Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha van olyan recepted, amit már évek óta készítesz, és megjelenik valahol más elkészítési móddal, ki szoktad próbálni? fórum

Ha van olyan recepted, amit már évek óta készítesz, és megjelenik valahol más elkészítési móddal, ki szoktad próbálni? (beszélgetős fórum)


2014. máj. 13. 09:25
NEM,MERT EN RAGASZKODOK MINDIG AZ EREDETI RECEPTHEZ,DEGA VMI MIATT NEM IZLIK NEHA KIPROBALOM AHOZZA HASONLOT,KI TUDJA LEHET NAGYON FINOM JELIGEVEL.
6. 9c8432d068 (válaszként erre: 5. - Pné Veronika)
2009. jan. 5. 17:41
Én is nagyon szeretem mások hasonló receptjeit kipróbálni,valóban jó eszköz arra,hogy el lehessen dönteni,melyik a finomabb: az enyém,vagy a másé?
2009. jan. 5. 17:33

Persze, hiszen lehet, hogy jobb, mint ahogyan én készítem.

Ha mégsem, akkor pedig elégedett lehetek, hogy az enyém a jobb... :-D

2009. jan. 5. 17:22
Igen,mert lehet hogy az jobban fog ízleni.Példa erre a pörkölt,mert ugye a legtöbb helyen borssal,paprikával,paradicsommal,esetleg lecsóval ízesitik.Én 0.50 dkg húshoz 1 kis doboz süritett paradicsomot adok,2-3 gerezd fokhagymát,és jó késhegynyi köményt adok.Nekem ez jött be.Nem véletlenül mondják,ahány ház annyi szokás!Me g a lecsó.Én előbb a parit párolom meg,aztán adom hozzá a paprikát,és azóta nem fáj a gyomrom a lecsótól.
2009. jan. 5. 17:21
természetesen
2009. jan. 5. 17:17
Hat persze. Miert ne? Legalabb kiderul melyik a jobb.
2009. jan. 5. 17:15
Ha van olyan recepted,amit már évek óta készítesz,és megjelenik valahol ugyanaz a recept más elkészítési móddal,akkor ki szoktad próbálni a másik változatot is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook