Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha valamit sokáig hallgatsz egy idő után elhiszed.Most... fórum

Ha valamit sokáig hallgatsz egy idő után elhiszed.Most... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

16. babyapocakban (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 13. 11:38

Gyakran találkozol velük? Nem lehet valahogyan elkerülni?


Meg kell próbálnod helyre tenni a szerepüket a te életedben. Nem tudom milyen kapcsolatban vagytok, de lejjebb kell nyomnod őket, erővel. Legközelebb vizsgáld őket felülről! Vedd észre a hibáikat, ismerd fel, hogy értéktelenek, lelketlenek, tudatosan értéktelenítsd el a mondandójukat, tudatosan tekintsd feleslegesnek, ostobaságnak, amit mondanak! Próbáld meg!

Másrészt fel kell építened az önszereteted, fel és el kell ismerned a saját értékességed, szerethetőséged, jóságod, érdekességed. Számold össze, mi mindenben vagy jó, mi minden jót cselekedtél, kik szeretnek, értékelnek téged!

15. babyapocakban (válaszként erre: 14. - Angéla1)
2022. ápr. 13. 11:33
Sejtem. Sok ember sérül a szülei miatt és szenvedi egész életében a következményeket.
14. Angéla1 (válaszként erre: 6. - Babyapocakban)
2022. ápr. 13. 11:22
Pedig vagyunk így egy páran...
13. Napsugár8 (válaszként erre: 12. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 12. 16:42

Valami régi gyerek kori csínytevés, és az alapján az említett anya-lánya beskatulyázta, és ezzel a minősítéssel viszonyulnak hozzá azóta is.

Nagyon meglehet, hogy azóta ők is látják, hogy az életben többre vitte akár munkában, akár más téren, mint az a lány, aki a történet másik szereplője. Irígyek. Hát ezzel bántják, ezzel igyekeznek kisebbnek, értéktelenebbnek feltüntetni.


Ne hidd el egyetlen szavukat sem. Vannak ilyen rosszindulatú emberek, akik a saját kudarcaikat másokon verik le, attól érzik magukat nagynak. Kerüld el őket, vagy ha legközelebb ismét beszólnak, állítsd le őket, mondd nekik, hogy eleget hallgattad már. Ha nem tudnak újat mondani, el is mehetnek.

12. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 22:10
Mit vétettél, hogy így vélekednek rólad? Vagy szimplán csak rosszindulatúak?
11. syria (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 15:44
Valószínűleg irigyek rád, ami azt jelenti, hogy nagyon is sokat érsz. Kerüljed őket!
10. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 10:45
Rosszul teszed.
9. Napsugár8 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 10:44

Mint a lemezjátszó, ahol felakadt a tű, és mindig ugyanazt hajtja.

Keress magadnak másik lemezjátszót, ezt pedig cseréld le olyanra, amelyik a jó tulajdonságaidat duruzsolja a füledbe. :))


Minden embernek vannak hibái, de ugyanannyi erénye, erőssége is. Senki sem tökéletes. Még az a bizonyos anya-lánya sem. Kerüld el őket, keress magadnak más társaságot.

8. libikóka (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 10:40

Akartam írni még az elején hogy vajon nem lehet e kiiktatni,,vagy épp kikerülni az említett embereket,,

Ebben az esetben semmi akadálya nincs .

Attól hogy mondanak/mondogatnak valamiket ,,igaz kárt okozhatnak a lelkedben.DE attól még nem lesz Igaz,,sajnos azt már te kreálod magadnak(nem szemrehányásképp mondom)

2022. ápr. 11. 10:15
Ugyan nem a szüleim, hanem közeli rokonok, de gyerekkorom óta. Egy anya-lánya páros.
2022. ápr. 11. 10:09

Erre mit lehet mondani, ne hidd el!

Remélem nem apád, anyád volt, akik gyerekkorodtól ezt nyomták neked, mert akkor nagyon nehéz dolgod van. 😞

5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 09:22
Ha te ezt ilyen "bölcsen" megállapítottad, akkor már nem is kell elhinned.
2022. ápr. 11. 09:20
Ez nem így van. Az ilyen emberek ebből merítenek erőt, hogy másokat bánthanak. Legyen önbizalmad, és hidd el, hogy igenis nagyon sokat érsz...!
2022. ápr. 11. 09:15
Olyan nincs, hogy egy ember semmit nem ér. Aki ezt mondja, gonosz, rosszindulatú és nem szeret. Szakitsd meg vele a kapcsolatot bárki legyen is az.
2022. ápr. 11. 09:02

Ne hidd el!

Én is így jártam, de szerencsére "magamhoz tértem".

Értékes vagy, ezt hidd el.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook