Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajcsavarás okosan! fórum

Hajcsavarás okosan! (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 30. 08:08
Próbáltam, de nem találom. :(
14. Anda39 (válaszként erre: 13. - Manikácska)
2011. ápr. 30. 06:52
Próbáld meg a youtube-on keresni, ott szoktam én is.
2011. ápr. 29. 17:53
Hogyan kell a drótos, szivacsos hajcsavarót használni?
12. Anda39 (válaszként erre: 11. - Noé21)
2010. okt. 18. 08:19
Ez hajfüggő, ha jó a hajad és tartja a formáját, benne maradhat, de valakinek hamarabb kidobja.
11. noé21
2010. okt. 17. 21:30
Azt meg lehet csinálni, hogy több, akár 3-4 napig is tartson a haj? :O
10. cfe91a5448 (válaszként erre: 6. - -Bridzsitt-)
2009. jún. 11. 18:55
menni fog csak bele kell jönnöd:)
2009. jún. 11. 18:54
sima rendes fémcsavarot használok középp méretet.hajmosás után behabozom és sorba feltekerem(ehez kell némi több éves tapi de no problm mindenki belejön:))a trükköm az h akkor veszem csak ki ha mondjuk m1ek valahova indulás elött 20 percel(ha egész éjjel tartania kell buli,fellépés v bármi javaslom min 2órát legyen a fejen a csavaró!!)1enként kiveszem és minden 1gyes szálat az ujjammal eligazotok(javaslom nehuzátok ki non fölleg a gyenge hajszálú lányok)izlés kérdése a beállitás .amikor ezen tul vok ugy bele rázok teljes tenyérrel(fodrásznál azt már biztos láttátok v tapasztaltátok)remélem tudtam segiteni:))
8. -Bridzsitt- (válaszként erre: 7. - C066a749d7)
2008. júl. 29. 13:40
És ez kb mennyibe került???
2008. júl. 29. 12:52
ez a szivacsos szerintem egyszerübb nem kell szorosra tekerni nem kell h egyformán álljanak és szerintem megtudod csinálni magadnak, én is megtudom. Én este hajmosás után picit megszáritom a hajamat de nem nagyon, aztán tekerés és reggelre megszárad, pedig sok és erős hajam van.
2008. júl. 29. 12:41
Én nem próbáltam még, de hát nekem is megvannak a csavarok, de olyan sok ideig tart, és hát addig nem lehet sehova menni, engem csak ez idegesít benne... meg hát hosszú a hajam, és én magamnak nem is tudom megcsinálni, mindig nővérem csavarta be..
2008. júl. 29. 10:20

nekem van szivacsos hajcsavarom, 100ftosboltban vettem nem tudom mennyiért de nagyon olcson. El nem tudtam képzelni h attól göndör lesz a hajam, és közbe olyan göndör lett h regel fönt maradt az összes hajam a fejtetőmön ugyh kb fél órát fésültem mire olyan állapotba kerültem h ki tudjak menni az utcára. :) Szóval nagyon jó és alvásnál sem nyom mer szivacs az egész.

nekem az is tetszik ha vizesen be lesz fonva 10-15fonatba....az is tök jól néz ki másnap :)

2008. júl. 29. 10:15
Nekem rendes hajcsavaróm van, és a csavaroknak van egy kis pántja vagy nemtudom mi az, ami oda fogja. Hát az alvás nem valami kényelmes, de a leghatásosabb ha elötte este csavarod be, és abban alszol, nekem mondjuk elég vastag a hajam, és ha reggel csavartuk be akkor sokkal hamarabb "kilógta" magát... De nekem tetszik, szerintem szép lesz úgy a hajam, de a poén kedvéért úgy is tetszik ha ki van vasalva. Vagy nagyon göndör, vagy tiszta sima:D
3. 9854c8384b (válaszként erre: 2. - Havasigyopár)
2008. júl. 22. 22:40
előző éjjel teszel rá habot? hallottam szivacsos hajcsavaróról is. olyannal még nem találkoztam, bár én nem csavargatom a hajam :)) csak kiszeretném próbálni. te mivel csavarod? van az a hagyományos is és egy csattal kell odatűzni, de az szétnyomja a fejet alvás közben.
2008. júl. 22. 22:38
Én sosem nézem nézem a tükörben,hanem érzésből csavarom ,elöl kb.6 csavart teszek és másnap szépen áll a hajam egy kis hajlakkal.
2008. júl. 22. 22:36
Az lenne a kérdésem, hogy ki hogyan szokta becsavarni a haját?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook