Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajápolás kezdőknek fórum

Hajápolás kezdőknek (beszélgetős fórum)


6. bogyoka89 (válaszként erre: 1. - Lambwinkie)
2021. jan. 3. 18:41

Szia!

Nekem is zsíros,. töredezésre hajlamos hajam van, ami eléggé problémás. Balzsamot mindenképp használj, főként a hajvégekre. Nekem ami nagyon bevált az ilyen típusú hajamra, az a fordított hajmosás. Először balzsam, majd utána a sampon. Emellett az avon argánolajos hajvégápolóját nagyon szeretem, minden hajmosás után használom.

5. Görögtánc (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2021. jan. 3. 14:28
Ajánlott, de csak a hajvégekre. A hajolaj is.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Lambwinkie)
2021. jan. 3. 12:03

A helyedben, ha teheted menj el fodrászhoz és kérj tanácsot, egy jó fodrász felismeri milyen készítmények jók, és meddig legyen a hajadon, mivel fedd be a hajad az ápolás idején.

Esetleg keress a neten hajápolási praktikákat hajtípus alapján.

Nincs 2 egyforma típus, csak hasonló.

2021. jan. 3. 11:48
Szervusztok! A Balea cégnek (márka) DM. van balzsama, esetleg hajregenerálója - talán. Tasakos verzióra emlékszem, nem pedig a flakonosra. Jól emlékezem, esetleg keverem valamivel? Kituja? Nem akarom, hogy elszúrd vele a hajadat. Üdv. és BUÉK'2021.
2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Lambwinkie)
2021. jan. 3. 10:35
Zsíros hajra nem ajánlott a balzsam pl.
2021. jan. 3. 10:10

Korábban nem figyeltem a hajam állapotára. Még fogadtam, hogy változtatni fogok.


Alapvetően zsíros, töredező hajam van.


Tippeket kérnék samponokra, kondícionálókra, hajvégápolókra. Illetve egyszerű praktikák érdekelnének. Mire figyeljek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook