Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajfestés fiatalon?! fórum

Hajfestés fiatalon?! (beszélgetős fórum)


13. Anda39
2011. márc. 10. 13:33

Nálunk is felvetődött már ez a kérdés, hogy hány éves kortól lehet festeni egy hajat? Az én időmben (mintha anyámat hallanám ..:)) még középiskolában sem lehetett, de akkor még se körömlakk, se smink. Most meg a gimnazista fiam azt mondja, az a ritka, ha egy lány nem festeti a haját.

Azt hiszem tudomásul kell vennünk, hogy ma másként mennek a dolgok, mint mondjuk 10-20 évvel ezelőtt.

2011. márc. 9. 13:46
Hát én festem a hajam már két éve (barnáról váltottam sötétszőkére), és nincs igazán problémám. Bár én mindig szedtem ilyen hajerősítőt mellé, pl most Revalidot, lehet, hogy emiatt nem volt soha problémám!:)
2011. márc. 1. 14:30
Nekem is pont ezzel nyaggatja a húgom a szüleinket! És igen, én is csak attól félek, hogy tönkreteszi a haját… Mert így sem mondanám túl egészségesnek, mert vékonyszálú és töredezik…
2011. márc. 1. 12:19

Már nem tudom pontosan, hogy mikor, de gimiben bedaueroltattam a hajam. Nagyon megbántam, mert iszonyúan tönkretette.

A festés is elég cudarul bánhat a hajjal, ha olyan az illető alkata.

De végül is nem tetováltatni akart vagy orrot-szájat lyuggatni (nem mintha bajom lenne ezek kulturált formáival, csak ezek eléggé végleges döntések:) )

9. Fisica (válaszként erre: 8. - Fisica)
2011. márc. 1. 11:59
*voltam
2011. márc. 1. 11:58

persze , az ő dolga tegye ha akarja, nekem olyan mindegy:) csak amikor én volt ilyen idős, ami ugye nem volt rég, akkor ez még nem feltétlenül volt olyan természetes, festett hajjal pl általános iskolába nem is mehetett senki, most meg már tetkó és piercing is...

nem a hajfestéssel van bajom, csak azzal hogy ilyen korán

2011. márc. 1. 11:58
14 évesen rakattam először melírt a hajamba.Ha nem nagyon feltűnő színről van szó,akkor miért ne?Ha nem viszi túlzásba az ember,akkor nem megy tönkre a haja.
6. 06718ca650 (válaszként erre: 5. - Fisica)
2011. márc. 1. 11:56
én pl. nem szerettem a barna hajam, feketét akartam mindig. középsuli harmadikban be is festettem. miért ne, ha nem szereti a mostanit?
2011. márc. 1. 11:55
ez a baj , hogy természetes..:)
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Noémi 86)
2011. márc. 1. 11:53

Én 15 éves korom óta festem, pedig az 24 éve volt.


Ma már ez természetes.



Hogy rosszul tetted-e, azt neked kell tudni. :)

2011. márc. 1. 11:53
én se szivesen támogatnám az ötletet, kár olyan korán tönkretenni a haját.
2011. márc. 1. 11:52
a szülei mit mondtak erre?
2011. márc. 1. 11:50
14 éves hugom tegnap vacsoránál azzal állt elő, hogy szeretné befestetni a haját. Nem vagyok egy modern gondolkozású nő, ezért egyelőre elutasítottam az ötletet. Rosszul tettem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook