Hajfestés (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
4284. witsen
2014. jan. 22. 22:31

sziasztok! Festett szoke hajam van es szeretnek rajta vilagositani ugy ket arnyalatot.. Ha szokitoport keverek 9%os oxival es azt osszekeverem balzsammal es par csepp hamvasitoval akkor egy 10-15 perc alatt sargulas nelkul szokulhetek? Most 8.1 festekkel van festve, de ez mar nekem inkabb barna, mint szoke. na jo nem, de en szep vilagos hamvas szoket szeretnek. Persze ez utan befestenem l'oreal majiblond egyik szokeevel. Ja igen amit nem tudok eldonteni, a hamvas, vagy a violett ad termeszetesebb hamvas szint?

ugy, hogy a hajam se nem tul szurkes, senem sargas hanem pont olyan amiennek lennie kell.

4283. noie
2013. okt. 8. 19:02

Elnézést, az első két link nem volt megfelelő:

1. [link]

2. [link]

4282. noie
2013. okt. 8. 19:01

Sziasztok!

Milyen hajfestéket vegyek, hogy ilyesmi hajszínt érjek el?


ilyen hajszínt szeretnék elérni: [link]

alapvetőleg barna hajam van, nemrégiben befestettem ezzel a hajfestékkel: [link] , de szinte alig változott, bizonyos fényviszonyban vöröses a színe, de igazából ugyanolyan maradt, jelenleg: [link]

Nem tudom, mivel érhetném el a fent említett színárnyalatot, esetleg valaki tudna tippet adni?

4281. Lexus07
2013. szept. 14. 16:46
Sziasztok! Próbálta már valaki esetleg a Schwarzkopf NAtural&Easy 542es festékét? Ha igen mik a tapasztalaitok? Esetleg a színéről kép?:) Köszi előre is!
2013. szept. 12. 18:57
?
2013. szept. 11. 17:32
nem lesz kep. nem megy mobilrol a feltoltes. :|
2013. szept. 11. 17:25
a hajam ket eve szoke. sok energiamba kerult mig elertem ezt az arnyalatot. amugy barna vagyok. az a vilagosabb.. a szemem is barna. egy ideje nagyon vonz a repaszin. :D szerintetek jol allna? megjegyzem neha van egy kis pirossag az arcomon. talan emiatt nem jo otlet. szerintetek? felteszek egy kepet.
4277. shoot1ngstar (válaszként erre: 4274. - Pearl1975)
2013. szept. 7. 20:30

szőke vagyok jelenleg :) nagyon tetszik ez a barna hajszín, mert sötét, mégsem fekete. és nincs benne vöröses árnyalat.. megvagyok lőve.. annyi festéet néztem. valami hamvas barna kellene... tudsz valamit esetleg?

és köszönöm a válaszod! :)

4276. shoot1ngstar (válaszként erre: 4273. - Caroly)
2013. szept. 7. 20:29
Köszönöm a választ :) elküldhetém Neked emailben esetleg?
4275. zsuszka
2013. aug. 30. 17:12

Sziasztok!

Vállig érő, teljesen szőke hajamat hogyan lehetne ilyenre: [link] befesteni? :D Nem könnyű feladat tudom...

Rég óta magamnak festem a hajam, és ezt szívesen kipróbálnám, mert így nem kellene 4 hetente festeni.

Én úgy csinálnám, hogy melírozási módszerrel szednék ki tincseket, amiket becsomagolok alufóliába és a többit befesteném barna hajfestékkel. Elöl pedig szerintem szinte teljesen szőke. Szerintetek?

Köszönöm előre is :)

4274. pearl1975 (válaszként erre: 4272. - Shoot1ngstar)
2013. aug. 23. 14:31

szia! sztem ez egy sima barna árnyalat. de a mostani hajszínedtől is függ, mit kell rákenned. egy fodrászt nem tudsz megkérdezni?

nekem volt aranybarna meg csokibarna, amiben volt egy kis vöröses árnyalat, és nem tetszett. fodrász mondta, hogy sima középbarna festéket vegyek, és pár festés után ki fog menni a vöröses. így is lett. de ő látta a hajamat...

4273. Caroly (válaszként erre: 4272. - Shoot1ngstar)
2013. aug. 23. 14:13

Szia!

Nem lehet megnézni a képet.

Én is épp csoki barnát szeretnék, nem vöröset. Én is attól félek, hogy az lesz.

Én ma a Loreal casting hajszínezőket néztem:

515 jeges csoki, 535 csoki, 454 csoki.

2013. aug. 23. 11:38

Sziasztok! a Segítségeteket szeretném kérni, a képen látható barna hajszínt szeretném "sajátomnak is" de sajnos nem tudom melyik hajfesték hasonló ehhez, néztem sokat már. Ez talán egy teljesen natúr barna? Nincs benne vöröses árnyalat. A Palette Deluxe 750-es csokoládébarna árnyalatát néztem még, de félek a csoki barna vöröses lesz... segítenétek?


Nagyon köszönöm! :)


a kép a hajszínről: [link]

4271. 800b726b6d (válaszként erre: 4270. - Bársony)
2013. jan. 21. 10:47
Köszönöm a válaszodat! :)Akkor Elseve festett hajra valóval megpróbálkozom, hátha nem fog olyan hamar lekopni a festékem.
4270. Bársony (válaszként erre: 4269. - 800b726b6d)
2013. jan. 20. 15:41

Az Elseve a legjobb, használd a balzsamát is. Nekem is festett a hajam, de ettől nagyon puha, selymes lesz és nagyon jó illatú.


Már többet is kipróbáltam, de mindig ehhez tértem vissza.


Plusz még szoktam használni a Rossmanntól az Isana hajpakolást is. Ezt nem kell kimosni a hajból, és segít a töredezés ellen. Nem mellesleg nagyon jó az illata. Frissen mosott/szárított hajra tegyél belőle egy kicsit. Többször mondták már milyen jó illatú a hajam. (zöld színben van)

2012. dec. 21. 10:21
Tudnátok ajánlani valami jó, hajszín kímélő sampont festett hajra?
2012. dec. 12. 14:05
Sziasztok! Én jól megszívtam. Vettem egy Garnier Color Naturals hajfestéket, "nagyon világos szőke" 9.1 -es kiszerelésben. Mert nekem nagyon világos szőke a hajam. A dobozon nagyon szép a szín, a kirakott mintán szintén. A hajam pedig sötétszőke-szürke lett! :D :D Gyönyörű, mondhatom. Non plusz ultra, csak a lenövésre+ plusz pár centire kentem, majd a végén a hosszára is, szóval most felül szürke, alul szőkés szürke a hajam! :) Nagyon trendi! :)
2012. nov. 24. 20:09

Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni. Vettem egy L'oreal Recital Preference márkájú hajfestéket Havane árnyalatban(635),

de aztán bepánikoltam,a dobozon nagyon szép,de a gyakorlatban biztos nem ilyen színt produkál, konkréten attól félek,h. túl vörös lesz a hajam. Ezért arra gondoltam keverek hozzá egy sima barna festéket fele-fele arányban. Sajnos ebből a fajtából nem találtam ilyen árnyalatot, ezért a Schwarzkopf Natural&Easy kasmírbarnáját(560) fogom megvenni,ami egy természetes barna árnyalat és fele-fele arányban összekeverem a L'oreallal. Szerintetek így jó lesz illetve ha valaki használta már azt a Havane árnyalatot mennyire lett vörös a haja? ilyen szép vöröses barna lett vagy full vörös az egész? kérlek segítsetek:)

4266. Anda39 (válaszként erre: 4265. - Merin)
2012. jún. 23. 12:05

Érdemes a gugliban keresni, ott sokkal több infó van már eleve, nem kell várni a válaszra. Egy a sok közül:

[link]

4265. Merin (válaszként erre: 4259. - Bogi333)
2012. jún. 23. 08:09
Engem is érdekelne, de nem csak a Henna Plus, hanem bármilyen szőkítőspray hatása. Akinek van tapasztalata ossza meg velünk :) Én most vettem a dm-ben baleás szőkítősprayt, majd kipróbálom vmikor, de addig is érdekel, hogy barna hajon milyen lesz a hatása.
4264. zöldliliom (válaszként erre: 4263. - Anda39)
2012. jún. 15. 23:03
óó! hát az nagyon remek, köszönöm a választ! :)
4263. Anda39 (válaszként erre: 4261. - Zöldliliom)
2012. jún. 15. 20:03
Simán meg lehet csinálni egyszerre, mivel van olyan szőkítő festék, ami 4-5 tónusnyit felvilágosít, tehát nem kell előtte leszívatni a hajat. (csak festetlenen működik)
4262. Anda39 (válaszként erre: 4260. - Setgo)
2012. jún. 15. 20:01
Nem, eggyel világosabb árnyalatot fogsz kapni, az biztos, és én az oxidálószeren sem változtatnék. Nem véletlenül találták ki ahhoz a festéshez a 6-os erősségűt.
2012. jún. 15. 18:04
Sziasztok! Nekem világosbarna/ középbarna az eredeti hajszínem, de egyszer az életben mindenképpen ki akarom próbálni a szőkét... nem olyan túl világosat, inkább olyan aranyszőkét, az jobban állna. Mindenképpen fodrásszal csináltatnám. A fokozatos (3-4 alkalom) világosítást meg lehet oldani valahogy? Ha igen, hogy? Vagy mindenképpen le kell szívatni?
4260. Setgo
2012. jún. 9. 21:01

Sziasztok.


Az érdekelne, hogy eddig 6os oxi + sötétbarna festékkel festettem a hajam. Ha átváltok 3as oxi + egy árnyalattal világosabb barna festékre, akkor is ezt az eredményt kapom, csak kevésbé roncsolom a hajam?

4259. Bogi333
2012. máj. 25. 12:42
Sziasztok! Van valakinek tapsztalata a Henna Plus szőkítő spray termékével kapcsolatban? Milyen gyakran kell venni,kb.mennyibe kerül? Mennyire szőkítené ki a hajam?(világosbarna)Ha mondjuk abba szeretném hagyni a szőkítést,nagyon látszik-e,ha lenő? Aki tud segítsen,a válaszokat előre is köszönöm!
4258. fibi82 (válaszként erre: 4257. - Corynne)
2012. máj. 25. 09:43

corynne, elég nehéz eltalálni a hajadhoz megfelelő árnyalatot, mivel a bolti festékek sokszor másak, mint ami a képen van. Sokszor sötétebbek. Én azt tudom ajánlani, hogy várj az egésszel egy hónapot és colour B4-gyel még egyszer színteleníts!

Ha ezek után is bizarr színe van, pl. vöröses, akkor kellene egy hamvas világosszőke árnyalatot venni a fodrászkellékesben , kb. 9.1-es árnyalat legyen, az nem fogja annyira kiszőkíteni, de nem is lesz sötét+hamvasít.

4257. corynne
2012. ápr. 22. 10:48

Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni. Eredetileg középszőke hajszínem van, de ez nem tetszett, ugyh befestettem aranybarnára... utána nem volt pont olyan festék ugyh másat vettem, igy sajnos már midnenféle szinű lett a hajam. Unom már ezt a festegetést, ugyhogy abba szeretném hagyni. Radírozással leszedték a barna festéket a hajamról, abból vöröses árnyalatú lett, majd világosszőkére festették. Most olyan rézvöröses, vagy nem is tudom pontosan... De nagyon nem tetszik. Be szeretném festeni középszőkére, ami tényleg a legjobban passzol az eredetihez, hogy a lenövés ne legyen olyan feltünő. Palette középszőkét néztem, de az elég sötétnek tűnik. Mit ajánlanátok? Már bánom hogy befestettem :(

Ja és mennyi időt várjak a kövi festésig? Nem oskáig bírom ilyen fejjel... :D

4256. ivi79 (válaszként erre: 4255. - Blackbaby)
2012. márc. 23. 10:19
nem kell platinum, vegyél gagyi decolor rivitet(zöld tasakos)+kallos oxi, ezt nekem fodrász mondta, h többi puccos szőkitő, nem tud sokkal többet..és igy elég csak luocolort rendelni
4255. blackbaby
2012. márc. 23. 10:10
hát sajnos az egyetlen fodrászkellékes Miskolcon ahol árultak loreal termékeket épp bezáró félben van és ki van szinte ürítve! :S segítsetek légyszi, hogy webshopban honnan lehetne mindent beszereznem? ezekre lenne szükségem: platinum plus szőkítő paszta, 12%-os előhívója, luocolor 9, 7. 32, P01, előhívója. Segítsetek légyszi! mert ahol találtam szőkítőt ott nem volt festék, és fordítva, 2 postaköltséget meg nem akarok fizetni!! :S
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook