Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Haj probléma! Kieselerde kapszula! A fodrászom ajánlotta mert nagyon hullik a hajam! Ismerős valakinek? fórum

Haj probléma! Kieselerde kapszula! A fodrászom ajánlotta mert nagyon hullik a hajam! Ismerős valakinek? (beszélgetős fórum)


17. adri8225 (válaszként erre: 1. - Cb82b220ce)
2011. dec. 1. 10:43

Sziasztok!

Nagyon sokat olvastam a portálon és nagyon tetszik, amint látom sokan küszködünk a hajhullással énis mér végig jártam mindent, elmentem egy fejbőr vizsgálatra és nem hiszitek el de fejbőr atkám van más néven demodex és ez okozza a hajhullásomat.Ez egy élősködő a fejbőrön megnéztem a mikroszoba hát nagyon undorító.Remélem evvel a hozászolásommal tudok segíteni. :)

16. cb82b220ce (válaszként erre: 15. - Elszabadult hold)
2011. nov. 30. 20:14
Sajnos most muszáj ezekhez folyamodnom mert a munkám miatt mindig 18 után érek haza és nem tudok se háziorvoshoz sem pedig fogorvoshoz menni mert egyszerűen nincs már akkor orvos és szabit nem tudok kérni a karácsonyi hajrá miatt. Januárba már igen, az idén már nem
2011. nov. 30. 19:51
Szerintem egy általános vizsgálatot ha kérsz a körzeti orvosodtól, akkor sok minden kiderülhet, és akkor célirányosan lehetne kezelni a dolgot nem találomra, a haj-problémára szedni ilyen-olyan gyógynövényes kapszulát. A kiváltó okot kell megszüntetni. Igen, lehet, hogy a vashiánytól hullik a hajad, de lehet, hogy megfázott a fejbőröd, vagy egy idáig fájdalommentes, de mégis problémás foggyökér okozza a bajt. Nekem is szólt a fodrászom, hogy az átlagnál jobban hullik a hajam (én is észrevettem) - de én fogorvosi kezelés alatt álltam, így tudtam, hogy egy problémás fog okozta a bajt. Ne kísérletezz az egészségeddel szerintem.
2011. nov. 30. 19:08
Én is szedem, és szerintem nagyon jó! :)
13. cony4
2011. nov. 30. 11:10
Ha már tudod hogy vashiányos vagy akkor miért nem szedsz vasat?Attól hullhat a hajad!!!
12. zebracsikó (válaszként erre: 11. - Cb82b220ce)
2011. nov. 29. 20:43
nekem nagyon bejött ez a kovaföld, nekem is fodrász ajánlotta
2011. nov. 29. 20:43
Most olvasgattam más fórumokat is. Ott a HairClinic-et dícsérik nagyon. Most már teljesen tanácstalan vagyok melyiket vegyem meg.
2011. nov. 29. 20:42

persze, kovaföld kapszula


én is szedem, szerintem nagyon jó!!!!

2011. nov. 29. 20:40
Ez a Kapszula nem más, mint a Kovaföld, nagyon jó a hajra.
8. cb82b220ce (válaszként erre: 7. - Era06)
2011. nov. 29. 19:07
Nincs semmi bajom amúgy, nem tudok róla.
7. era06 (válaszként erre: 1. - Cb82b220ce)
2011. nov. 29. 18:50
Pajzsmirigy probléma is lehet. Nem fáztál meg?
2011. nov. 29. 18:46
Igen,Dm-ben/Rossmannban lehet kapni,ugyanaz:)
5. cb82b220ce (válaszként erre: 4. - XDiamondX)
2011. nov. 29. 18:44
Elvileg ez a Kieselerde is az, legalábbis a net ezt írja.
2011. nov. 29. 18:41
Kovaföld kapszula,én is fodrász vagyok,és mindenkinek ezt ajánlom!
2011. nov. 29. 18:26
Sajnos ez egy halott fórum :-(
2011. nov. 29. 17:59
Sehol senki?
2011. nov. 29. 17:49

A fodrászom nagyon dicséri mert 2 vendége is szedi és nagyon dús lett tőle a hajuk és gyógynövény az egész tabletta.


Olyat akarok szedni ami nem hizlal és semmilyen más szőrzetet nem erősít, értsd bajusz vagy szakáll, fene tudja :-D már mindentől félek.


A lényeg, hogy nagyon hullik egy ideje, érdekes mert amikor fésülöm akkor szinten semennyire de amikor megmosom akkor egyszerűen tele van a kád a hajammal.


Vicc vagy sem de víz éri és hullik és hullik, nem tudom megmondani mennyi de nagyon sok és az utóbbi időbe nagyon ritkult a hajam.


A vasam alacsony, azt tudom.

Most meló miatt nem tudok nagyobb kivizsgálásra menni, nem tudok szabit kivenni.

Más gyulladásról nem tudok.

Alapból alacsony a vérnyomásom.

MIndig szép és dús volt a hajam. Ez nem csak őszi hajhullás mert ismerem milyen, ez valahogy más és pláne akkor amikor hajat mosok.


Erről a kapszuláról nem találtam túl sok mindent a neten sajnos és leírást sem, mullerbe lehet kapni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook