Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Habituális vetélés fórum

Habituális vetélés (beszélgetős fórum)


9. Kismaki77 (válaszként erre: 8. - Alnisa)
2023. jan. 13. 18:58
Persze, azért is próbálom magam is körbejárni a témát, itt is. Amúgy nagyon jó ötletet adtál, az egyik lombikos fórumon találtam is egy szimpi dokit.
8. Alnisa (válaszként erre: 7. - Kismaki77)
2023. jan. 13. 07:38
Azért ne bíz magad 100%-ban másokra. Olvass utána, sokat! Leginkább lombikos fórumokon vannak nagyon képen a lányok!
7. Kismaki77 (válaszként erre: 6. - Alnisa)
2023. jan. 12. 19:26
Hát igen, sajnos jó orvost sem egyszerű találni, meg nyilván sok oka is lehet, de bízom benne, hogy valaki kideríti.
6. Alnisa (válaszként erre: 5. - Kismaki77)
2023. jan. 12. 13:32

Szegeden igen nagy eséllyel találsz jó orvost. Jó nődokit kell első körben, ő biztosan javasolja majd a kivizsgálást, mind nőgyógyászati (hormonok, endometriozis), endokrinologus (pajzsmirigy, inzulinrezisztencia) és immunologiai vizsgálatra. De azt tudni kell, hogy ezeknek a végig zongorázása több hónap, még akkor is ha magán úton csináltatod! Biztos van meddőségi központ is a közelben, de ott nem arra összpontosítanak, hogy kiderüljön mi a baj, hanem ,hogy terhes legyél, az már nem téma náluk, hogy meg is marad e az a baba.

Rengetek fórumot olvastam anno a témában és én is csak a szélét kapargattam a dolgoknak. Ezer féle a gond lehet és nehéz 1 jó szakembert találni, általában több felé kell nézelődni.

5. Kismaki77 (válaszként erre: 4. - Alnisa)
2023. jan. 12. 13:08

Köszönöm a válaszod! És sajnálom, hogy neked ennyiben maradt a dolog :(

Én a Dél-Alföldön lakom, a legközelebbi nagyváros Szeged. Nem tudom, ott ki foglalkozik ezzel a problémával, de akár messzebb is elmegyek.Eléggé el vagyok keseredve, de még a 30as éveim elején járok, így nem akarom feladni a reményt.

4. Alnisa (válaszként erre: 1. - Kismaki77)
2023. jan. 11. 08:13

El kell menni első körben véralvadás vizsgálatra. Attól függően merre laksz tudunk orvost javasolni. Én a Dunántúlon lakok, itt mindenkit Zalaegerszegre küldenek Dr Kovács Mónikához. Ott néznek genetikát is, meg a véralvadási zavarokat. Beutaló köteles, amit én anno a háziovostól kaptam, a nődoki javaslatára.

Nekem is egy egészsége és problémamentes terheeság után volt 2 vetélésem. Utána mentünk vizsgálatra és derül ki a véralvadási zavar. A terhesség alatt besűrül a vérem, elzáródik a lepény felé a véráramlása és elhal a terhesség. Valószínű, most nem egy gyerkőcöm lenne, ha ez előbb kiderül. Azóta volt egy méhenkívülim is, azóta nem próbálkoztunk és már elmúltam 40, így nem is fogunk már. Így jártam.

3. Kismaki77 (válaszként erre: 2. - Charlize)
2023. jan. 10. 16:09
Köszönöm szépen!
2. Charlize (válaszként erre: 1. - Kismaki77)
2023. jan. 10. 14:50

Sok évvel ezelőttről őrá emlékszem:


[link]


[link]


Van még egy orvos ugyanilyen néven. Erre figyelj!

2023. jan. 10. 12:50

Sziasztok!


Sokat olvastam már a témában, de hátha itt is tud valaki segíteni. 2 éve született a kislányom egy probléma mentes terhességből és azóta sajnos két vetélésem is volt már. Mindkettő a 2. trimeszter elején.

Ismertek-e esetleg olyan orvost, aki ennek a kivizsgálásával foglalkozik és elkezdi felderíteni a lehetséges okokat? Vagy van valakinek ötlete merre induljak? Nagyon szeretnénk kistesót, de félek újra belevágni. Köszönöm, ha bárki segít!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook