Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hair Clinic kopaszodásra fórum

Hair Clinic kopaszodásra (beszélgetős fórum)


1 2
27. kiscsillag01 (válaszként erre: 26. - Molly1)
2010. jan. 28. 17:02
A gyógyszer szedése alatt csak nem lenne olyan hatékony ha festenéd. Én utána kezdtem el festeni, és hullik jobban egy kicsit.
26. Molly1
2010. jan. 4. 11:59
Sziasztok, én is szeretném szedni ezt a kapszulát, és érdekelne hogy miért nem lehet hajat festeni közben?
25. edinku (válaszként erre: 14. - Emagdi)
2009. dec. 29. 12:41

A HairClinic® kapszula a következő hatóanyagokat tartalmazza:

Búzacsíraolaj

Aranyköles-kivonat

KERATONIL COMPLEX™

B5 vitamin


Ez az innovatív hatóanyag kombináció hármas hatással rendelkezik:


Küzd a hajgyökerek elgyengülése, deformálódása, a hajszálak idő előtti elvesztése ellen.


Hozzájárul, hogy a hajszálak erősen kapcsolódjanak a fejbőrhöz.


Segíti a keratin képződését, mely a hajat erőssé és rugalmassá teszi.


E hatások lehetővé teszik, hogy a hajtömeg sűrűbbé és dúsabbá váljon.

24. edinku
2009. dec. 29. 12:40
sziasztok.én tegnap vettem hairclinic-et,de inkább azért,mert eléggé töredezett,fénytelen,és elég vékonyszálú a hajvégeim.aztszeretném kérdezni,hogy aki már kipróbálta ezekre a problémákra is használt ? és tényleg hama nől tőle a haj ?
2009. nov. 23. 20:28
Nos, 3 hónapig kellett volna szedni de másfél hónap is elég volt hogy tapasztaljak változást. Már nem hullik annyira, és gyorsabban is nő ;)
2009. okt. 22. 14:46
Amíg szedem a gyógyszert közben nem érdemes hajat festeni? Még szinezővel sem? De gondolom nem lehet, különben nem ér semmit az egész.
2009. okt. 13. 16:23
lassan 1 hónapja szedem, majd megírom tapasztaltam-e változást!
20. 5e48d37001 (válaszként erre: 19. - Kiscsillag01)
2009. okt. 12. 11:32
Szerintem ennél mindegy mert különben írnák ,hogy mikor szedjük be,de Én azért eszek utána pár falatott ,hogy gyorsabban felszívódjon.
2009. okt. 12. 11:19
Mikor érdemes bevenni a hair clinicet? evés előtt vagy után? vagy mind1?
2009. szept. 24. 22:56
bocsi, hogy ennyit írok, de amit még nem tudok javasolni, az a hajgyógyász, akihez az egyik ismim elment. Megvizsgálta a haját, fejbőrét, egy csomó vérvételre, és egyéb vizsgálatra beutalóval elküldte a sztk-ba, aztán visszament a csaj, és a leletek alapján kifejezetten az ő bajára összeállított neki saját készítményeket, meg felírt neki receptre patikai cuccokat is, és még csak egy hónapja használja, nem vett észre még semmit, de már benne van a 45 ezerben. És ha nem használ? Akkor 3 hónap múlva ott tart, hogy 100 ezer feletti zsetontól megszabadult, és egy tapasztalattal több van neki? A hajgyógyász meg azt mondja, hogy sajnálom, kipróbáljunk valami mást?
2009. szept. 24. 22:52

Nekem meg műtét utáni immungyengeségre fogták a hajhullásomat, de már elmúlt 8 hónap a műtét óta, és a hajhullásom még nem múlt el, csak a hajam:(

Próbáltam már belső immunerősítésre humet-R szirupot+ alpicortF hajszeszt+ babe extra kímélő hajsampont hajhullásra három hónapon át, és kb 10%-ot ha javított. Nekem nő folyamatosan a bébihaj a kihullott helyett, de úgy nézek ki mint egy boszi, a sok rövid szétálló hajacskától, a hosszú hajszálaimból meg már alig van. Nagyon gáz.

Ez a bőrgyógyász által javasolt 3-as kúra havi 12-ben is benne volt nekem, úgyhogy most inkább utánanézek ennek hairclinc-nek, és azt próbálom ki. Csak nem tudom mennyire jön ki mostanság egy hónapra.

2009. szept. 24. 22:47

hali.


nekem egy ismerősöm, aki vega használta egy hónapig, és sokat javított neki, mert nála az volt a fő gond, hogy nem juttatott semmi olyat a szervezetébe, amiből a haj létre tud jönni, mert ugye a haj alapanyaga az állati eredetű cucc. Csak nem volt több zséje rá, ezért abbahagyta. Ő nem közvetlenül vette észre a javulást, hanem az első szem beszedése után kb. 5 héttel, tehát amikor már nem is szedte.

2009. aug. 29. 08:59

Sziasztok!


Cukorbeteg vagyok és érdeklődni szeretnék, hogy ettől függetlenül szerintetek szedhetem-e a hairclinic kapszulát!? Vagy valaki kipróbálta már így?

Előre is köszönöm a választ!

14. emagdi
2009. aug. 18. 19:40

egyébként mi a hatóanyaga ennek a kapszulának?

(nem akarom megnézni a hairclinic.hu oldalt, mert nagy felkiálltójelekkel szól a google, hogy vírusveszélyes...)

2009. aug. 18. 19:35
Én múlt héten kezdtem el szedni a Hair Clinic-et,hát majd meglátom,hogy mennyit fog változtatni.Hajam fekete,ami nem tesz neki túl jót,de erre nem lehet festeni.Szedtem már régebben Revalidot,az tényleg jó volt.De gondoltam most megpróbálom ezt,egy részt olcsóbb,meg egy nap 2-t kell szedni belőle.
12. kerkira (válaszként erre: 11. - Otoko)
2009. jún. 19. 10:11
Nekem nem okozott semmi ilyen gondot, sőt ez volt az első olyan tabletta, amitől nem lettem farkaséhes. A revalidtól, meg a merc specialtól olyan éhség tört rám, hogy alig bírtam visszafogni magam.
11. Otoko
2009. jún. 18. 12:26
sziasztok! pont 1 hónapja kapkodom ezen kapszulákat és a fodrászom szerint hatott, mert rengeteg új hajam lett (bár ez lehet a céklatablettának köszönhető, amit ezelőtt szedtem majd fél évig). ennek ellenére lehet mégis abbahagyom, mert nálam nem enyhe hasmenés is jelentkezett a kúra folyamán. esetleg ti is tapasztaltok hasonló mellékhatást?
10. kerkira (válaszként erre: 1. - Levra006)
2009. márc. 13. 21:33

Szia!

Úgy néz ki hatott a Hair Clinic kapszula. :)))

Nézd meg a bemoldalamon a képeket. Látványosan csökkent a kihullott haj mennyisége. Remélem tartós lesz.

Beszámolok majd a további fejleményekről.

Egyébként nekem ez az első gyógyszer ami segít, és nagyon hamar lett eredménye.

9. kerkira (válaszként erre: 8. - Reni33)
2009. febr. 9. 21:37
Szia, és esetleg valamilyen más terméket próbáltál sikerrel?
8. Reni33 (válaszként erre: 7. - Kerkira)
2009. febr. 8. 14:19
Én beszedtem 3 havi adagot,de semmit nem használt!!!
7. kerkira (válaszként erre: 6. - 24af5bf008)
2009. febr. 5. 19:50
Szia! Kb. mennyi idő után hatott a barátnődnek?
2009. febr. 3. 22:53

Sziasztok!

Az én barátnőm szedi ezt a tabit, mert ő is kopaszodott, de neki sokat segített, a hajhullása már teljesen leállt!:) Most ott tart,h. reméli,h. a haja dúsabb is lesz tőle, sztem egyébként szebb tőle a haja, olyan fényesebb, meg egészségesebbnek néz ki, ja és sokat nőtt, dúsabb ugyan nem lett, de nőtt a haja!

Remélem segíthettem!

2009. febr. 3. 21:04

Szia Kerkira!

De szuper ,hogy végre írt valaki!:)Kíváncsian várjuk a tapasztalataidat!:)

4. kerkira (válaszként erre: 1. - Levra006)
2009. febr. 2. 10:59

Szia! Látom nem írt neked senki, pedig érdekelnének engem is a tapasztalatok.

Nekem már olyan mértékben hullik a hajam, hogy elképesztő. Mindent kipróbáltam már, úgyhogy utolsó lehetőségként pénteken elkezdtem szedni az hair clinic-et. Állítólag néhány hét múlva már észlelhető a változás. Majd megírom a tapasztalataimat.

2008. okt. 25. 16:44
Engem is érdekelnének a tapasztalatok!!!
2008. okt. 3. 23:17
Senki?:(
2008. szept. 25. 18:48
Sziasztok! Azért indítom ezt a fórumot, mert szeretnék minél több infot begyűjteni ezzel a kapszulával kapcsolatban. Nem olcsó mulatság ez sem , de édesanyám annyira kopaszodik, hogy én már mindent megpróbáltam érte. Különböző "gyógyszereket":Revalid, Forpacil, Biovanne...semmi(ja és a hajszeszekről nem is beszélek). Most megcsillant a szemem, hátha ez segítene neki. Természetesen az orvosi kivizsgálások megvoltak...de semmi...Ja persze minden más ötletet is szívesen fogadok!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook