Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha van Brain Champ játék a telefonodon, tudsz játékot cserélni rajta? fórum

Ha van Brain Champ játék a telefonodon, tudsz játékot cserélni rajta? (beszélgetős fórum)


2010. júl. 25. 18:53
Köszi a tanácsot. :)
2010. júl. 25. 09:30
Köszi. Az időkülönbségnél várd meg, még a bal oldali óra 12-re ér, akkor könnyű kiszámolni ;)
2010. júl. 24. 19:49

Az nekem sem megy:) De felesleges váltani. Az első 7 napi feladat kezdő szintű, utána emeli és olyan 15.nap táján nagymesteri szinten folytatódik. Ott meg már mindegy, milyen jól megy bármelyik, nehéz teljesíteni. Én 2 hónapnyi folyamatos játék után untam meg. Ehhez hasonló nehézségű nekem az Időkülönbség.

Hogy miért írja, ki, hogy aznap váltottál, nem tudom.

2010. júl. 24. 19:27
Szia. Ha van benne Még ébren vagy? játék, akkor szeretném cserélni,mert ahoz hülye vagyok. :) De ha rámegyek, hogy feladatok váltása, azt írja, hogy sajnálom, egy nap csak 1x lehet, de te már váltottál. De nem vált át, mert marad a Még ébren vagy...És 30 négyzetnél már tényleg nem megy az emlékezés:)
2010. júl. 24. 19:24
Nekem simán működik. A napi feladatokat lehet változtatni másikra napi egyszer és ilyenkor mind a 4 lecserélődik. De elég gyorsan vált, lehet, hogy nem vetted észre a cserét mikor rányomtál.
2010. júl. 24. 19:14

Helló. Azt írja a játék, hogy naponta egy játékot le lehet cserélni. Én, ha megpróbálom, azt írja, hogy "sajnálom barátom, ma már változtattál..."

Ez csak az én telefonomnál van így? Nokia 6303

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook