Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajerősítés. HairClinic vagy Revalid a jobb? fórum

Hajerősítés. HairClinic vagy Revalid a jobb? (beszélgetős fórum)


2011. dec. 30. 11:03
Én is hairclinic-et szedtem. Már évek óta hullott a hajam, de nagyon! A harmadik doboznál csökkent felére a hullás, a negyediknél meg is szűnt :) A fodrászom kérdezte mit szedek, mert látta az új kis hajakat :) szerintem jó, csak tényleg min. 3 doboz kell, és tényleg elég drága :(
2011. okt. 16. 16:47
vicces, na végül is revalidot vettem, mindkét barátnőm azt szedte, 1,5 hónapja szedem tele vagyok babahajjal, csillog a hajam, visszasűrűsödött a szemöldököm, szép lett a körmöm. Szerintem ez egyenlő azzal, hogy ez is használ :)
2011. szept. 25. 12:21
Egyértelműen Clinic.
2011. szept. 25. 12:14
Szia! Én mindkettőt szedtem már, és a Revalid szerintem semmit sem segített, a Hairclinic viszont igen. Szerintem nagyon jó, csak kissé drága..
2011. szept. 25. 06:49
Hát igen. Az biztos, hogy a Revalid kaka.
2011. szept. 25. 01:07
Szia! Én még nem próbáltam csak ismerőseim mindkettőt és a revalid nem jött be a hairclinic állítólag nagyon jó.
2011. szept. 24. 15:21
Biovane. Abból is a régi.
2011. szept. 24. 15:19
Rengeteg zöldséget-gyümölcsöt eszem, de szeretném más úton módon is erősíteni a hajam, van valakinek tapasztalata esetleg, hogy melyik haj vitamin hatásosabb (és árban is barátibb) ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook