Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha visszamehetnétek a 20-as éveitekbe… fórum

Ha visszamehetnétek a 20-as éveitekbe… (beszélgetős fórum)


1 2
2021. szept. 9. 08:24
Sok mindent másképp csinálnék. Pl. nem pazarolnám az időmet idiótákra, nem mennék vissza azokhoz, akik bántottak, elégedettebb lennék magammal, csak magamra hallgatnék.
8. Sirga (válaszként erre: 5. - Bichi)
2021. szept. 9. 07:08
Dettó :)
7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Szaszy88)
2021. szept. 9. 02:52

Annyiban változtam, hogy nem akarok már mindent rögtön, azonnal.

Hogy mit csinálnék másként? Semmit.

Akkor, ott hoztam döntéseket amelyeknek ma is vállalom a felelősségét. Hiszen az is én voltam.

Nem bánkódom és siránkozom. Nem rágódom a múltom. A mában élek és tervezem a jövőt.

2021. szept. 9. 00:55

A legnagyobb hibáimat a magánéletemben követtem el. De ha azokat nem teszem, nem lenne a lányom. Lehet, hogy lenne lányom, de nem ő lenne az, aki most. Őt meg nem adnám.:) Szóval a magánéletben semmit.


Munkában viszont igen, sokkal tudatosabban építeném a karrieremet,és amikor kapnék egy pár éves jobban fizető munkát, nem bejárnám a szabadságaim alatt Európát, hanem nagy részét félretenném és a 2008-as válság alatt a mélypont közelében OTP és MOL részvényekbe fektetném.

5. Bichi (válaszként erre: 1. - Szaszy88)
2021. szept. 8. 23:30
Sokkal jobban kiélvezném a "kisgyerekes" időszakot
2021. szept. 8. 22:38
Van amit meg kéne akadályozni és van amit nem kéne megtenni...
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Szaszy88)
2021. szept. 8. 22:20
Semmit nem bántam meg, mindent így tennék, hiszem az akkori döntéseim akkor a legjobbnak tűntek.
2021. szept. 8. 22:17
Igazából semmit. Mindenből, amilyen voltam akkor, lett az, ami...szóval érted 🙂
2021. szept. 8. 22:04
Sziasztok. Ha vissza mehetnetek a 20-as eveitekben mi az amit maskepp csinalnatok? Miben valtoztatok azota es mi az ami jo lett volna akkor ami mar most megvan ertem itt szt hogy turelmesebb vagy vagy megertobb stbstb
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook