Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha vissza pörgethetnéd az időt... és visszamehetnél a múltba, min változtatnál? fórum

Ha vissza pörgethetnéd az időt... és visszamehetnél a múltba, min változtatnál? (beszélgetős fórum)


1 2
2022. aug. 27. 19:53

Két dolgon.

Nem mentem mikor hîvtak, és maradtam, amikor marasztaltak.

53. timycat (válaszként erre: 52. - Epresturmix)
2022. aug. 27. 19:44
Most "iszom" a 3. üveggel. Hát fene tudja, ártani biztos nem árt.
52. Epresturmix (válaszként erre: 50. - Timycat)
2022. aug. 27. 19:02

Elhiszem! 😩

Írtad, hogy egyáltalán nem vagy a régi. Azért csak feltűnik neki is! Valamelyik cbd olajat nem próbáltad ki? Mit gondolsz?

51. semleges (válaszként erre: 48. - Epresturmix)
2022. aug. 27. 18:59
Igen, azt gondolom jó ötlet. Ha sok embert érint és ilyen komolyan, akkor foglalkozni kell vele. Szerintem előbb utóbb fognak is csak az idő.
50. timycat (válaszként erre: 47. - Epresturmix)
2022. aug. 27. 18:35

Minden új probálkozásnál megcsillan a remény, hogy na most talán jobb lesz, aztán átbillen és még erősebben jön vissza.

Család? Viselik. P totál optimista, legalábbis kifelé. A gyerek előtt amennyire csak lehet tartom magam, de nem h.lye, ő hihetetlenül kétségbe van esve.

49. timycat (válaszként erre: 46. - Semleges)
2022. aug. 27. 18:31

Köszönöm szépen!

Ismerős doki mikor májusban Szegeden volt KK egy gyors kérdés erejéig elkapta, de olyan arrogáns választ kapott, amitől köpni-nyelni nem tudott, viszont nem tagadta hogy ilyen előfordul. Mondjuk ez nem új, tv-ben is lenyilatkozta, szintén balta stílusban.

48. Epresturmix (válaszként erre: 46. - Semleges)
2022. aug. 27. 18:03
Gondolod, ez jó ötlet? Mármint pont azoknak panaszt benyújtani, akik ebben vastagon benne vannak? Annyi károsult van! Csak valahogy mindenki tagadja! 🥹
47. Epresturmix (válaszként erre: 40. - Timycat)
2022. aug. 27. 18:02
😞 ennyire szarul vagy Timi? Te mindig jöttél-mentél, intézkedtél! Rohadtul sajnálom! Családod hogy viseli?
46. semleges (válaszként erre: 40. - Timycat)
2022. aug. 27. 17:51

Szia Timycat!


Lehet, hogy már meglépted de nem gondolkodtál azon, hogy írsz a gyógyszergyártócégnek (amelyik vakcináját kaptad) vannak ott tudósok, okos szakemberek akik talán tudnának valami megoldást a fájdalmaidra és problémáidra. Azt is elképzelhetőnek tartom, hogy összevetik a tüneteid, állapotod más hasonló betegekkel. Persze kellene hozzá a háziorvosod vagy szakorvos aki tisztában van az állapotoddal.

Lehet naiv elképzelés, de hátha valaki felkarolja ezeket a betegeket hiszen biztos nem vagy egyedül a problémáddal.


Gyógyulj meg mihamarabb.

45. Amaunet (válaszként erre: 44. - Bless the child)
2022. aug. 27. 17:48
👍🤣
2022. aug. 27. 17:44
Egy bizonyos embernek adnék gumit. A 60-as évek valamelyik napján🙂
43. Amaunet (válaszként erre: 42. - Timycat)
2022. aug. 27. 17:38

Hidd el, van fogalmam - csak én nem untatom az olvasókat.


Mielőbbi gyógyulást!



(Nem, nem akarok részleteket olvasni!)

42. timycat (válaszként erre: 41. - Amaunet)
2022. aug. 27. 17:16

"Képzeld, van akinek egy lába sincs és soha nem panaszkodik. 18 évesen vonat alá került és azt mondja, járhatott volna rosszabbul is. Tanult, mérnök programozó lett belőle és 3 gyermek édesapja."


De nem fáj, párszor már én is ott tartottam, hogy levágok magamról ezt-az, de már egy nagyobb lélegzetvétel is úgy fáj mintha kést döfnébek a bordáim közé. Szóval sakk-matt.


Bocs hogy untatlak, de látszik fogalmad sincs miről írsz.

41. Amaunet (válaszként erre: 40. - Timycat)
2022. aug. 27. 16:23

Szinte sejtettem, hogy itt is le fogod írni a problémádat. Igen, tudjuk mindannyian, hogy milyen beteg vagy.

Nem üres frázisok ezek. Mindenkinek megvan a saját problémája, ami számára a legnagyobb. De azzal, hogy itt leírnám nem lennék előrébb a megoldásában. (nem is érdekelne senkit, mert nem az ő problémája)


Képzeld, van akinek egy lába sincs és soha nem panaszkodik. 18 évesen vonat alá került és azt mondja, járhatott volna rosszabbul is. Tanult, mérnök programozó lett belőle és 3 gyermek édesapja.


Persze, lehet úgy is, mint korábban írtam, hogy depresszióba zuhan az ember és bele kövül, bele savanyodik a problémájába.

40. timycat (válaszként erre: 39. - Amaunet)
2022. aug. 27. 15:35

Pár éve én is ilyen nagyon bölcs, üres fázisokat írtam volna.


De mióta 1 éve nem alszok egybefüggő másfél órát az állandó fájdalomtól, ami megnyomorítja a testemet, az orvosok úgy vannak már velem hogy bár takarodnék már el az életből, mert semmi, de semmi kezelést, gyógyszert nem tudnak adni. Annyival vagyok "előrébb" hogy a próbálkozások mellékhatásaira is gyógyszereket szedek, amiknek újabb mellékhatásaik vannak, gondolom jövő héten majd újabb gyógyszereket kapok.

A 100%os, egészséges, sportos állapotból 1 év alatt napi 12 szem gyógyszert szedő, mozgásában korlátozott állandó fájdalommal élő nyomorult lettem.

És akkor jönnek a "segítő közhelyek", hogy változtass magadon. Úgy cserélnék egy ilyen bölccsel, hogy csak 1 hétig legyen a bőrömben aztán mutassa meg hogy kell ezt csinálni.

39. Amaunet (válaszként erre: 35. - Timycat)
2022. aug. 27. 14:28
Ha nincs ráhatásunk, akkor változni kell. Az életet nem azért kapjuk, hogy boldogtalanul, megkeseredve éljünk. Lehet egy baleset után is értelmes, boldog életet élni, de lehet begubózni, mindenkit hibáztatva, megkeseredetten élni.
38. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 27. 13:18
Rengeteg apróságon változtatnék. A lényeges események miatt lettem az, aki vagyok, de nagyon sok "kis" döntést módosítanék, kb. 10 éves koromtól - felsorolni hosszú lenne.
2022. aug. 27. 08:34

Miért picsázol?!

Miért fetrengenél otthon terhesen?

Jót írt, ez is egy lehetőség, add örökbe. Nincs segítséged? A gyerek apja tudja, hogy terhes vagy?

Arról nem beszélve, hogy rengeteg fogamzásgátló lehetőség van. Ha egy nő nem akar terhes lenni tud tenni érte. De persze mindenki azt csinál amit jónak lát. Te tudod mi a jó neked. Kitartást neked, mert úgy tűnik most nehéz helyzetben vagy.

2022. aug. 27. 00:16
Hagyd, más facával csalánt verni mindenki nagyon tud.
35. timycat (válaszként erre: 26. - Amaunet)
2022. aug. 27. 00:14

"Ha valaki elégedetlen azzal ahová jutott, önmagával, akkor mindig van lehetőség változtatni, változni.


Nem sopánkodni és a múltat visszavárni kell!"


Ez így nagyon facán hangzik csak az élet nem ilyen egyszerű, mert egy csomó mindenre egyszerűen nincs ráhatásunk (baleset, betegség, műhiba stbstb).

2022. aug. 26. 23:25
Ha látom milyen lesz a világ, tényleg meg sem születtem volna. Igaz az sem az én döntésem volt
2022. aug. 26. 23:01
Es egyebkent a gyerek nem elado.
32. Soufflet (válaszként erre: 32. - Soufflet)
2022. aug. 26. 22:59
Kerek 2000£-ot a szamlamra most, hogy beszelgesunk.
31. Soufflet (válaszként erre: 20. - Epresturmix)
2022. aug. 26. 22:54

Sok szerencse lesz sunyinbanz,mert a "fonokommel" dugok. Teruleti meg barhova beosztott betanito.


Akinek kulcsa van hozzam egy ideje.

30. Soufflet (válaszként erre: 20. - Epresturmix)
2022. aug. 26. 22:47

Es akit emlitetttem. A "fonokom". Teruletimeg barhol oktato.


Par napja azert nem fizettem megint 160 £-ot, mert neki van kulcsa hozzam.

2022. aug. 26. 22:19

Ahova visszapörgetném az egy baleset ..elvenném a kocsikulcsàt ..vagy átvállalnám helyette..

De ilyen lehetőség nincs nem lehet a multba visszamenni :(

2022. aug. 26. 22:18
Most már nem mondhatják hogy életképtelen vagyok..
2022. aug. 26. 22:17

Ugyanigy csinàlnàm mert sajnàlok és nem gàzolok át embereken ..de forditott esetben mit kaptam? Engem nem engedett hogy boldog legyek zsarolt..amikor ő lett boldog meg sumàkolt hazudozott..


De nem baj elengedem a mult terheit ..

Van amibe büszke vagyok magamra pl.szorgalmasan melozok néha túl sokat és egyedül nevelek 2gyereket és most érett be hogy egyenesbe jöttünk talàn sikerül a helyvàltoztatàs is idővel ami még a múlt és a rossz emlékekhez köt..amire nem vagyok büszke belementem olyan kapcsolatokba amikre egyàltalán nem volt szükségem..hisz jól elvagyok egyedül is van Énidőm a gyerekeken kívül..

26. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 26. 22:05

Semmin.

Minden úgy van/volt jó, ahogy történt, hiszen így lettem ilyen.

Ha valaki elégedetlen azzal ahová jutott, önmagával, akkor mindig van lehetőség változtatni, változni.

Nem sopánkodni és a múltat visszavárni kell!

25. Banános Zselé (válaszként erre: 19. - 9b10f3d7ff)
2022. aug. 26. 21:43
igen, azt írta 4. hsz.-ban
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook