Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajfelvarrás jó vagy van jobb technika? fórum

Hajfelvarrás jó vagy van jobb technika? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 21. 21:34
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Jaj az borzalmas... Szegény! Akkor letettem a hajfelvarrásról, a keratinos módszeren gondolkoztam, de akkor utána nézek a hőillesztésesnek.
6. 5e48d37001 (válaszként erre: 5. - A6d5a14c21)
2010. aug. 20. 16:41

Ajajj,a fejbőr kisebesedésével nagyon vigyázni kell.

Nekem egy hajszesztől lett sebes,a bőrgyógyász úgy vizsgálta át cm-ről centire,hogy nem hegesedett-e össze a hajszálak kivezető nyílása(nem pórus mert az megint más) a gyógyulás után,mert akkor annyi ..a hajszál nem bír kijönni és rövid időn belül,pár hét elhal a hajhagyma.

5. a6d5a14c21 (válaszként erre: 1. - Hagumi)
2010. aug. 20. 14:16

Nekem a hajfelvarrásról csak rossz tapasztalataim vannak.Szerencsére nem személyesen nekem,de barátnőimnek...azok mellett amit leírtál a varrás mentén kisebesedhet a fejbőr és amikor kezd lenőni iszonyat ronda...


Nekem hőillesztéssel volt felrakva.Ezzel ilyen problémák nem voltak,szép volt(mikor nőtt le akkor sem volt feltűnő)kényelmes is volt...viszont 1éven át kiszedettem-vissza rakattam(3havonta kb) majd 1év után úgy döntöttem,hogy már nem rakatom vissza...na akkor jött a sokk!

Nekem is vékony szálú hajam van,sajnos nem is túl sok és bizony mikor leszedték a póthajat,még az eredetileg kevés hajamnál is jóval kevesebb maradt.Borzasztó sok hajam jött ki,ami pedig megmaradt az iszonyatos módon meggyengült,azóta eltelt több,mint 1 év most már azt mondom,hogy helyre jött a hajam(önmagához képest)de rengeteg vitaminba,hajpakolásba,stb került...


Néha még most is elfog a vágy,hogy újra megcsináltatom,mert imádtam,gyönyörű volt és dögös(60cm hosszú volt)fenékig érő volt,szóval gyönyörű!De!aztán mindig belegondolok milyen lett tőle az amúgy sem túl jó minőségű hajam és aztán elvetem az ötletet...persze tudom,hogy anno nekem is mondhattak bármit,mindenképpen ki akartam próbálni és nagyon szerettem is,a saját bőrömön kellett megtanulnom a dolgokat...


Mindenesetre a varrást semmiképp ne válaszd,az egyik legrégibb,legelavultabb módszer és mondom,rengeteg hátránya van...

2010. aug. 20. 12:51
Saját tapasztalatom nincs, de az eredeti hajnál jobb nincs, a varrott haj, elég bután tud kinézni. Ha vitaminokat szedsz, akkor a hajad bedúsul és egészséges lesz.
3. Hagumi (válaszként erre: 2. - Ágota 77)
2010. aug. 20. 12:50
Köszönöm szépen, de már megvan a haj, csak a technika hiányzik!
2010. aug. 20. 12:47

Szia


Én épp most szeretném eladni 5,5 éves kislányom levágott haját. Vékony szálú, 40 cm, világosbarna és enyhén hullámos a vége. Ha érdekel esetleg küldök képet.


Tapasztalatom sajnos nincs ezzel kapcsolatban.

2010. aug. 20. 12:33

Sziasztok!


Szeretném megcsináltatni a hajam, kb 3-4 sor 40cm hajat kellene feltenni,vékony és kevés hajam van. Sok hosszabbítási technikáról olvastam, de nem tudom melyik lenne a legjobb nekem. Hallottam negatívat és pozitívat is a hajfelvarrásról, pl: kényelmetlen az alvás, ill. kidudorodik... stb Kérlek írjátok meg nekem a véleményeiteket és tapasztalataitokat! Sokat segítene!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook