Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha van egy vicces történeted írd le!!!! fórum

Ha van egy vicces történeted írd le!!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2007. okt. 9. 07:33

Székely bácsi kérdezi a fiától, hogy mennyi az idő.


- 10 perc múlva kettő - feleli az, mire kap egy taslit.


- Ezt meg miért kaptam? - kérdi szemrehányóan a gyerek.


Mire a válasz:


- Nem azt kérdeztem, hogy 10 perc múlva mennyi idő lesz!

50. 22b83e8961 (válaszként erre: 49. - 278c85ecf4)
2007. okt. 5. 09:47
Ez se semmi.
49. 278c85ecf4 (válaszként erre: 43. - 22b83e8961)
2007. okt. 5. 07:48

Hasonló tesómmal is történt!:D

Csak ő iskolában volt(szakközép), és a gatyó szárából egy bugyi lógott ki!:DDDD

48. Donyta
2007. okt. 5. 07:47
A mostani párom, valamikor még az elején, hozott egy csokor virágot névnapomra! Cangával jött, mert nem volt messze. Szépen be volt csomagolva, és amikor bejött azonnal köszöntötés átadta a csokrot. Én kibontom, és nem tudtam szóhoz jutni. Mire ő rámnézett, hogy mi van, és a csokorra. Mindketten szakadtunk a szép virág láttán. Nem volt csak egy bimbó, a többi elveszett útközben, csak a szárak maradtak...
2007. okt. 5. 07:37

Kb. 16 eves lehettem, amikor egy hagyomanyorzo csoporttal a szomszed faluba mentunk szureti felvonulasra lovakkal. Akkoriban a sajat lovacskam meg a TSZ-ben volt bertartasban, apunak meg kolcson kaptunk egy ismerostol egy lovat, aki egy kozeli tanyan lakott. Reggel 9-kor kellett indulnunk, de apunak meg volt valami elinteznivaloja elotte, igy en hoztam el Lindat a tanyarol, bekotottem az en Csilla nevu pacim melle a TSZ-istalloban es apu mar csak indulasra jott oda.

Szepen rendben eltelt a nap, este viszonylag keson indultunk hazafele, mar erosen sotetedett. Meg a varos hataraban se jartunk, amikor mar oreg este lett. Mondtam apunak, hogy csereljunk lovat, vigye be o a Csillut a TSZ-be, mert az van kozelebb, mire rendbe teszi, megvacsiztatja, en is hazaerek a Lindaval, a kocsi ugyis a TSZ-nel van, nekem meg nincs jogsim, majd jojjon ertem, ha mindennel vegez. Ugy is lett, a varos hataraban elvaltunk, en a Lindaval furgen kocogtam hazafele. Egeszen addig, amig be nem ertem az erdobe. Ott ugyanis olyan koromsotet volt, mintha fekete kendovel bekotottek volna a szemem. Nem baj, ismertem jol az utat, gondoltam, ha a fak kozott megtalalom a kis osvenyt jobbra, akkor a picit hosszabb, de vilagosabb mezon mehetek, az erdei ut helyett. Szerencsesen megtalalta a lo - en ugyanis valtozatlanul nem lattam semmit, kenytelen voltam Lindura hagyatkozni, s hamarosan ritkulni kezdett a sotet. Alighogy kibukkantam a fak kozul, tuzet lattam a mezo tulso vegenel. A tuz korul emberek sotet sziluettjet lehetett latni. Nyomban eszembe jutott minden gyerekkori mese a boszorkanyokrol, akik a tuz korul varazslonak meg mit tudom en mit csinalnak ejjelente elhagyatott erdokon-mezokon. Mindegy, nekem muszaj volt mellettuk ellovagolnom, ha haza akartam erni. Gondoltam, inkabb ok ijedjenek meg, mint en, akarkik is legyenek, igy vagtara fogtam Lindat es nagy gazzal elrobogtunk a tuz mellett. Hozza kell tennem, hogy mivel hagyomanyorzo felvonulasrol jottem, rajtam ezust gombos-zsinoros huszarruha volt, oldalamon kard... Ezek meg bekes szalonnat sutogeto tarsasag voltak. Amikor hirtelen a semmibol kozejuk robbant valami sotet es gyors, ami itt-ott fenyesen villogott a tuz fenyeben... csak ugy repultek a campingszekek jobbra-balra, ahogy elugrani probaltak elolem... Maig nevetek a torteneten, ha eszembe jut, de szerintem az a tarsasag sem ment tobbet elhagyatott erdoszelre szalonnat sutni.

2007. okt. 4. 18:57

Anyák-napi ünnepségre hívott az unokám az ovodába. Megbeszéltük a lányommal, hogy találkozunk az ovi előtt és együtt megyünk, de mikor odaértem,ugy gondoltam kissé elkéstem és a lányom már bement. Elindultam a folyosón a többi szülő után, majd beültem egy terembe a pici székek egyikére.Közben egyre kifelé lestem, hogy jön-e már a lányom és másik nagymama, de nem láttam őket. Elkezdődött a műsor. A gyerekek énekeltek, verseltek, aranyosak voltak. De sehol nem láttam az én kis Tamarámat. Néztem, néztem a szőke kislányokat, de egyik sem hasonlított rá. Szörnyű gyanúm támadt ! Lehet, hogy nem jó helyen vagyok?

Kb. 10 perc után - kihasználva a pillanatnyi szünetet, kiosontam a teremből. Rájöttem, hogy azon a napon másik csoportnak is volt rendezvénye,és én oda tévedtem be. A földszinten már javában tartott a kiscsoport műsora, csak a hátsó sorból állva tudtam végignézni.(természetesen a család többi tagja már ott volt és nem tudták, mi történt velem)

2007. okt. 4. 16:41
Mi van veletek hol vannak a vicces történetek ami megesett veletek??Hahóóóóóóóóó már nagyon várom.
44. szimre (válaszként erre: 43. - 22b83e8961)
2007. okt. 2. 08:50
:DDDDDDDDD
2007. szept. 24. 14:31
Még tini koromba esett meg.Vidéki barátomhoz készültem.Korán keltem és nagyon álmos voltam előttem ált kb:110km busz út.Belebútam a frissen mosott gatyámba és elindultam mivel fáztam vettem fel alá harisnyát.Na végre amikor megérkeztem ott várt a barátom és az anyukája.Végig sétáltam a falun mire a barát anyukája meg kérdezte "mit húzol magad után kislányom?"hát egy harisnya volt aminek a szára már kihúzodott úgy,hogy magam után húztam kb egy méterrel.Már értem mért néztek olyan sokan.Annyira nevettem miközben kirángattam a nadrágom alsó részén az egész harisnyát.Mai napig nagyot röhögök magamon ha eszembe jut.
42. d3edebbda4 (válaszként erre: 24. - Bugus)
2007. szept. 19. 16:39

Ez nagyon jó! :))))

Egy kérdés: Sikerült vele kitakarítani?

2007. szept. 19. 14:35
Az elozoekben mar emlegetett Gyongyi nevu poninknak az a specialitasa, hogy ha nem akar odajonni magatol, akkor a Joisten se tudja megfogni. Egyik nap kinn a legelon probaltam becserkeszni. Mar egy oraja konyorogtem neki, ugyan meltoztasson mar idefaradni, de csak nevetett rajtam. Mindig, ha mar csak karnyujtasnyira voltam tole, arrebbszaladt, de csak annyira, hogy epp ne erhessem el. Egy ido utan meguntam a dolgot es gondoltam, majd vetodessel elkapom. El is kaptam - a farkat. Ebbol az lett, hogy a lo eszeveszett sebesseggel rohanni kezdett, en a farkanal fogva utana, egy darabig labon, majd hason... Tesom meglatta, kiabaltam neki, hogy alljon a lo ele, ketfelol elkapjuk, de annyira nevetett rajtam, hogy nem birt megmozdulni. Kenytelen voltam egy ido utan feladni, de ahogy a ruham kinezett a lovisi (vizisi utan szabadon) vegeztevel... :-))
40. 22b83e8961 (válaszként erre: 39. - Apokrif)
2007. szept. 19. 10:45
köszönöm
2007. szept. 19. 07:29

Az apa meg a fia kimennek az erdőbe fát vágni.

Vágják, vágják ...

- Egyszercsak megszólal a fiú, "Na Isten ágya Idesapám!"

- "Mivan, mán mész?"

- "Nem, csak dől a fa."

2007. szept. 19. 07:22

Az anya perel a kis kopéval ...

- Hogy van az, bár mit mondok, az egyik füleden be, a másikon ki?


- Hát tehetek én arról, hogy két fülem van?

2007. szept. 19. 07:12
Koszi es puszi a lanyodnak!:-))
36. 22b83e8961 (válaszként erre: 35. - Alexa77)
2007. szept. 17. 19:48
Felolvastam a lányomnak nagyon tetszet neki.Azt mondta ez a néni igazán aranyos,hogy elmeséli.
2007. szept. 17. 14:59
Egyik este a legelorol hoztam befele a ket shetlandi poninkat, Gyongyit es Bercit. Nem volt kedvem gyalogolni, ezert felultem Berci hatara, csak szoren, a ket fule kozott megfogtam a kotofekjet, masik kezemben Gyongyi, elindultunk vagtaban befele. Egy darabig nem is volt gond. Egyszer csak a ket kope osszenezett, a kovetkezo pillanatban ketten ketfele ugrottak, en meg kettejuk kozott pofara estem. Ahogy visszaneztek ram, egyertelmuen latszott, hogy jot nevetnek rajtam.
34. shold
2007. szept. 17. 13:03

egyik februári napon mostam,fagyos volt az udvar,elcsusztam,mivel kezembe volt a tál,mert teritettem,elestem,és a szemmem tájékához csapodot.a tál,elkékült a szemmem alatt,a fiam meglátta,még csak ovis volt,azt mondta nagy komolyan

-anyu behorpadt a szemed?

2007. szept. 17. 12:16
Az unokám születésével kapcsolatos a történetem.Bent voltam a menyemmel a szülőszobában,de amikor a fiam megjött,én kiültem a folyosóra.Az orvos mondta,majd szól,ha megvan a baba.Igy is lett,később mondta,hogy bemehetek a babához.Bementem,csak az unokám volt a műtő melletti helyiségben,mellette ült a műtősfiú,a karja a gyerek mellett,és a gyerek markolta a műtősfiú kisujját.Békésen aludt,szépen bepólyálva.Kérdeztem,hogy ő az enyém? Bólintott,és tovább ült,nézte a gyereket.Nem értettem,mire vár,miért ül ott,és lopva figyeltem.Arra gondoltam,biztosan nagyon szeretheti a gyerekeket,mert olyan meleg volt a tekintete a maszk alatt.Ahogy ott ült műtősruhábam,sapka,maszk,csak a szemeit láttam,és a kezét.Kezdett szimpatikus lenni.Néztem,hogy milyen szép keze van,aztán lopva ránéztem,és megállapitottam magamban,hogy gyönyörü barna szeme van,és hosszú sűrü szempillái.Jó pasi-gondoltam..És akkor megszólalt:Anya,nem gáz,hogy nem sir a gyerek? Azt hittem,leesek a székről.Nem ismertem meg a saját fiamat.Amikor elmeséltem,a családban sokáig téma volt,hogy a nagymama majdnem kikezdett a műtősfiuval..
32. 22b83e8961 (válaszként erre: 31. - Alexa77)
2007. szept. 17. 10:20
Mindenképp átadom neki az üzidet.Köszönöm szépen az ő nevében is a választ.Aranyos vagy.
2007. szept. 17. 07:07
Igazad van, tenyleg azt ertekeljuk a legjobban, a legtobbre, amiert megszenvedtunk, amiert aldozatot kellett hoznunk. Igy vagyok en a lovakkal, de soha egy percre se bantam meg semmit. A kislanyodnak uzenem, hogy tobb oka lehet a boka bekotesenek, amit o latott, az valoszinuleg egy bokavedo vagy munkafasli lehetett, amivel gyakorlatilag a lo igen serulekeny labait vedjuk edzesek kozben. Ezer dolog miatt lehet meg, de ez a legaltalanosabb. En is hasznalom az in - es bokavedoket rendszeresen.
30. 22b83e8961 (válaszként erre: 28. - Alexa77)
2007. szept. 16. 19:19
Alexa77 A lányom kérdezi tőled!Miért van a lovaknak a bokája bekötve?
29. 22b83e8961 (válaszként erre: 28. - Alexa77)
2007. szept. 16. 16:33
Én örülök neki,hogy valamiért ennyire rajong csak rögtön az jut eszembe miből fogom én ezt finanszírozni!?..Töröm a fejem és próbálok kitalálni valamit.Örülök,hogy a te életed igaz sok küzdelem árán de végűl is sikeres lett.Talán nem is lenne annyira "édes a méz"ha nem kellett volna érte megküzdened.Éljenek a lovak!!!!!!
28. Alexa77 (válaszként erre: 27. - 22b83e8961)
2007. szept. 15. 21:36
Nem tudom, jo hir-e vagy rossz, de az ilyen lorajongas nemigen gyogyithato. Elodazhato, de eltorolhetetlen. Amikor 6 evesen elkezdtem lovagolni, anyuek nem birtak fizetni, abba kellett hagynom. 12 evesen mar napi 4 orakat, szunetekben napi 8-10 orat dolgoztam a helyi TSZ-ben, csak hogy hetvegen egy oracskat lora kerulhessek. 16. szulinapomra azert adta ossze a csalad - szulok, nagyszulok - egy csiko arat, mert lattak, hogy ezt a lorajongast bottal se lehet kiverni belolem. Aztan mar csak ido kerdese volt, hogy az egesz csalad belovasodjon.:-)) Szoval ne lepodj meg, ha a lanyod elobb-utobb megtalalja a modjat, hogy lovazhasson. Megjegyzem, a legjobb lovasok eppen azokbol lesznek, akik nagy arat fizetnek, sokat dolgoznak a lovakert. Minket annak idejen a TSZ-ben egy reszeges lovasz napirenden elkalapalt a karikas ostorral. Egy egesz nyaron at hosszu nadragban jartam, csak eszre ne vegye anyu, hogy hurkasra van verve a combom, mert nem engedett volna tobbet oda... Most mar versenyzek, eredmenyeim is vannak, boldog vagyok a pacijaimmal. Kb. 20-an kezdtunk annak idejen a TSZ lovardajaban. 4-en birtuk ki. Azota mind a negyen sok mindent elertunk lovak teren. Kivanom a lanyodnak, hogy ne kelljen tul nagy arat fizetnie azert, ha lovazni akar, de tapasztalja meg a lovaselet minden gyonyoruseget - a nehezsegekkel egyutt, mert csak ugy van ertelme, meg ha kemenyen hangzik is. Minden jot nektek!
27. 22b83e8961 (válaszként erre: 26. - Alexa77)
2007. szept. 15. 21:14
Ma voltunk vidéken és az unokatesomnak kébzeld van hat lovacskája.A lányom annyira boldog volt és egyáltalán nem is tartott tőlük.Kébzeld a maga 5 évével közéjük ált és jobról balról egyszerre ölelgette a lovakat.Én is bátor voltam karámon kivűlről megsimogattam őket.Annyira boldog volt a kislányom én meg a boldogságától.Azt mondta,hogy legszivesebben oda költözne a lovakhoz!!!
2007. szept. 15. 07:32
Sziasztok, csajok, csak beneztem, van itt valaki? Meg nem latok ki a fejembol, olyan almos vagyok.
2007. szept. 14. 12:48

Na jó mégegyet leírok! :))

De lehet hogy már írtam vhol máshol! Na mindegy!

Sulival szoktunk néha moziba menni, ilyenkor hatalmas tömeg kb 700gyerek van.Mi rohantunk előre, hogy mégis csak jó helyről nézzük a filmet! Félfüllel hallottam egy termet, ahová nekünk kell menni, de rosszul hallotam! És négy barátnőmmel az élen,berohantunk elsőként egy terembe. Hát nem volt ott senki, mi büszkék voltunk magunkra, majd pár perc múlva furcsa volt,h o.társaink sincsenek ott, csak mi 4en.Talán, mert rossz terembe mentünk! :))

24. bugus
2007. szept. 14. 12:16
Barátokkal az utolsó idönket töltöttük a nyaralásból , és takarítgattuk a nyaralót magunk után. Egyik barát lement a közértbe, hogy a hazaútra valami rágcsálnivalót vegyen. Én addig nekiálltam a konyhának és észrevettem, hogy elfogyott a CIF súroló, megkértem a páromat (aki történetesen sejpít ) hogy hívja fől telón a közértbemenőt hozzon CIf-fet. Majd beállít a srác egy CHIps-szel, mert ő azt értette. Dőltünk a röhögéstől, és azóta is felhozzuk ezt:))
2007. szept. 14. 12:13

Az én történtem még az átkosban történt. Egy nemzetközi cégnél dolgoztam, ahol a portás bácsi egy nyugdíjas gépkocsivezető bácsi volt. Épp a kolleganőmmel beszélgettünk, amikor megjelent egy magas, olyan Poitier kinézetű, öltönyös néger férfi és lassú léptekkel haladt a főlépcső felé. A portásfülkében ülő bácsit nem vette észre, aki felelőssége, munkája tudatában kihajolt és megszólalt: "Csoki hova mész?"

A férfi megfordult és hibátlan magyarsággal megszólalt: "Én vagyok az Egyesült Államok Magyarország akkreditált kulturattaséja és az elnök úr vár."


Két napig csuklottunk a röhögéstől.

22. rika (válaszként erre: 20. - Alexa77)
2007. szept. 14. 12:07
már sokszor meg akartam tanulni lovagolni, nagyon szép állatoknak tartok őket. Csak valahogy sosem volt bátorságom hozzá.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook