Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha van egy vicces történeted írd le!!!! fórum

Ha van egy vicces történeted írd le!!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
21. 22b83e8961 (válaszként erre: 19. - Ef1a32d478)
2007. szept. 14. 12:04
Ha vannak még mozis történeteid akkor ki vele!Kiváncsian várjuk.
20. Alexa77 (válaszként erre: 18. - Rika)
2007. szept. 14. 11:53
Szia! Teszek fel kepet, ha elokerul a parom, mert en nem vagyok annyira profi a gephez, hogy tudjam, hogyan kell. Majd megkerem, hogy segitsen. A felelmeket pedig le lehet gyozni, erdemes is, mert csodas dolog egy masik, erzo es gondolkodo lennyel egyutt mozogni, dolgozni... Nem tudom megunni az erzest, immaron 20 eve.
2007. szept. 14. 11:52
Barátnőimmel moziba mentünk! Kb. fél órával a kezdés előtt vettük meg a jegyeket. Illetve én vettem meg 5-öt!Vasárnap délután! Elsó sorba kaptunk jegyet, mindenki kifizette a sajátját nekem, annyi aprópénz volt nálam, hogy két kézzel kellett fognom! Fiatal fickó volt a jegypénztárnál. Gondolhatod milyen égés lehetett, odaadni a 20-asokat, 50-eseket stb. Bementünk a terembe kezdés előtt negyed órával! És mivel az első sorba kaptuk a jegyet, beültünk inkább a 8. sorba! :)) Gondoltuk nem fognak jönni! Hát tévedtünk, újabb égés, felállítottak minket! Utána beültünk az 5. sorba. kezdés előtt 5 perccel, megjelentek akiknek oda szólt a jegyük.újabb égés, újabb felállítás! Ezután kénytelenek voltunk beülni az első sorba.igaz hogy többen égtünk egyszerre, de mégis úgy gondoltuk elég volt. aztán a film közbe csörgött egy barátnőm telefonja, felvette a telefont, a filmben, inkább mese (Lecsó) szerencsére "hangos jelenet" volt, de hirtelen csend lett csak a barátnőm beszéde hallatszott! :))) Mozis történeteim vannak még!! :)
18. rika (válaszként erre: 15. - Alexa77)
2007. szept. 14. 11:45

Szia!

Nagyon szép történet. Tennél fel pár képet a pacikról? Imádom a lovakat. Nagyon tisztelem őket, de félek is tőlük. Szeretnék megtanulni lovagolni, de tartok is tőlük.

17. Alexa77 (válaszként erre: 16. - 22b83e8961)
2007. szept. 14. 11:45
Tenyleg szeretek igy elni, bar ne hidd, hogy mindig konnyu! Amiota az eszemet tudom, rengeteget dolgoztam, mert arra mar nem lett volna penzunk, hogy lovaszt is tartsunk a lovak melle. Gyakorlatilag minden lo koruli munkat mi csinaltunk a hugommal meg apuval. Most mar 2 honapja van egy alkalmi segitsegunk, de mar nagyon kellett. Osszesen - a bertartottakkal egyutt - 29 lo van otthon. Kepzelheted! Meg hat az is termeszetes volt gyerekkoromtol kezdve, hogy valasztani kellett, en kapok uj cipot, vagy a lo. Mindig a lo nyert, termeszetesen. De en sose bantam. Most kisse bonyolultabb lett az eletem amiatt, hogy egyutt elunk a parommal Pesten, igy hetente tobbszor rohangalok haza anyuekhoz a lovak miatt. De ez csak atmeneti allapot, szerencsere, mert epitkezunk videken es jovo oszre mar ha minden igaz, a sajat lovaimat el tudom vinni oda magammal. Alig varom!
16. 22b83e8961 (válaszként erre: 15. - Alexa77)
2007. szept. 14. 11:34
Azért nyitottam ezt az oldalt mert igen rossz passzban vagyok lelkileg.Most még a lábam is fáj mert kb egy órája akkorát estem mint az ol ajtó de lehet,hogy kicsit nagyobbat.Ezt is elmesélem a lányomnak.Olyan jó lehet így élni.Lovakkal stb..Szinte látlak magam előtt.Irigyellek na nem undokságból!Holnap egy napra elmegyek a vidéki nagymamámhoz én addig megyek míg a faluban nem találok egy lovat a lányomnak,hogy megsimogathassa!
15. Alexa77 (válaszként erre: 14. - 22b83e8961)
2007. szept. 14. 11:25
Tunder lehet a lanyod!Amugy fogalmamsincs, miert nyitottad ezt az oldalt, de tetszik! Csak sajnos nem tudok folyamatosan fonn lenni a portalon, neha dolgoznom is kell :-(. Ha meg eszembe jut valami aranyos lovas sztori, megirom. Van am sok, gyakorlatilag 20 eve folyton lovak kozott vagyok:-)). Szilaj nevu arab lovamat peldaul ugy vettem, hogy egy ujsaghirdetesben meglattam, de nem is remeltem, hogy meg tudom venni, ugyanis tapasztalatbol tudom, hogy a fenykepesen hirdetett lovak mindig dragabbak. Azert elmentem megnezni. Sok lo volt ott, kulon karamokban, de en azonnal megismertem ot, pedig csak kepen lattam. Korbenezegettem, kiprobaltam, megegyeztunk az arban is szerencsesen, aztan mielott ament mondtam volna az egeszre, odamentem hozza, megkerdeztem: Szeretnel az en lovam lenni? Mert csak akkor viszlek el, ha te is ugy akarod! Erre odadorzsolte a pofijat a vallamhoz. Igennek vettem ezt a valaszt, azota is imadjuk egymast, ha barmi miatt szomoru vagyok, o tud leghamarabb megvigasztalni, ha boldog vagyok, akkor is hozza megyek eloszor... Csillagfeny nevu lovacskam meg a szemem lattara szuletett, bele a kezembe, ezelott 10 evvel. Elso pillantasa ram esett szuletese utan, ez mai napig erzodik is a kapcsolatunkban. 6 eves koraig nem ultem ra, mert nagyon magas, de vekony csiko volt, s bar az en 56 kilom minden bizonnyal nem artott vona neki, en vigyazni akartam ra. Normalis esetben 3 eves kora korul kezdjuk belovagolni a lovakat. Csillagfenyt hagytam, hadd erosodjon. Aztan nem sokkal a 6 eves szulinapja utan el akartam kezdeni futoszaron tanitgatni (ez a normalis, elfogadott belovaglasi mod es a legjobb a lonak is) de o egyszeruen nem volt hajlando dolgozni. Kinlodtam egy darabig, aztan egyik nap egyszeruen folraktam ra a nyerget ... Mindenki azt mondta, most fogok meghalni, nyers 6 eves lora csak ugy raulni, futoszaron sem megy, mit akarok en... Azt en is tudtam, hogy ellentmond a jozan esznek, amit csinalok, de valahogy azt ereztem, a lo ezt akarja. Igazam lett! Egyetlen rossz mozdulata nem volt. Az elso felulestol szamitott 3 honap mulva 2. helyezettek lettunk egy ugroversenyen...
14. 22b83e8961 (válaszként erre: 12. - Alexa77)
2007. szept. 14. 08:54
No csak azért jó,hogy nem tud olvasni félre ne értsed csak mert azzonnal el akarna oda menni.Nálunk nincs lehetőség ló tartására és napokon keresztűl sirt,hogy én nem veszek neki lovat.Egyedűl nevelem őket úgyhogy erre sajnos azt kell mondanom semmi esély.Napokig sirt,hogy én mért nem veszek neki lovat mikor a nagypapa kitalálta,hogy megigérte neki ha megyasszony lesz kap egyet.Biztos,hogy nem komolyan gondolta de ez már régen történt de minden nap elmondja,hogy a papa ha menyasszony lesz vesz neki lovat és ő a menyasszony ruhába rá fog ülni.És vágtat.Összefogja a ruháját,hogy ne legyen szőrős mert a lo szőrős ám.Amikor megkérdezem tőle Bogika mi leszel ha nagy leszel ő mindig azt mondja hát mi lennék anya lovaglász.
13. 22b83e8961 (válaszként erre: 12. - Alexa77)
2007. szept. 14. 08:47
Jaj!De jó,hogy a lányom még nem tud olvasni.Mert annyira szereti a lovakat,hogy csak na.Nekünk nincs lehetőségünk ill.nagyon ritkán ló közelébe menni.Max majálison öt percre.Ha a lányom ezt tudná biztosan felcsillana a szeme.5éves lesz.Azért ez nagyon szép történet és aranyos is.Bogika a lányom ha ezt hallaná teljesen elájulna.El fogom neki mesélni este mintha mese lenne csak a végéhez hozzáteszem ez egy igaz mese.Köszönöm.Tudod mért nyitottam ezt az oldalt??
2007. szept. 13. 21:03
Ha mar allatoknal tartunk, nalunk otthon is szinte allatkert van, lovakat tartunk. Van egy masfel eves kiscsikom, akit cumin neveltem fel, mert az anyukaja nem tudta. Kepzelheted, milyen elkenyeztetett kis bestia! Gyakorlatilag 3 honapig az istalloban aludtam miatta, mert 2orankent cumizott, kesobb mar ritkabban, de fel evig ki se tehettem a labam otthonrol. O persze ezt termeszetesnek vette. Ha kinn jatszott a legelon a tobbi csikoval, eleg volt kiallnom a haz ele es kialtani, hogy Szello, gyere cumikazni, mar futott is. 3 honapja szuletett egy kishuga, kezdetben ott is gond volt a tejcsivel, szerencsere 2 nap utan beindult, csak addig kellett kulon is etetni. Szello persze feltekeny lett, mert megismerte a cumisuveget. Turte egy darabig, vegul nagy mergesen ellokte a kicsit es kisajatitotta a cumit!
11. 22b83e8961 (válaszként erre: 10. - Alexa77)
2007. szept. 13. 20:26
Ez is aranyos na akkor mi állatkertesek tartsunk össze!!!!!!!!!!!!!!!!
2007. szept. 13. 20:24
Allatkertes sztorim nekem is volt. Egyik nap mentem apuert az allatkertbe, a munkaja koti oda -ez mar maga vicces volt, ha megkerdezte valaki, hova megyek, azt kellett valaszolnom, hogy apukamert az allatkertbe:-))! Szoval mentem apuert es amig varnom kellett ra, nezelodtem. A majmok kifutojanal megalltam, mert egyikuk odajott a racshoz, letelepedett es valamit magyarazott nekem. Jol eltarsalogtunk, amikor megjelent apu. O is szolt valamit a majomhoz, mire az hatat forditott nekunk. Megint szolt hozza, mire a majom befogta a fulet es elkezdett kiabalni. A mai napig nevetek, ha eszembe jut.
9. fe20557d00 (válaszként erre: 8. - 22b83e8961)
2007. szept. 13. 20:18
:DD
2007. szept. 13. 20:13
Na jó én is mesélek!A gyerekekkel el szoktunk időnként menni az állatkertbe.Egy ilyen alkalommal bementünk az állat simogatóba.Nyár volt és meleg én egy ruhácskában bementem a gyerekekkel.Egy kecske nagyon aranyosan igen csak közel jöt.Én meg örültem,hogy a gyerek megsimogatja majd és hepi.No de a kecske az én ruhámat szemelte ki én persze nem vettem észre és amikor megforultam mert úgy éreztem valaki igen erőteljesen rángatja a ruhámat.Küzdeni kezdtem úgyan is a fele ruhám már a kecske gyomrában volt.No harcba indultam,hogy legalább annyi ruha maradjon rajtam ami eltakar.Nagy harc volt és egy turista kamerával felvette az egészet miközben annyira röhögött,hogy csak na.Én alig tudtam hazamenni a szakatt lyukas ruhámba.Ha eszembe jut a harc a kecskével meg a szakadt ruhám mindig nevetek rajta.
7. 22b83e8961 (válaszként erre: 5. - Zsóka53)
2007. szept. 13. 20:05
Tetszik biztos sokáig nevetettek.puszi
6. 22b83e8961 (válaszként erre: 4. - Fe20557d00)
2007. szept. 13. 20:04
Ez nagyon aranyos nagyon tetszik.Legalább a pasinak lett egy szép estéje.
2007. szept. 13. 18:28

A menyemmel orákig szoktunk beszélgetni de sajnos mind a kettönk telefonja lemerült.Azt mondja a férjem,hogy behozza a polszkinak az aksiját mert ezt a beszélgetést semmi más nem birja ki.

ui:persze ingyenes a telefonunk

4. fe20557d00 (válaszként erre: 1. - 22b83e8961)
2007. szept. 13. 18:06
:)Szia Dika!Egyszer buliba mentem kiöltözve és volt a kezemben egy üveg bor is.Sötét volt már olyan este 10 óra fele és a barátaim mondták,hogy majd a ház előtt várnak a kocsiba igaz tél volt alig lehetett a kocsikba is belátni.No mindegy lementem a házunk elé és ott állt egy kocsi aminek égtek a lámpái..áááá mondom az a kocsi lesz...gyors oda mentem kinyitottam az ajtót és zsupszi beültem:)))Borral a kezembe,harisnya,miniszoknya,csizma..stb ahogy kell egy buliba...és egy vad idegen faszi kocsijába találtam magam:)))Ő meg nagyra nyílt szemekkel nézett:)Huuuu te láng vörös lettem gyors kiszáltam és elnézést kértem!
3. 22b83e8961 (válaszként erre: 2. - Alexa77)
2007. szept. 13. 18:00
Aranyos mosolyogtam köszönöm.
2007. szept. 13. 15:36

Par hete tesom kutyajat, Rocky-t (kaukazusi, kb. asztal meretu) kellett orvoshoz vinnem, mert neki dolga volt. Annak rendje es modja szerint beultettem a kocsiba, vagyis beultettem volna, de alig nyitottam ki a kaput, a masik kau, Becky egyszeruen felboritott es kiviharzott. No, gyorsan Rocky-t benyomtam a kocsiba, hivtam vissza a masikat, persze sz..t ram (talan hallottatok mar azt a mondast, hogy ha azt akarod, hogy a kaukazusi kutyad engedelmeskedjen neked, talad ki, mit szeretne es gyorsan parancsold meg neki) szoval kutya rohan el, en utana. A szomszedek betonoztak a haz elott, Becky csak rohan... 7-en kergettuk a kutyat, mig vegul vetodessel elkaptam. Ezek utan nem mertem kockaztatni, inkabb betuszkoltam ot is az autoba.

Miutan tuleltem az utat a rendeloig, megprobaltam Becky-t a kocsiban hagyni, Rocky-t kivenni. Beckynek ez nem igazan nyerte el a tetszeset, de mivel nem engedtem kiszallni, elkezdett a kocsiban ugralni. Addig -addig, mig a vezetoulesen allva rault a dudara... A duda visitott, Rocky menekulni akart, mert nem tudta, mi is az a hang, Becky ijedteben teljesen raragadt a kormanyra, hiaba probaltam fel kezzel leoperalni onnan, kb.70 kilo, a masik kezemben Rocky kb. ugyanannyi... Eloszor a doki szaladt ki, hatha valami baj tortent, netan surgos esetet hoztak.. Aztan sorban a kornyeken lakok... Kepzelheted! Eltartott vagy 20 percig, mire minden rendben lett. Minket azonban azota is emlegetnek arrafele.

2007. szept. 13. 15:13
Arra gondoltam mivel bocsék passzban vagyok írhatnátok vicces történeteket.Együtt nevethetnénk.Lehet,hogy van már ilyen oldal de akkor is írjatok.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook