Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hajdúszoboszlói aquapark - Neked melyik csúszda tetszett a legjobban? fórum

Hajdúszoboszlói aquapark - Neked melyik csúszda tetszett a legjobban? (beszélgetős fórum)


2017. jún. 12. 10:25
A hajdúszoboszlói Hotel Délibábról szeretnék írni néhány kedves gondolatot. Még a 3 csillagos korszakában többször jártam ott, egyszer húsvét alkalmával is. [link] -foglaltunk, és nekem különösen az tetszett, hogy lehetett válogatni, melyik étterembe menjünk étkezni, már-már a bőség zavara állt fent. Finomabbnál-finomabb ételek közül válogathattunk! Bár a szálloda abban az időben főként az idősebb korosztály kedvelt bázisa volt, páratlanul jól éreztük magunkat. A wellness részleg is remek volt! Mióta magasabb besorolásba került és átalakult, azóta nem jártunk ott, reméljük, hogy lesz alkalmunk a felújított hotel szolgáltatásait is kipróbálni.
14. glotor
2010. febr. 2. 08:27

ÉN 12 éves vagyok tavaly voltam Szoboszlón marha jó volt minden csúszdán lecsúsztam kivéve azon a matracos kékek mert nem volt rá idő sztem a legjobb csúszda a feketelyuk föleg a végén egy ugratóval.

a kék naon csapta a szemembe.

2009. júl. 24. 15:07
Én tegnap értem haza Hajdúszoboszlóról :) Először voltam, de 3 csúszdát hagytam ki. A piros 2 személyes amúgy nem teljesen sötét, mert villogó fény van benne 2-3 helyen, pontosan nem emlékszem. Először féltem, de nagyon jó volt. Sokat sikítoztunk :D A Niagarát nem próbáltam ki, azon biztos nem fogok soha lecsúszni, a Twister zöldjét is kihagytam, és a 4sávos melletti sárgát. A 2 kékben csak annyi a baj, hogy nagyon csapja a vizet az arcomba, de akkor is jó belefeküdni, mert úgy mész igazán gyorsan :D Először én is féltem, a 4személyessel kezdtünk, de aztán fokozatosan megjött a bátorságom majdnem mindegyikhez ;) Csak ajánlani tudom, nagyon megéri a környékbeli helyekhez képest. Az ország egyik legjobb helye.
12. Ritkó (válaszként erre: 11. - Aludanyi)
2009. júl. 16. 20:03

Hát behunyhatod a szemed, de tök sötét lesz :))

Én is félős vagyok, de csak kipróbáltam :) max ha nem tetszett volna, nem csúsztam le volna többet :)

Húú a nagyon meredeken nem mertem lecsúszni :) ott csak az unokatesóm csúszott a feleségével, én meg fényképeztem :)

2009. júl. 16. 15:08

ritkó: max majd behunyom a szemem és szívbajba sikítom magam... :DDDD

De az tuti, hogy a páromat rángatom magammal! egyedül nem mernék :(

bizonyos szinten vonz az a fehér is hátul, de rosszul leszek ha rá nézek... Baromi meredek...! s az ütköző sincs hiába kitéve... kb 5 éve amikor ott voltunk még nem volt ott ütköző... szerintem valaki kirepülhetett tőle a partra... :D


Nekem csak a lábam akadt be tavaly a sávelválasztóba, amikor lecsúsztam azon a meredek szimpla kéken... Nem tudom hogy csináltam, de a fejem ért először vízbe, és égnek állt a lábam (Apum épp akkor fotózott le) de mire kikecmeregtem... Hatalmasat röhögtem magamon! :DDD

10. Ritkó (válaszként erre: 8. - Aludanyi)
2009. júl. 15. 15:56
Hűű én már nem tudom, hogy milyen színű volt a sötét csúszda, de próbáld ki megéri :)) az első csúszásnál félsz, de a következőknél már nem :))
9. varga.nora (válaszként erre: 6. - Aludanyi)
2009. júl. 15. 15:40
Arra már nem emlékszem, hogy mennyire volt sötét, amúgy a matracos nekem is nagyon tetszett!!!!!! Az az egyik legjobb!
2009. júl. 15. 15:14

Ritkó: A piroson is tök sötét?

biztos félnék én is nagyon! Pedig nagyon szeretném kipróbálni azt is és a narancssárgát is (amiben ti voltatok). abban mindig ordítanak az emberek... :DDDD

2009. júl. 15. 15:09

Mi is voltunk ott 3 vagy 4 éve, nagyon jóó volt :)

A legmeredekebben én se mertem lecsúszni :) de a többi jó volt, volt nyitott csúszda, ott egyedül mehet az ember és kanyargós volt, de viszont a zárdcsúszda volt a legjobb, tök sötét volt bent, egy matracon legfeljebb 4 ember ülhetett, mi 3-an voltunk, kapaszkodtunk, az első csúszásnál féltünk, de a többi már csúszás már nagyon jó volt :)

2009. júl. 15. 15:05

Millácska: Én is aug-ba megyek, aug 2-9ig leszünk ott! Ti mikor mentek?


nora: Én a piroson szeretnék mindig lecsúszni de mire odaérek sose merek! Az milyen? Tök sötét belülről?


Mi már 7 éve járunk Szoboszlóra és folyamatosan áradozok róla!


Nekem a 4 -sávos és a mellette lévő meredek (nem a sárga) jön be a legjobban :P

2009. júl. 15. 14:58
Sziasztok! Én tavaly voltam ott! Nagyon szuper! Mindent kipróbáltam!!!!
4. Millácska (válaszként erre: 3. - Doboseva)
2009. júl. 15. 14:50
Éva, nekem is írhatnál néhány tippet a topicomba :) Mi aug.-ban megyünk oda.
2009. júl. 15. 14:48
Mi tavalyelőtt voltunk!! Hát szerintem fantasztikus, én még mostanában is erről áradozok sokszor. Mindegyik csúszda tök jó, de valamelyiken nem mertem lemenni, azt hiszem a legmeredekebben. Én nagyon élveztem!
2009. júl. 15. 14:47

Szia!

Pont ma nyitottam ilyen topicot. Még nem írt senki tapasztalatot, de kitartóan várom én is. :)

2009. júl. 15. 14:45

Sziasztok!


Várom mindenki véleményét, aki valaha meglátogatta a hajdúszoboszlói aquaparkot!

Kinek mik a tapasztalatai?

Idén ki nyaral ott?

Írjatok minél többet!


Üdvözlettel:


Tandy

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook