Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajfesték-fodrászkellékes fórum

Hajfesték-fodrászkellékes (beszélgetős fórum)


6. 04d410066e (válaszként erre: 4. - 5f176db420)
2012. szept. 11. 15:04

Hát kezdetnek jobb a hatos akkor, már ha egyáltalán befogja.

Az igora royal nem egy folyós festék, alig lehet kinyomni a tubusból, az oxigentától lesz kenhető állaga. Egy tubus valszeg elég lesz. Kb. 40 percet hagytam rajta.

Az igorának világosbarnája (én is voltam az) hivatalos néven sötétszőke. Ha csak nem akarsz vöröses barnát, akkor a sötétszőke árnyalatok közül válassz.

Az nem tuti, hogy be fogja fogni szivatás nélkül a hajadat, a világosítás mindig necc, még akkor is, ha csak egy-két árnyalatról van szó.

Ha így van, akkor le kell blancholni a hajad. Na ezzel már nagyon óvatos lennék otthon, mert ha elrontod, tönkremegy a hajad. :S

5. 5f176db420 (válaszként erre: 2. - Pocahontas_31)
2012. szept. 11. 15:00
Köszönöm! :)
4. 5f176db420 (válaszként erre: 3. - 04d410066e)
2012. szept. 11. 15:00

Köszi:)

a kikeverés az hagyján, de nem akarom, h minden hajfestékes legyen. Hallottam ezt a márkát amit írtál és örülök neki, ha jó:)

Nekem válig érő vékonyszálú hajam van, középbarna, de most világos barnát szeretnék. Akkor oda gondolom 6% hidrogén kell, de majd a fodrászkellékesbe is megkérdezem.

3. 04d410066e (válaszként erre: 1. - 5f176db420)
2012. szept. 11. 14:52

A fodrászkellékesbe ált. profi fodrász-hajfestékek vannak, amit ki kell keverni oxigentával.

Nem nagy varázslat, egy tubus hajfestékhez egy kis doboz oxigenta kell. Vállig érő hajra kell egy doboz, rövidre fél, derékig érőre, pláne ha sok is, két tubus.

Én Igora Royalt vettem, amig magamnak festettem, az szuper minőség, bár drága. De cserébe rövid a hajam. :)

Ha 6%-ossal kevered, akkor erősen fog, ha 3%-ossal, akkor tartós színező lesz, vagy keverheted is a kettőt. Ált. én így csináltam, 6-ossal nem akartam terhelni a hajamat.

Miért nem lett a hajad festékes? :D Kérd meg egy barátnődet, hogy fesse be, hosszú hajat nehéz magadnak festeni. :)

2012. szept. 11. 14:47
Persze,hogy bemehetsz! Én is ott szoktam venni hajfestéket! :)
2012. szept. 11. 14:46

Két kérdésem lenne hozzátok.

Fodrászkellékesbe akkor is bemehetek festéket venni, ha csak nekem kell és nem nagytételbe?


És lehet e olyan hidrogént kapni amibe beleteszem a hajfestét tubudt összerázom és letöröm a kupkakját? Mert a hagyomásnyos keverőssel minden festékes nálam csak a hajam nem. :) Köszönöm!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook