Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha van szőrméd, gyere nézd meg hogyan csinálták!!! fórum

Ha van szőrméd, gyere nézd meg hogyan csinálták!!! (beszélgetős fórum)


2010. márc. 9. 11:44
Gonosz,sötét,tudatlan,érzéketlen lelkületnek kell lenni ahoz hogy valaki ilyesmit véghez vigyen!Milyen jó hogy én nem vagyok ilyen!!
2010. márc. 9. 11:06

Itt az oldalon balra néha feltűnik egy régi kérdés, így újra előtérbe kerül.

Már napok óta tele van a tv állatkínzásokkal, állatviadalokkal, szőrmekészítőkkel...

Sajnos sok emberben nem kelt borzadályt egy ilyen riport megnézése, sőt...nekik ezt el is lehet adni, és már várják, hogy valami szörnyűséget lássanak.

Ilyen téma bemutatásából élnek az olyan riporterek, akik az emberi értékeket nem ismerik, nem képesek felkutatni. Pedig mennyi szép, mennyi érdekes és értékes dolog van a Földön!

Nem csak az állatkínzókat, hanem azokat is elítélem, akik képesek erről főműsoridőben a legnézettebb műsorokban bemutatni. Nem azt mondom, hogy titkolni kellene, de az a hangnem, az a stílus, ahogy rezzenéstelen arccal elmondja, hogy mi következik, és mit láttunk (talán még mosolyog is hozzá) ... ez az első felháborító az egészben.

A legritkább esetben van következménye egy ilyen riportnak, ebből is látszik, hogy csak ők akarnak népszerűséget maguknak, és nem az állatkínzás a lényeg. :(

2010. febr. 9. 16:14
Képtelen vagyok végig nézni,mindjárt sírva fakadok és remegek az idegtől.A múltkor láttam egy borzasztó riportot,kikészültem teljesen.Hogy d*gölne meg az összes készítő és mindaz,aki támogatja/részt vesz benne,kívánom tiszta szívből,h kínok között haljanak meg!!Miért kell ilyen kegyetlen,mocsok,szívtelennek lennie az emberiségnek?
2010. febr. 6. 06:23
Én sem hordok szőrmét. Egyedül az acélbetétesem bőr. De még műszőrös csuklyás kabátot sem veszek fel, az sem tetszik. A szőrme ősember szokás...
2010. febr. 5. 23:10
Nem merem megnézni :( én sem hordok se szőrmét,se bőrt...
2010. febr. 5. 23:04

Én sem nézem meg..és nem vennék fel szőrmét pont ezért.

Még a csizmám is műbőr:-)

2010. febr. 5. 22:20

én sem nézem meg a videót, mert már sok ilyet láttam

szörnyű

azokkal az emberekkel UA kéne csinálni mint amik ők csinálnak szegény állatokkal

egyébként ezt hívják embersovinizmusnak ami egy hajszállal sem kevesebb mint a fasizmus

5. viva70 (válaszként erre: 3. - E84f402a75)
2010. febr. 5. 22:17
Meg is érdemelnék. Sajnos sokan fel sem fogják ezt!:((
2010. febr. 5. 22:17
üdv. nem nézem meg a videót, mert így is sejtem, mi van benne. imádom az állatokat, és nem hordani. még a natúr sertés vagy marha bőrért sem vagyok oda. az összes valódi bundát felgyújtanám a viselőjén, ha nem félteném az állásomat. hül.e sznob dolog ez a bunda. ősemberek ezek...vagy mi????????? továbbküldöm...
2010. febr. 5. 22:05

Szia!


Valószínű ua.!!!


Én elvből nem hordok bundát, de akin meglátom ezek után szájon vágom...

2. viva70 (válaszként erre: 1. - E84f402a75)
2010. febr. 5. 22:03

A múltkor kaptam ilyent az iwiw-en. Gondolom ez ugyanaz, vagy hasonló lehet. Végignézni nem tudtam a sírástól. Mélységesen felháborítónak és elítélendőnek tartom az ilyesmit!:(((((((

Nekem sose legyen bundám!!!!!

2010. febr. 5. 22:00

Brutalitás azért, hogy egyesek bundát viseljenek? Hihetetlen! Csak erős idegzetűeknek, de tényleg!!!!Azt hiszem elsőként azokkal csinálnám azt ami a videón látható, akik bundákat vesznek és támogatják az ilyen állatkínzást!

Másodszor azokkal, akik maguk is elkövették ezeket a kegyetlenségeket!

...tovább »

Üzenet szövege

Csak erős idegzetűeknek!

Tényleg nézd meg! Igen, ilyenek is vannak...csak annyit kéne

tenni, hogy nem venni szőrmét!!! Küldd tovább kérlek


[link]


Annyit fűzök a hoax dologhoz: ettől függetlenül küldjétek tovább, hogy minél többen láthassák mire képes az ember egy csomó felesleges dologért!


Az a baj, hogy pont azok a puccos "dámák" és ki tudja kik nem olvassák el az e-mailt és nem nézik meg a videót, akiknek szólna. :-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook