Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajfesték eltávolítása természetesen - fodrász nélkül fórum

Hajfesték eltávolítása természetesen - fodrász nélkül (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hajfesték eltávolítása természetesen - fodrász nélkül

1 2
10. vikucka (válaszként erre: 9. - Luna93)
2013. jún. 16. 12:20

Én használom, és használok hamvasitó balzsamot is. Igaz nem teljesen szőke a hajam, hanem per pillanat vöröses szőke, de nem akarom, hogy nagyon narancssárga legyen.


A hamvasitó után érdemes normál balzsamot használni, mert elég sprőddé teszi a hajat!

9. Luna93 (válaszként erre: 7. - Csenemi)
2013. jún. 16. 12:07
Igen, pont az előbb néztem Swiss-O-Par Silver Samponról véleményeket. Elég jókat írnak, mindenképp kipróbálom! Köszönöm!
2013. jún. 16. 12:06

Eddig háromszor használtam a C vitaminos világosítást. A majdnem fekete hajamból vöröses barna lett :) Jobban örülök ennek mint a közel feketének, sokkal jobban áll! :)


Tényleg csak akkor alkalmazzátok ezt a pakolást, ha nem zavar titeket, hogy vörös árnyalata lesz a hajatoknak! Egyébként én nagyon elégedett vagyok vele :)

7. csenemi (válaszként erre: 2. - Luna93)
2013. jún. 16. 12:04
Használj hamvasítót, az eltünteti a sárgás árnyalatot! Swiss-o-par termékcsaládból is van hamvasító sampon, nagyon hatásos, vagy Kallos hamvasító cseppek! :)
2013. jún. 16. 12:02
A barátnőmnem világos barna-sötét szőke haja van, ezt próbálta világosítani citromlével és kamillateával, de semmi eredménye nem lett. Majd felhívom a figyelmét a C-vitaminra.
2013. jún. 16. 11:39
A természetes hajszínt maximum egy árnyalattal (nem mindig) tudja csak világosítani. :)
2013. jún. 16. 11:29
És vajon a természetes (barna) hajszínnel mit csinál? Erről esetleg nem olvastál?
2013. jún. 16. 11:02

Szia! :)


Nem vagyok biztos benne, hogy szőkéknek is lehet használni ezt a port, mert valahol olvastam, hogy valakinek vöröses árnyalata lett (mosások után kikopott az is), másoknak viszont bevált :/

2013. jún. 16. 09:19

Szia!

Ez az alkalmazás vajon hatásos lehet egy kicsit besárgult szőke festésnél is? Csak a sárga árnyalatot szeretném eltüntetni, alapból a (friss) színnel nincs baj, csak egy idő után minimálisan besárgul.

2013. jún. 16. 09:08
Nem minden hajfesték egyformán hatásos. Gyakran előfordul, hogy nem azt a színt eredményezik, amelyet a dobozon megcsodálunk. Mit lehet ilyenkor tenni? Természetesen elsunnyogunk a fodrászhoz és beszámolunk az otthoni katasztrófáról, majd a hajunk egészségét és szépségét figyelmen kívül hagyva leszívatjuk, esetleg lenövesztjük. De ez az egyetlen megoldás?

Ugrás a teljes írásra: Hajfesték eltávolítása természetesen - fodrász nélkül
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook