Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Haj-Tan Szakképzős kozmetikus tankönyveket keresek fórum

Haj-Tan Szakképzős kozmetikus tankönyveket keresek (beszélgetős fórum)

2011. jan. 24. 19:09

Sziasztok.

Megvannak még a könyvek?

5. Judit29 (válaszként erre: 4. - Veronika27)
2009. szept. 23. 01:48
Köszönöm! Feltettem az apróhirdetések közé is! Ha nem sikerül, meg kell venni, bármilyen drágák is.... :(
4. Veronika27 (válaszként erre: 3. - Judit29)
2009. szept. 21. 22:57
Értem. Szerintem próbálj meg hirdetni akkor valamelyik hirdetőújság netes honlapján, hátha...Vagy esetleg antikváriumban keresgélj.
3. Judit29 (válaszként erre: 2. - Veronika27)
2009. szept. 21. 19:39
Szia! Köszönöm, megnéztem, de sajnos itt sem olcsóbb mint bármely boltban. :( Igazából azért indítottam a fórumot, hátha valaki aki ebbe az iskolába járt és már nincs szüksége az itt használt tankönyvre, eladná őket.
2. Veronika27 (válaszként erre: 1. - Judit29)
2009. szept. 21. 13:07
Szia! Én ajánlom neked a beato könyvkiadót, keress rá neten! Tőlük rendeltem pár könyvet. Amit felsoroltál, abból kettő meg is van.
2009. szept. 21. 00:01

A Húgom most kezdte ezt a sulit. Aki szintén ebbe a suliba járt vagy jár és meg vannak neki az alábbi tankönyvek, melyektől a bolti árnál kedvezményesebben megválna, kérem jelezze!


Bodor Ferencné - Kozmetikus anyagismeret

Halmos Judit - Kozmetikus anyagismeret jegyzet

Halmos Judit - Kozmetikus laborismeret

Seres Jánosné - Elektrokozmetika

Bodor Ferencné - Biológia kozmetikus számára

Kis Márta - English for beauty therapists


Aki nem tud segíteni ebben , de oda járt és megosztaná a tapasztalatait, vagy beszélgetne, itt szintén megteheti.


Köszönöm előre is a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook