsit kopott ugyan, de még mindig hamu szürke az egész. Nagyon csúnya...most próbálok elmenni egy másik fodrászatba, ahol talán rendbe tudják hozni, de félek esetleg nem kapok most időpontot.

Van valakinek ötlete, hogy hogyan lehetne kicsit koptatni róla a festéket? Esetleg szőkítőpor+hidrogén, felhigítva vízzel és azzal megmosva? Vagy oxi reload?

Köszönöm mindenkinek, aki válaszol/tanácsot ad!

3576. noc25
2010. máj. 21. 10:45
Sötétbarnás hajam van(nekem leginkább feketének tűnik) és pár árnyalattal szeretnék világosabbat
3575. Lolka0817
2010. máj. 15. 09:37
Sziasztok! Jelen pillanatban feke a hajam és egyhosszú(a vállamig ér)Szeretnék bele vörös melír csíkokat,és kicsit megtépetni a hajam,de a hossza maradjon!nem tudtok vmi ilyesmi progit,amivel ezt kipróbálhatom?VAgy tanácsot hol tudnék ilyen frizurákat nézni?
3574. tunde20
2010. ápr. 12. 12:37
sziasztok.szeretném kérdezni h koktélozáshoz jo a 6 százalékos hidrogén?sárga hajat,hamvas szinre szeretném átfesteni.vagy 3 százalékossal kell elötte leszivatni a sárga szint?
3573. regi0125
2010. ápr. 11. 21:09

Sziazstok!


Segítséget szeretnék kérni. Az eredeti hajszínem sötétszőke és befestettem a hajamat a Palette TONE CREME 341 Fekete csokoládé hajfestékkel de nem tetszett ezért 1 hónappal később átfestettem Palette Intensive Color Creme RF5 Intenzív Rubin Vörösre de a hajtövemnél nagyon piros lett ahol le volt nőve, de a többi nagyo szép színű lett mit javasoltok mit tegyek? Vásároljak máik hajfestéket? és ha igen milyet? Kérlek segítsetek

3572. fray
2010. ápr. 11. 20:44

Sziasztok!


Segítségeteket kérném, már hónapok óta szenvedek a hajammal. Leszedtem efassorral a sötétbarna hajamat, melegvizes verzióval csak, azóta világosbarna vagyok narancsos-sárgás beütéssel, amit nagyon utálok. Festettem már alfaparf 8.01-el meg 7.1-el többször is, van hamvasító folyadékom, de a narancs megmarad mindig. Szeretnék egy hamvas közép- vagy sötétszőkét, és a kérdésem az lenne, hogy ha az efassorhoz oxit keverek, akkor is csak narancsosra szedi le a hajamat, vagy eléggé világosít ahhoz, hogy a hamvas középszőke festék valóban hamvas középszőkére fogja be?

3571. szituka
2010. ápr. 11. 09:28

Sziasztok!


Tudna valaki segiteni hogy milyenek a Joico hajfestékek?

Sok éve feketére volt festve a hajam,de szeretnék kiméletesebbre váltani,igy pár éve próbálkozom a legsötétebb barnákkal ,mindig fodrász festi,de nem vagyok megelégedve az eddigi festékekkel,Loreal,Wella.

A feketéhez legközelebb eső sötétbarna szint szeretném,aminek nincs vörös fénye,hanem csak simán fényes,étcsokibarna.

Az a bajom,hogy a hajtőnél eddig mindig sokkal világosabb vörösesbarna a hajam festés után is.

Most gondoltam kipróbálnám a Joicot,hátha van olyan étcsoki szinű festéke,ami nem vöröses.Varga Levente fodrászt néztem a neten,volt már nála valaki?Mennyire drága?Derékig érő hajam van.

3570. damaged
2010. ápr. 10. 18:28

Sziasztok, olvastam hogy itt eleg sokan kerestek/irtak a La riche hajfestekrol.

Nem tudja valaki hogy hol lehet magyarorszagon megvasarolni!?

elore is koszonom

3569. maxité
2010. ápr. 8. 18:31

Kinek melyik szőke hajfesték jött be a legjobban? Dobozosra gondolok, nem fodrászkellékesre.

Mint sok mindenki én is szép, természetes szőke színt szeretnék. Se nem hamvasat, se nem sárgát.

Most Garnier Belle Color-ral van festve, előtt melírozva volt és ez volt az első saját festésem. Nem lett rossz, de nem olyan színe lett, mint a dobozon, van benne valami rezes, mert sárgának nem mondhatom.


Szóval kinek mi jött be a legjobban? Írjatok légyszi.

3568. kinni
2010. ápr. 3. 20:51

Világosbarnára és sötétszőkére volt színezve 2 alkalommal az amúgy is világosbarna hajam, a melír csíkokat szerettem volna ezzel eltüntetni belőle ami nagyon tönkretette. Néhány hónap után én mégis kitaláltam, hogy szőke leszek a fodrászom oxy realoddal próbálta leszedni a hajamról a színezőt teljesen eredménytelenül. Először úgy gondolta leszedi a sötétet és beszínezzük szőke színezővel, de semmit nem világosodott a hajam, így rá kellett menni festékkel( alfaparf a fodrász keverte több színből) amitől a töve sárga a sötétebb rész meg világos vörös maradt.

Segítséget szeretnék kérni, mivel fessem amitől nem lesz vörös se sárga és nem teszi tönkre a hajam? Már nem sötét inkább szőke de az árnyalata borzalmas.

3567. scarecrow
2010. ápr. 2. 21:43
heló. kék hajat szeretnék. már elolvasgattam pár részt a fórumnak, és úgy látom, hogy powerpuffemo, te eléggé vágod az ilyeneket. szóval elsősorban tőled kérdezném, mert láttam h egyszer írtad is, h kék hajfestéket (manic panic és la riché directions) fodrászkellékesben vettél. nos hát, hol??:) mert én győrben lakom, és ott nincs, ez biztos. de ha budapesten van, az is jó, bármelyik városba elmegyek érte csak az a lényeg h bolt legyen és ne weboldal, mert én az utazásból még mindig jobban kijövök mint a rendelésből (a postaköltség miatt). úgyh légyszi, te, vagy ha bárki más tudja, írja meg h melyik fodrászkellékesben lehet manic panicet vagy la richét kapni?
3566. Gine
2010. ápr. 2. 19:03

Sziasztok!


Az AlfaParf(nem bolti)11/11-es festékről mik a vélemények?Szép szín?

3565. Zsuccy (válaszként erre: 3563. - Jázmin30)
2010. ápr. 1. 20:32

Szia!

Én hajradírral világosodtam(loreál efessor a neve)ez olyan mint a szőkítő csak kíméletesebb ha esetleg érdekel írj:)

❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook