Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha van kedved, oszd meg velem a jövőbeni terveid! fórum

Ha van kedved, oszd meg velem a jövőbeni terveid! (beszélgetős fórum)


5. ab4b6bc17d (válaszként erre: 3. - Elszabadult hold)
2010. szept. 13. 10:09
Jó ötlet! Mióta felnőttem, én sem szeretem a telet (ill. csak azt a részét, amikor a lányommal szánkózunk), mert hideg van, minden komor... viszont bent, a melegben jólesik olvasgatni... és igen, ki lehet használni az időt, hogy az ember lánya elmerüljön egy kis tanulásban :)
4. ab4b6bc17d (válaszként erre: 2. - Ylush)
2010. szept. 13. 10:07

Szia! Igen, azt hiszem, az első mindannyiunk álma, hogy kiegyensúlyozottan tudjuk felnevelni a gyermekeinket!


A jogsim nekem már megvan, igaz, nem volt tervben, de a párom ragaszkodott hozzá, hogy szükség lehet rá, így letettem. Nem mondom, hogy szeretek vezetni, de tényleg szükséges már a mai világban :)


Nyelvvizsga: angolból középfokig jutottam (szerintem ahhoz, hogy felsőfokunk legyen kint kéne élni angol nyelvkörnyezetben legalább egy évig)

Én szeretnék még nyelvvizsgázni olaszból, de ahhoz újra bele kéne merülni...

Te milyen nyelvből készülsz?

3. elszabadult hold (válaszként erre: 1. - Ab4b6bc17d)
2010. szept. 12. 09:37
A nem titkosakat ide írom: :) mikor elkezdődik az ősz, majd jön a hideg tél, akkor én mindig kitalálok magamnak valami - lehetőleg hasznos vagy értelmes - elfoglaltságot. Egyszer elkezdtem egy sulit, mire eljött a vizsgaidőszak már a tél is elmúlt (jó hamar), most pedig a félbehagyott német nyelvet kellene tovább tanulnom... Azt tudni kell, hogy a tavaszt és a nyarat szeretem, s ha valami ilyesfélével elfoglalom magam, számomra hamarabb véget ér a tél.
2010. szept. 12. 00:32

Jövőbeni terveim:


Rövidtávon:

Kiérdemli a "Legjobb Anya" elismerést a kisfiamtól, letenni a jogsit, és megcsinálni egy nyelvvizsgát.


Hosszútávon:

Boldog, békés, nyugodt családi légkört teremteni... és ennek a feltételeit megvalósítani!


:)

2010. szept. 12. 00:14
Beszélgessünk róla, hogy mire vágysz még az életedben, amit eddig esetleg még nem sikerült elérned, hogy mit teszel érte, hogyan fogsz hozzá és így tovább....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook