Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha valami elmúlt, vagy nem taládod meg ma....... fórum

Ha valami elmúlt, vagy nem taládod meg ma....... (beszélgetős fórum)


2014. aug. 29. 15:45

...annyira kíváncsi lennék, hogy az ilyen történeteknek mi lett a vége?

De sajna a fórumindító 2012-08-11 -óta nem is volt itt :(


Kár. Jó lenne tudni, miként változott a helyzetük..

2012. aug. 10. 09:55

Végig olvastalak benneteket és hozzáfűznék egy-két dolgot. Amit írsz és ami látszik annak oka van és férfi, ha megpróbált gondolkodni rajta, akkor pontosan tudja, de lehet, hogy nem is gondolkodott rajta, mivel nem akar ezzel foglakozni! ( Saját példám is benne van ebben azért is tudom! )

Azok amiket hiányolsz, sajnos biztos jele annak, hogy férjednek nagy problémája van veled. Ha a külvilág előtt elutasít téged, akkor vagy szégyell téged, vagy szégyelli a saját érzéseit, de mindkettőnek ebben az esetben te vagy forrása. Az hogy miért van ez, ebben kérdésben sajnos szóra kell bírni!!!!!

Lenne azért egy kérdésem: Ez hosszú évek alatt, alakult át, vagy szép folyamatosan egyre lassabban és egyre kevesebbet adott ezekből az érzésekből? Ez azért lényeges kérdés, mivel ha folyamatosan változott, akkor nagyon régóta van veled problémája csak hát nem beszéltetek róla! Ha ez egy meghatározott időponthoz köthető, akkor sajnos azt kell, hogy mondjam egy másik nő van a dologban! Bármilyen hihetetlen, de időnként a férfiaknak is van egy nem is tudom milyen önérzetük! Ilyenkor azt érzi a pasi, hogy megcsalja a szeretőt és ezért nem mer felvállalni a nyílt színen, vagy esetleg attól is félhet, hogy észreveszi az a másik, akinek azt hazudja, hogy baromi szar a házasságotok……sőt lehet, hogy lát is benneteket és titkos viszony ott van közelben, mivel ez is magyarázná viselkedését, de ezt neked kell megtudni!

Ha most elkezdesz nyomozni, akkor a parázsra száraz fát teszel és sokkal rosszabb lesz! Próbálj higgadtan beszélni vele, de ne vádold meg semmiért és próbáld tőle megtudni, hogy miért van ez!

Egy kapcsolat akkor kezd elromlani, amikor ezek az apró jelek elmaradnak: egy váratlan csók, vagy egy érintés, vagy egy simogatás…ezt kell észrevenni és ezekre kell figyelni. Amikor ezek elkezdődnek akkor kezdődik, csak még nem vesszük észre, ha pedig már az ágyba se kell a másik, akkor az már út vége!

Nem tudok mit mondani: kommunikáció!!!! De ha igazam van, hogy esetleg van egy másik és szereted őt, akkor várj most és ne akard azonnal tudni. Ezt úgy tudod kibillenteni, ha egyre jobban törődsz magaddal és egyre vonzóbbá teszed magad. A sport erre nagyon jó, és most csak magadra koncentrálj.

2012. aug. 10. 09:33

Már a nick nevedből is látszik, hogy mi a probléma. Te csak egy anyának képzeled magad és ő is csak így tekint rád.


Nem lehet ez a baj?

27. 74f8c12b8e (válaszként erre: 22. - Csakegyanya)
2012. aug. 10. 06:30
belekérdezek: szex közben ölel ,simogat és csókol is? érzed benne a valódi vágyat,irányodban?Vagy inkább van köztetek egy jól működő rutin?(ami még mindig elég jó,csak abból a szempontból nem,hogy nem rólatok,a szerelmetekről szól)
2012. aug. 10. 06:29

Ó, én már az idejét se tudtam, mikor jártunk kézenfogva,vagy csókolóztunk....akkor már 22 éves házasok voltunk.Volt alkoholprobléma a férjemnél, elhidegülés,végül jött a megcsalás a részéről(ettől függetlenül,én már különköltözésről, válásról gondolkoztam)

Ez utóbbi vízválasztó volt, mertekkor jöttem rá, hogy még szeretem, és mő is engem szeret,hiszen leléphetett volna a másik nővel, mégis mellettem döntött.Sok sírás, szenvedés ,beszélgetés,kellett,és újrakezdtük a házasságunkat.

Azóta(már 2 éve) fogja a kezem mindig, mások előtt is átfogja a vállam, megcsókol(pedig még a régi időkben is elég szemérmes volt etéren)

Sajnos nálunk ez a nagy trauma kellett a változáshoz....

2012. aug. 10. 02:08

na akkor most magamra nem vagyok büszke, vagy a páromra??????????????


De eddig is tudtam, hogy velem van baj:)

24. 9f86e86d50 (válaszként erre: 22. - Csakegyanya)
2012. aug. 10. 02:04

Ha ez a kijelentésed igaz lenne, akkor nem röppenne arrébb járdán, és nem állna száját tátván, és nem mondaná, hogy amit mondasz az gyermeteg.

Állításaid ütik egymást. véded, vagy pedig Vele van a baj?

Nem értem... Szerintem fontos a kommunikáció.

23. 4244093cd0 (válaszként erre: 19. - Csakegyanya)
2012. aug. 10. 01:56

Szerintem veled van a baj .Mármint nem baj,csak a probléma forrása a te vagy.

Te nem vagy büszke magadra valamiért (ezt te tudod),te szégyelled magad valamiért (te tudod).

22. csakegyanya (válaszként erre: 20. - Zizisicc)
2012. aug. 10. 01:41
Azért van annak előnye, hogy ennyi ideje ismerjük egymást. Minden mozdulatból tudjuk, hogy mit kiván a másik.
21. Csipkerózsika (válaszként erre: 19. - Csakegyanya)
2012. aug. 10. 01:40

Ismerem ezt és együtt érzek veled.

Az együtt eltöltött évek alatt nem volt valami törés, ami kettőtök közé állhatott? Valami csalódás vagy tragédia... Aki nem tud megbocsátani - a másiknak vagy akár magának - az is eltávolodik.

20. Zizisicc (válaszként erre: 15. - Csakegyanya)
2012. aug. 10. 01:38
És ennek ellenére a szex az szuper?
19. csakegyanya (válaszként erre: 17. - Patrick29)
2012. aug. 10. 01:36

régen ország-világ előtt fogta a kezem, régen ország világ előtt húzott magához......... Régen azt éreztem, hogy büszke, arra, hogy a párja vagyok.



Ma, a kezen nem fogja meg, a gyerekek mögé menekül. Ha én mások előtt odabújok hozzá, inkább elhúzódik.

18. Csipkerózsika (válaszként erre: 15. - Csakegyanya)
2012. aug. 10. 01:36

Hát, ez erős elhidegülésnek hangzik.

Jól működő kapcsolatok gyakran esnek áldozatul a lassú halálnak: a megszokásnak. Mikor már természetes a sok jó, amit a másik ad és elfelejti milyen volt nélküle, elfelejti megbecsülni.

Talán finoman emlékeztetni kellene milyen is lenne neki nélküled...

Tapasztalatból mondom, hogy a beszélgetés nem biztos hogy segíteni tud ezen, sőt minél gyakrabban fejezi ki ilyenkor az ember az igényét a törődésre, a másik annál inkább elhúzódik.

Valaki itt írta már előttem, hogy koncentrálj magadra. Én ezt tenném, minden tekintetben próbálnék kiteljesedni a saját életemben. Mert egy boldog, sikeres, teljes nő tud igazán vonzó lenni. Ha azok a dolgok már nem kötnek össze, amik a kapcsolat elején, akkor ideje megújulni és megújulhat a viszony is.

17. patrick29 (válaszként erre: 1. - Csakegyanya)
2012. aug. 10. 01:14
mond meg neki h ez neked jo..meg puszilni,akar ismerosok elot....s szoj ra h figyeljen kicsit rad is...;)....lehet o neki ez igy normalis de nem veszi eszre h valamit nem csinal jol.....;)
16. 9f86e86d50 (válaszként erre: 10. - Csakegyanya)
2012. aug. 10. 01:13

Mit-mit! Leülni, nyugodtan és elmondani szépen a dolgokat. És következetesen felvezetni, hogy ez Neked bizony így rossz. (Ha tényleg rossz.)

Mert ha nem akkor nem kell beszélgetni. Ha meg nincs változás, akkor gondold át, jó e így Neked.

15. csakegyanya (válaszként erre: 13. - Zizisicc)
2012. aug. 10. 01:12

Régen nem ilyen volt. Régen az egész disko előtt felkapott egy lassú szám alatt és csókolt. És éreztem, hogy szeret.



Tudom, hogy nem vagyunk már tinik, nem fog ország-világ előtt csókolni, nade azért a kezem fogja már meg, ha együtt sétálunk. Ő ezt sem teszi, mintha szégynelne.

14. 4244093cd0 (válaszként erre: 12. - Csakegyanya)
2012. aug. 10. 01:10

Hát ...ez nehéz ügy.

Gondolom más tekintetben jó férj,jó apa.

De ez kicsit olyan ,mintha nem vállalna fel téged egyáltalán ,sehol sem ,még otthon sem .

Én tuti bilit borítanék ,hogy kellek-e neki vagy sem...mert ez nem jó így.

13. Zizisicc (válaszként erre: 12. - Csakegyanya)
2012. aug. 10. 01:09

Korábban is ilyen volt, hogy nem szerette, ha mások előtt vagy gyengéd vele?


Talán azt hiszi, csak a "kirakatban" szereted, de egyébként nem érzi a szeretetedet? Vajon miért?

12. csakegyanya (válaszként erre: 11. - Zizisicc)
2012. aug. 10. 01:03

Itthon is a gyerekenek rendeli alá magát, után a jöhetünk mi..........



Mások előtt meg szerintem szégyenl. Ha átkarolnám a barátaink előtt elhúzódik. Mindig azt mondja, ne mások előtt akarjam szeretni.

11. Zizisicc (válaszként erre: 10. - Csakegyanya)
2012. aug. 10. 01:00
Igen. Kérdezd meg, hogy miért viselkedik így idegenek előtt Veled. Otthon, ha csak Ti vagytok, úgy milyen Veled? Annyira elutasító nem lehet, hisz azt írod, a szex is a legjobb.
10. csakegyanya (válaszként erre: 9. - 4244093cd0)
2012. aug. 10. 00:57

Én a nagy változáson már rég túl vagyok, új rucik, új haj, meg sok női apróságok.



De azt sem veszi észre, ha 10 cm-rel rövidebb a hajam, és nem barna, hanem vörös.


Ezek után még beszélgessek vele?

9. 4244093cd0 (válaszként erre: 1. - Csakegyanya)
2012. aug. 10. 00:50

Én azt gondolom ,hogy ilyenkor jobb hagyni a másik felet ,és inkább magunkra koncentrálni.

Ilyenkor jön jól a változás ,új rucik,frizura,szokások ,amikkel magadnak okozol örömet.Ha erre sem figyel fel,akkor jöhet a "nagy beszélgetés"!:))

8. 9f86e86d50 (válaszként erre: 7. - Csakegyanya)
2012. aug. 10. 00:40
Fogd meg a kezét, ha nem engedi szólj rá! Amúgy is..... kérdezted már erről? Szólj rá, hogy ne lépjen félre mert elváltok! :D
7. csakegyanya (válaszként erre: 2. - Csakegyanya)
2012. aug. 10. 00:38

Nyitogatnám én, ha tudnám..........



Látszólag minden rendben, puszi-puszi. A szex is a legjobb, de ha az utcán megy velem végig mégsem fogja meg a kezem, ma a strandon is végig elkerült. Ha én suhantam oda hozzá, két méterre félre lépett.

2012. aug. 10. 00:36

Te is változtál. Leírom magyarul. Mert úgy érzem könnyebb a másikat vádolni. emberi vonás. Tudom, mert én is tettem.

Mesélj min vagytok túl, tehát:

- igények megbeszélése, amit érzel, hogy kopik?

- Ő mit mond erre, Neki mi hiányzik?

- szeretitek még egymást?

- mennyi ideje vagytok együtt?

- mi volt régen és mi van ma, ami eltűnt és más lett?

- hogyan foglalkoztatok eddig egymás lelkével?

5. csakegyanya (válaszként erre: 4. - 9f86e86d50)
2012. aug. 10. 00:34

Szép versike, de mi ezeken már rég túl vagyunk.......


Sokat adott Ő is, én is.



De most mégis Ő változott.

4. 9f86e86d50 (válaszként erre: 1. - Csakegyanya)
2012. aug. 10. 00:31

Oly sok éve melletted van,

Tudja Ő is, tudod Te,

A szeretet bennetek van?

Érzi Ő és érzed-e?

Miket tennél, miket lépnél?

Ő is halad melletted?

Adna Neked hogyha kérnél?

Vagy csak amit adott elvetted?

Szóltál hozzá kedves szókat?

Vagy kifakult az unalom?

Igényelsz még szépet s jókat?

Adnál érte, vagy fukaron?

3. ea010c7029 (válaszként erre: 1. - Csakegyanya)
2012. aug. 10. 00:30
Valahogy fel kellene nyitni a szemét...
2012. aug. 10. 00:29

De a mai közös strandolás tette be a kaput.


A gyerekekkel viháncoltunk. Mentünk felé, Ő meg fogta a két kislányt és engem a háttérben hagyott. Mintha ott se lettem volna.

2012. aug. 10. 00:27

Sok-sok éve vagyok a férjemmel talán túl sok éve.

Vannak györnyörű gyerekek, az életünk is szép, de nem olyan mint rég...



Talán én sem olyan vagyok mint közel húsz éve, de Ő pláne nem. Minent megtesz értünk ezt tudom. De ha velem van, mintha levegő lennék. Az utcán a kezem meg nem fogja. Ismerősök előtt egy puszi miatt (amit én adok) három lépést lép hátra. Mintha szégyelne.

Ha együtt megyünk vásárolni két sorral előttem jár, soha nem találom. Ismerősök előtt rám se néz, ha odalépek mellé húsz lépést lép oldalra anélkül, hogy rámnézne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook