Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha van egy vicces történeted írd le!!!! fórum

Ha van egy vicces történeted írd le!!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
81. cherol (válaszként erre: 80. - 22b83e8961)
2008. márc. 1. 14:56
NA KB ÉN IS ÍGY JÁRTAM AZÓTA SEM ETTEM JOBBAT HAHAHAHA
2008. márc. 1. 08:48
Apukám mesélte:a keresz apja éjjel ment haza igen csak jó állapotban valamit nagyon ünnepelt és nem szárazon.Szóval a felesége előző este össze öntötte a moslékot a disznóknak.Hazaérve a nagy dinom-dánommal megette a moslékot.És reggel nehezményezte a feleségének miért volt a levesben olyan kevés a tészta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ha ha ha
2008. febr. 29. 21:53
Rokonoknál voltunk vendégségben. Először a gyerekeket ültettük le ebédelni. Első fogás: zöldségleves. A lányom kezdi tologatni a tányéron a zöldséget. Rászóltam, hogy egye csak meg, ne finnyáskodjon. De a rokon gyerekek is csak lökdösik félre a zöldséget. Rájukszólt az anyjuk, hogy ne csináják már ők is a cirkuszt, tessék megenni. Mire elkezdtek panaszkodni hogy nem jó a zöldség mert fás. Eddigre már kissé idegesek is voltunk az elhúzódó ebéd miatt, meg éhesek is. Mondjuk a lányoknak hogy nincs mese, megeszik a zöldséget is, biztos finom, elvégre valami drága mirelitcsomagból való volt. A gyereke nagy nehezen lenyomták a levest és a másodikat is. Az már gyorsabban ment, mert valami finomság volt. Végre mi is asztalhoz jutottunk, és elkezdtük a levest enni. Ki is nyílt a szemünk mindjárt, mert olyan fás zöldséget még életembe nem ettem! Nem is tudtuk, nevessünk vagy bosszankodjunk, mindenesetre a gyerekektől utólag bocsánatot kértünk.
78. cherol
2008. febr. 29. 20:42
Egyszer Apukám megetette velem véletlenül a kutya kajáját(maradékot).Pedig csont is volt benne.Én nem szeretem a babot de akkor olyan finom volt hogy két tányérral is ettem.
2008. febr. 29. 20:02

Amikor meg parommal udvarlasi idoszakban voltunk, elmentunk motorcsonakazni egy ismerosunkkel.

A motorcsonak szele kb.a derekamig ert, ugy kellett volna megoldanom a sikkes hajoba szallast. Aprocska bikinimben fellibbentem hattal a csonak szelere. Eddig a mutatvany teljesen sikeres volt. De ezutan, mig en szepen oldalt be akartam emelni a labaimat a csonakba, a vizesn bugyim megcsuszott a hajo szelen es irtozatos sebesseggel es roballyal hatrafele bezuhantam az ulohelyek koze a foldre. Labaimat az egnek csaptam es a becsapodas utan azt kivantam, bar megnyolna alattam a vcsonak padloja, hogy eltunhessek a szinrol. Persze senki nem birta ki rohoges nelkul, parom sem. Hat, nem is csodalom!

76. 22b83e8961 (válaszként erre: 75. - Ffc9d89fcb)
2008. febr. 27. 19:10
Nagyon aranyos lehetett.Köszönjük.
2008. febr. 26. 22:53
A nagybáttyámék egy jókora kaktuszt tartottak a bejárati ajtó közelében.Akora levelei voltak, mint egy nagy tenyér, és jókora tüskéi voltak.Cipőfelhúzás közben előfordult, hogy megszúrta a gyanútlan ember hátsóját.A nagybátyám egyik reggl rohant a buszhoz, és óvatlanul belepucsított a kaktuszba.Rá sem rántott, rohant a buszhoz.Csak amikor leült,akkor érezte igazán, hogy mekkorák is azok a tüskék! Ugyanis egy egész levél kaktusszal a fenekén rohant, és észre sem vette.
2008. febr. 14. 19:05
Az a vicc,hogy nincs az emberekben egy csöpp jóérzés sem.
2008. febr. 13. 08:55

- Mi volt az iskolában kisfiam?

Anya, ma én voltam az egyetlen, aki jelentkezett, amikor a tanító néni feltette a kérdést.

Nagyon ügyes vagy Pistike. És mi volt a kérdés?

Ki törte be az ablakot?

2008. febr. 13. 08:54

- Móricka mondja anyukájának:

Kimegyek cseresznyét szedni.

Mire az anyja: De hiszen tél van.

Tudom - sapka, sál, kesztyű.

71. 22b83e8961 (válaszként erre: 70. - Toncsimimi)
2008. febr. 10. 19:17
Elmeséltem a gyerekeknek a történetedet és nagyon jót nevettek.Köszi,hogy írtál.
2008. jan. 27. 22:10

Volt egy macskánk, aki napok óta elkóborolt.Egy fagyos téli reggelen a férjem munkába indult és vitte magával a kislányunkat az oviba.Út közben meglátott egy elgázolt macskát, aki pont úgy nézett ki, mint a mi Dezsőnk. Nagy szomorúan magával vitte, hogy eltemesse. A gyerek persze zokogott bánatában... Két óra hosszáig ásta a fagyos földet szegény férjem, miután felhívott, hogy elmesélje mi történt.

Mondja nekem: Drágám, ne keresd tovább, most ástam el Dezsőt!

Én: Te hülye vagy, itt eszik a teraszon!

A macskánk pont akkor jött haza egy hosszabb csatangolásból! A férjem pedig más macskáját ásta el -10 fokban! A kislányom pedig feleslegesen sírt fél napig...

2008. jan. 27. 21:22
Egy délután a szomszédok(még vidéken laktam,kertes házban)röhögve nézték,ahogy hazamegyek.Min röhögtek?Járdánkon elhajítva egy igen rövidnek tűnő nadrág hevert.Utólag elmondták,hogy a vízóra leolvasó azt gondolta,nem harap a kutyánk.Harapni nem is harapott,csak a nadrágot szedte le róla,utána meg alsógatyában távozott...igen hideg volt akkor télen.Mindenesetre Kamilla(a kutyám)meg lett dícsérve,mert amúgy is utáltam a fazont:)
2008. jan. 26. 21:41
Az egész életem egy vicc,de ez túl hosszú lenne.
67. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 47. - Alexa77)
2008. jan. 26. 21:12
ez nagyonn tetszik:)))
66. ec63a7fc29 (válaszként erre: 47. - Alexa77)
2008. jan. 26. 20:57
Szerintem azt hitték, hogy valami időutazó száguldott el mellettük.:)))
65. Donyta
2008. jan. 19. 14:16
A párom játékszenvedéje sokszor idegesített. Rendszeresen játszott kollektív szelvényekkel, és én nagyon sokalltam a rengeteg feleslegesnek tartott szelvények feladását. Így javasoltam, hogy minden másodikat adjuk csak fel, mert úgy is feleslegesnek találom. Sokszor nyert de kicsiket. Ebben a sorozatban sajna pont ott vol (lett vona) a nagy nyerő szelvény is. Lett sok nyeremény, 13-as és még több 10-esig. Sajna a 13+1 otthon maradt a többivel együtt és csak néztük a szerencsénket... :(((
2008. jan. 3. 15:06
Régi telefonom kártyával együtt apának ajándékoztam,aki építkezéseken dolgozik.A férjem sajnálatosan nem javította ki a nevet,és a számot,így apának ment el az üzi.Mivel nemigen ért hozzá,egy kollégáját kérte meg,olvassa már fel az sms-t...Mit ne mondjak,a "kissé vulgáris szövegen" napokig fetrengtek a röhögéstől a kollégák...Ezt kimagyarázni....
2008. jan. 3. 15:02
Azt mondta neki,is volt madara,és letörölte az ürüléket.De a gázszámlánk azóta mintha magasabb lenne.....
62. 22b83e8961 (válaszként erre: 60. - F290b382c2)
2008. jan. 1. 10:21
Hát ez tök jó és a faszi mit szólt???
2008. jan. 1. 08:16

Anatónmia vizsga:

-Milyen szövetből áll a hüvely?

-Háát,elszarusodó hámszövet....?

Mire a prof,igen vulgárisan:

NA,AZ B.....a be:-)

2008. jan. 1. 08:14
A gázóra lecserélő mindig akkor jön,mikor egyedül vagyok otthon.(van 5 papagájom szabadom-Gandalf,a nimfa a laghuncutabb)Szóval kopog egy kopasz faszi,jött gázórát cserélni.Gandalf azzal a lendülettel a fejére fosott...Azt sem tudtam sírjak,röhögjek,vagy zsepiért szaladjak.....
59. 57e20e0fc5 (válaszként erre: 58. - 9778ca1817)
2007. okt. 28. 11:40
ez így mégjobb :)
58. 9778ca1817 (válaszként erre: 55. - 57e20e0fc5)
2007. okt. 27. 11:33
Én is voltam hasonló szituációban azzal a különbséggel, hogy a két fiú egymás kezét találta meg és csak akkor keztek el gyanakodni, mikor feljebb is nyúltak és rájöttek hogy a karja bizony a másiknak jócskán szőrös.
57. 22b83e8961 (válaszként erre: 56. - 1f9153afc2)
2007. okt. 26. 17:23
nem semmi
2007. okt. 26. 13:20

Biológia dolgozatban:


Mi a szerepe a növényi sejtekben a színtesteknek?

A 10. évfolyamos fiú válasza: az adja meg a növény színét,

Főként milyen vegyületekből épül fel a a sejtfal?

A válasz: téglákból.

:-)))

2007. okt. 26. 13:06

geyszer egy buliban, 2 fiúnak is hagytam, hogy udvarokóljon, hazafelé a kocsiban úgy ültünk a hátsó üllésen, hogy egyik oldalomon az egyik srác, a másikon a másik!

Megyünk szépen hazafelé, egyszer az egyik fiú nyúl a kezem után, hogy megfogja, rá pár percre a másik is a kezemet keresi, majd megfogja!

Nagyon vicces volt hazáig így útazni, hogy más-más fiú fogta a kezeimet!

2007. okt. 13. 21:14
Miért nyalja a rendőr folyton az óráját?Mert a tik-tak friss leheletet ad!:-D
53. Alexa77 (válaszként erre: 52. - 22b83e8961)
2007. okt. 13. 20:01
Ha beugrik valami, mindig leirom, csak nem mindig jutnak eszembe, pedig az evek soran rengeteg jo sztory esett meg velem, velunk. Majd meg irok!:-))
52. 22b83e8961 (válaszként erre: 47. - Alexa77)
2007. okt. 13. 19:59
Nagyon köszönjük ezt is felolvastam.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook