Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hajdúszoboszlói fürdőről pár kérdésre tudna valaki válaszolni? fórum

Hajdúszoboszlói fürdőről pár kérdésre tudna valaki válaszolni? (tudásbázis kérdés)


5. 82b19139c2 (válaszként erre: 3. - 5d33d03be7)
2018. jún. 21. 18:25
Igen, ahogy alattam mondták,csak a csúszdaparkhoz kell külön belépő.
2018. jún. 21. 14:07

Szia,

A következő oldalon tudsz böngészni:

[link]

Szerintem a fürdő belépővel latogathatsz mindent, kivéve a csúszdapark részt, oda külön kell a jegyet megvenni.

2018. jún. 21. 13:26
Köszönöm ezt az oldalt nekem is sikerült megtalálnom,de olyan gyakorlati tudni valók mint hogy hogy van megoldva a termál strand átjárásra pl nem találtam információt..
2. 82b19139c2 (válaszként erre: 1. - 5d33d03be7)
2018. jún. 21. 13:01
Nekem a kedvenc helyem. Nagyon jó oldaluk van, mindenre választ kapsz. [link]
2018. jún. 21. 12:06

Sziasztok azokhoz fordulnék ezzel a kérdéssel aki már járt a hajduszoboszlói fürdőbe..szeretnénk egy pár napot ott tölteni de még soha nem jártunk ott..a strand fürdő a fedett élményfürdő és a termál fürdő össze van kötve?Tehát ha pl egyikőnk szeretne a termálba is fürödni akkor neki más jegyet kell venni vagy a napi jegy mindenhova érvényes?Árakat tudnátok mondani felnőtt ill. 14 éven aluli diák jegy tekintetében?

Esetleg tud valaki igényes szép apartmant ajánlani?

Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook